PDA

View Full Version : session در easyphp

pooyesh
دوشنبه 11 مهر 1384, 22:19 عصر
با سلام
نمی دونم در php.ini در کامپیوتر خودم کهeasyphp روش نصبه چه تغییری بدم که صفحات بتونند از اطلاعات session ذخیره شده در فولدر tem استفاده کنند
کد هایی که نوشتم در سرور سایت خودم روی اینترنت کار می کنند یعنی از یک صفحه به صفحه دیگر تا زمانی که آن صفحه را نبندیم می توانند از متغییر های ذخیره شده در session استفاده کنند ولی روی کامپیوتر با اینکه session ذخیره میشه (در فولدر temp ) و وقتی آن را با notpad باز می کنم متغییر ها با مقادیرشان وجود دارند ولی صفحات نمی تونند از آنها استفاده کنند
با توجه به اینکه کدهی من روی سرور درست کار می کنند فکر می کنم از تنظیمات php.ini باشد ولی هر کار میکنم درست نمی شود اگر دوستان می تونند لطفا بگویید چه مشکلی هست؟
با تشکر

tabib_m
یک شنبه 24 مهر 1384, 23:10 عصر
اگر با easyphp 1.6.0.0 کار میکنی که فکر نکنم این مشکل وجود داشته باشه. چون منم با همین کار میکنم و با مشکل بر نخوردم.

amirhosein
یک شنبه 26 شهریور 1385, 11:04 صبح
شرمنده ولی منم همین مشکلو دارم نسخه برنامه easyphp من هم 6 هستش . اگه کسی راهشو بلده لطف کنه و جواب بده . ممنون .

reza_rad
یک شنبه 26 شهریور 1385, 11:17 صبح
http://www.zend.com/manual/ref.session.php

ورژن php ات چنده؟

ممکنه مشکلت این باشه:

Note: As of PHP 4.1.0, $_SESSION is available as a global variable just like $_POST, $_GET, $_REQUEST and so on. Unlike $HTTP_SESSION_VARS, $_SESSION is always global. Therefore, you do not need to use the global keyword for $_SESSION. Please note that this documentation has been changed to use $_SESSION everywhere. You can substitute $HTTP_SESSION_VARS for $_SESSION, if you prefer the former. Also note that you must start your session using session_start() before use of $_SESSION becomes available.

If register_globals is disabled, only members of the global associative array $_SESSION can be registered as session variables. The restored session variables will only be available in the array $_SESSION.

amirhosein
پنج شنبه 06 مهر 1385, 08:35 صبح
توی سایت ایران پی اچ پی در بخش مقالات یه مقاله برای کار با session هست که خوندنش واقعا عالیه و کمکتون میکنه .