PDA

View Full Version : سوال: سئوال امنیتی + انتشار پروژه وب سایت

ee_persian
یک شنبه 09 مرداد 1390, 10:33 صبح
با سلام
چندتا سوال :

1- آیا برای ایجاد امنیت در یک پروژه وب سایت و کنترل نقش ها و دسترسی باید در یک مرحله خاص اقدام نمود یا خیر ؟ (منظورم اینه که آیا میشه کل پروژه رو درست کنیم و در آخر امنیت رو ایجاد کنیم و دسترسی به پوشه ها و فایل ها رو محدود کنیم یا از ابتدا باید این کار رو انجام بدیم .... در کل در هر زمانی میشه یا خیر ؟)

2- من الان یه پروژه رو تموم کردم ... حالا می خوام تحویل بدم ... وقتی من از ویژوال استودیو 2010 و بانک اکسس و بدون گزارش گیری استفاده کردم ، روی سیستم مقصد باید چی نصب باشه ؟ (.نت فریم ورک ؟ ویندوز انستالر ؟ اکسس ؟ iis ؟ )

3- واسه امتحان پروژه رو بصورت یک فایل Setup ساختم ... در موقع نصب برنامه پیغام میده که باید IIS نسخه 5 به بالا نصب باشه ... در صورتی که نصب هست ..... از کدوم روش واسه انتشار استفاده کنم ؟ (Precompile یا XCopy یا Setup ؟)

4- به فرض که پروژه با موفقیت نصب بشه .... از چه آدرسی باید در مرورگر استفاده کنم ؟ مثلا صفحه استارت من Main.Aspx هستش ....

لطفاً روش یا روش هایی رو بفرمایید که روی هر سیستمی جواب بده .... (و دوباره لطفاً لینک منبع خارجی ندین ، چون خودم بلدم انگلیسی سرچ کنم)

با تشکر فراوان

Saman Hashemi
یک شنبه 09 مرداد 1390, 11:14 صبح
دوست عزيز بهتر بود سوالاتونو در تاپيك هاي مختلف مطرح ميكرديد
1-بله مشكلي نداره
2-ميخوايي نحوه كار نمايش بدي يا بذاري روي سرور؟دات نت استفاده شده و IIS و Access
3-بستگي داره (شايد شما يه هاست داريد كه اينجوري مدل setup جواب نميده يه وقت شما پروژه ميديد اونا رو سرور اجرا كنن كه مدل سوم بهتره)
4-در كنترل پنل ها اين قابليت هست كه صفحه اول مشخص كنيد