PDA

View Full Version : سوال: دليل غير فعال بودن لينك create user در فايل web.configuration

ardalanjoon
دوشنبه 10 مرداد 1390, 23:26 عصر
سلام من دارم سايت طراحي ميكنم. وقتي ميخوام كاربر بسازم و بهشون نقش اختصاص بدم، گزينه ي create user در قسمت security در فايل web.config وجود نداره. دليلش چي ميتونه باشه؟
يك مشكل ديگه هم دارم كه ميخوام اطلاعات فرم ثبت نام كاربران رو در بانك ثبت كنم. اين فرم شامل textbox , dropdownlist هست و با asp ميخوام اين كارو كنم. لطفا كمكم كنيد :ناراحت:

dontspeak
سه شنبه 11 مرداد 1390, 00:25 صبح
مشکل اولتون همین امروزم برام پیش اومد و کلا genune ویندوزمم پرید و جالب اینجا بود که یک سری از عبارات سی شارپ هم نمیامد. کلا همه چیز بهم ریخته تا فردا دوباره ویندوز نصب کنم.
در مورد سوال دومتم باید بگم که می تونی توی رویداد ContinueButtonClick کنترل createUserWizard کدتو بنویسی و اطلاعاتت رو به دیتابیس insert کنی

ardalanjoon
سه شنبه 11 مرداد 1390, 12:13 عصر
مشکل اولتون همین امروزم برام پیش اومد و کلا genune ویندوزمم پرید و جالب اینجا بود که یک سری از عبارات سی شارپ هم نمیامد. کلا همه چیز بهم ریخته تا فردا دوباره ویندوز نصب کنم.
در مورد سوال دومتم باید بگم که می تونی توی رویداد ContinueButtonClick کنترل createUserWizard کدتو بنویسی و اطلاعاتت رو به دیتابیس insert کنی

ممنون مشكل اولو كه نميدونم چيكار كنم . واسه مشكل دوم هم آخه من فرم ثبت نام رو خودم طراحي كردم نميخوام از كنتل create user wizard استفاده كنم. پيشنهاد بهتر نداري؟:ناراحت: