PDA

View Full Version : پرینت روی فرم PDF

Rasool-GH
شنبه 08 مرداد 1390, 19:11 عصر
سلام خدمت همه دوستان

من نیاز به پرینت کردن همزمان یک فرم PDF و اطلاعات مربوط به اون از داخل اکسس دارم .

توضیح :

یک فرم خام دارم که به فرمت PDF موجوده و من مجبورم یک بار فرم رو پرینت کنم و مجدد روی فرم خام اطلاعات مورد نظرم رو از اکسس پرینت بگیرم . راهی هست که من اون فرم رو در خود بانک داشته باشم ((البته نمیخوام به صورت عکس باشه کیفیت برام خیلی مهمه )) و همراه با اصلاعاتی که دارم واسه پرینتر میفرستم به صورت ضمیمه فرستاده بشه ((منظورم اینه که همزمان با اطلاعات پرینت بشه))

ممنون از همکاری همه

mazoolagh
یک شنبه 09 مرداد 1390, 14:16 عصر
اگر فرم PDF شما فقط متن هست میتونین فرم (یا گزارش) رو به همون شکل با استفاده از LABEL و TEXTBOX طراحی کنین.

Rasool-GH
یک شنبه 09 مرداد 1390, 23:14 عصر
سلام

من نمیتونم این کار رو بکنم چون فرم قابل ویرایش نیست و این کار رو برای حدود 110 تا فرم باید انجام بدم که طراحی مجدد اونها مار معقولی نیست با توجه به این که بعدا هم ممکنه که ویراش فرمها تغییر کنه و امکان وارد کردن فرم جدید با همون فرمت PDF باید موجود باشه

Rasool-GH
سه شنبه 11 مرداد 1390, 13:37 عصر
مثل اینکه از اساتید هیچ کدوم حضور ندارن . حدود یک هفته میشه که من پیگیر این موضوع هستم ولی کسی جوابی نداره که بده . باز هم باید سراغ همون فرومهای خارجی رو بگیریم . مگر اینکه اونجا جوابی پیدا کنیم

mazoolagh
چهارشنبه 12 مرداد 1390, 10:33 صبح
عزیز جان اشکال از فروم نیست

اشکال در روند کاری جایی هست که کار میکنین و این روش غیر معقول و غیر معمول رو پیاده کردن. شما اگر اعتراضی دارین باید همونجا مطرح کنین - البته اگر جرأتش رو دارین و کسی هم حرف شما رو میخونه.
اگر توقع دارین اعضای این فروم (یا هر فروم دیگه) وقتشون رو بگذارن معایب و اشکالات طراحی سیستم و راهبری و گردش کار نادرست و غیر منطقی جای دیگه رو جبران کنن که آدرس رو اشتباه اومدین.

در هر صورت با این شرایط که شما میگین پاسختون مطلقا نه هست.

ضمنا لطف کنین لینک ترد(ها) رو که در فروم های خارجی پست میگذارین اینجا هم قرار بدین تا بتونیم موضوع رو پیگیری کنیم.

موفق باشین

Rasool-GH
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 21:52 عصر
سلام

مقصود من توهین نبود عزیز ادعایی هم در فرومهای خارجی ندارم و ولی تا الان خیلی از مشکلاتی که داشتم رو در نمونه های فرومهای خارجی پیدا کردم و حل شده

این هم که دیتا میخواد روی یک فورم پرینت بشه اصلا غیر معمول نیست و در همه سازمانها مشاهده میشه معمولترین نمونش هم قبوض مختلفی هست که همه باهاشون اشنایی دارن و فقط به دلیل اینکه من میخوام دیتا داخل فرم دقیقا سر جای خودش پرینت بشه و مشکلاتی مثل جابه جایی کاغذ توی پرینتر حل بشه نیاز به این کار دارم .

ضمنا اگر جواب این مورد رو خودم پیدا کنم حتما اینجا قرار میدم که دیگران هم استفاده کنن . این مورد رو قول میدم .
از همکاری تمام دوستان که کمک کردن همیشه تشکر کردم و ممنونشون بودم .