PDA

View Full Version : چه فایلهائی برای ستاپ سازی در vb.net 2010 نیازه

sh2007
یک شنبه 09 مرداد 1390, 23:00 عصر
دوستان سلام
من با وی بی 2010 نرم افزار می نویسم اگه بخوام ستاپ نرم افزار رو درست کنم چه فایهائی رو به پروژه باید اضاف کنم خصوصا اگه ابزار گزارشگیری من stimulsoft باشه
ممنون

teymoorei
یک شنبه 09 مرداد 1390, 23:56 عصر
سلام
نمي دونم تا به حال Setup ساختيد يا نه ، اگه بلديد كه هيچي اما اگه بلد نيستيد بگيد تا يه ويديو آموزشي بزارم و اما در مورد بخش دوم سوالتون همنگام انتخاب فايل EXE در پروژه Setup شما بايد فايل هاي Report خودتون رو هم در پوشه ي Application انتخاب كنيد ، زماني كه فايل رو اضافه كرديد به پروژه به صورت هوشمند فايل هاي مورد نظر هم اضافه ميشه و نياز به هيچ كاري نيست .
درپناه حق

sh2007
دوشنبه 10 مرداد 1390, 06:43 صبح
سلام
نمي دونم تا به حال Setup ساختيد يا نه ، اگه بلديد كه هيچي اما اگه بلد نيستيد بگيد تا يه ويديو آموزشي بزارم و اما در مورد بخش دوم سوالتون همنگام انتخاب فايل EXE در پروژه Setup شما بايد فايل هاي Report خودتون رو هم در پوشه ي Application انتخاب كنيد ، زماني كه فايل رو اضافه كرديد به پروژه به صورت هوشمند فايل هاي مورد نظر هم اضافه ميشه و نياز به هيچ كاري نيست .
درپناه حق
ستاپ رو مي سازم مشكلي ندارم روي سيستم يوزرها هم نصب مي كنم اما سوال من اينه كه stimulsoft report ابزار گزارشگيريم باشه چه فايلهائي روي پروژه لازمه بريزم

teymoorei
دوشنبه 10 مرداد 1390, 23:56 عصر
هیچی فقط شما فایل mrt رو به پروژه Add کنید خودش فایل ها مورد نیاز رو اضافه می کنه .