PDA

View Full Version : سوال: هنگ کردن سیستم موقع گرفتن گزارش

akbarg64
سه شنبه 11 مرداد 1390, 20:19 عصر
سلام.طاعات و عبادات قبول حق.دوستان من موقع گرفتن گزارش با دیتا ریپورت از این کد استفاده میکنم در ضمن رم سیستم 2 هست.و 100% سی پی یو اشغال میشه.

Private Sub AeroButton1_Click()
Set DataReport3.DataSource = Adodc1
DataReport3.Sections("section4").Controls.Item("label3").Caption = Form18.Text1.Text
DataReport3.Sections("section4").Controls.Item("label4").Caption = Form18.Text2.Text
DataReport3.Sections("section4").Controls.Item("label6").Caption = Form1.Label2.Caption
DataReport3.Sections("section5").Controls.Item("label15").Caption = Form1.Label9.Caption
DataReport3.Sections("section5").Controls.Item("label17").Caption = Form1.Label7.Caption

DataReport3.Show 1
end sub

مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟خیلی مهمه خوهشا کمک کنید.ممنون

akbarg64
سه شنبه 11 مرداد 1390, 22:35 عصر
14 تا بازدید داشته .یعنی هیشکی نمیخواد بگه اشکال کار کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:گریه::گریه:

ali190
سه شنبه 11 مرداد 1390, 23:29 عصر
سلام
امکانش هست سورس رو آپلود کنی؟
از این کدها نمیشه دقیقاً به مشکل اشاره کرد

akbarg64
چهارشنبه 12 مرداد 1390, 04:19 صبح
سلام.ممنون از توجهتون.خیلی سخته سورس رو آپلود کنم.یعنی نیازی هست؟؟؟؟؟من قبلا همینجوری گزارش میگرفتم.این اولین باره به مشکل خوردم.میخوام بدونم کد نویسیم اشتباهه یا نه.یا حداقل دوستان چه پیشنهادی دارند واسه کد نویسی این بخش.آخه خیلی عجیبه با رم 2 کم بیاره.اگه بدون آپلود سورس کمکم کنید خیلی ممنون میشم.چون یه کم مهمه.ببخشید.

vbhamed
چهارشنبه 12 مرداد 1390, 12:57 عصر
سلام

اينطور مشكلات معمولا به دليل كم آوردن رم يا سي پي يو نيست
گاهي برنامه شما ميره ارتباط رو با ديتابيس برقرار كنه و به هر دليل نميشه، واسه همين اونم دائم تلاش مي‌كنه و سيستم مشغول ميشه
معمولا بايد دنبال يك اشكال ارتباطي بگرديد
گاهي هم برنامه به تو يك حلقه ميفته كه اين رو بايد تو سورستون بررسي كنيد

akbarg64
چهارشنبه 12 مرداد 1390, 15:13 عصر
عاقبت جوینده یابنده بود.ممنون از کمک دوستان عزیز.مشکل وقتی حل شد که با خود ویژال استدیو ستاپ ساختم.و نصب کردم.قبلا با smart install maker ستاپ میساختم.حالا اشکال از کجا بوده خدا میدونه.