PDA

View Full Version : آموزش: آموزش برنامه نویسی سی شارپ به صورت مالتی مدیا

Restlesa
چهارشنبه 12 مرداد 1390, 12:26 عصر
سلام بر همگی دوستان عزیز برنامه نویس
من در این تاپیک قصد دارم برنامه نویسی در محیط جذاب و قدرتمند ویژال سی شارپ 2008 به صورت مالتی مدیا برای شما دوستان عزیز برنامه نویس آموزش دهم
این بسته آموزشی قراره در سه مقط مقدماتی،متوسطه و حرفه ای منتشر بشه که مناسب برای تمامی دوستان برنامه نویس تازه کار و یا کسانی که می خواهند تازه کار با این برنامه رو شروع کنند هستش
در این بسته آموزشی سعی شده تمامی امکانات ویژال سی شارپ با زبانی ساده و گویا و بدون هر گونه ابهام و با انجام مثال هایی کاربردی و همین طور انجام پروژه ای کامل و حرفه ای در آخر بسته آموزشی منتشر بشه
از تمامی دوستان عزیز مخصوصا مدیران محترم بخش و حرفه ای ترها تقاضا می کنم که ما رو در انجام هر چه بهتر این امر یاری کنن
منتظطر نظرات و پیشنهادات شما سروران گرامی هستم

فصل اول در صفحه 2 و پست 19 آماده دريافت است.
فصل دوم در صفحه 6 و پست 58 آماده دريافت است.
قسمت اول فصل سوم در صفحه 8 و پست 74 آماده دريافت است.
قسمت دوم فصل سوم در صفحه ٩ و پست ٨٥ آماده دريافت است.

Farshid007
چهارشنبه 12 مرداد 1390, 13:18 عصر
چرا بروز نیستی؟؟؟
2010 بهتره

ramzdar
چهارشنبه 12 مرداد 1390, 15:04 عصر
لینک دانلود قسمت ها

شماره فصل _____________________ لینک مستقیم ______________________ لینک غیرمستقیم

### 1 ----------------------------------------- دانــــلـــــود (http://www.uploadbaz.com/fvbljcbfvorw) ----------------------------------------- دانــــلــــــود (http://www.mediafire.com/?vo1ekzz7g5dmn9y)
__________________________________________________ _____________________

* لینک مستقیم مربوط به سایت آپلودباز و لینک غیرمستقیم مربوط به مدیافایر است.

* پسورد فایل ها : www.barnamenevis.org

چون سرور مربوط به آپلودباز(لینک مستقیم) ایرانیه، سرعت دانلود بالاتره و پیشنهاد میکنیم از این سرور دانلود کنید.

hamed_9192
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 00:10 صبح
با سلام

کار بسیار خوبیه
فقط جهت اطلاع عرض میکنم، توی این سایت (http://www.p30student.com) آموزش های مالتی مدیا خوبی هست مخصوصا برای برنامه نویسی سی شارپ برای دانلود است.
موفق باشید

ramzdar
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 17:32 عصر
آموزش ها رو از کی میذارین؟

Restlesa
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 17:47 عصر
سلام بر همگی دوستان عزیز برنامه نویس
از تمامی نظرات شما سپاس گزارم
مراحل فیلم برداری آموزش تکمیل شده و در مرحله تدوین هستش
به زودی زود بخش اول فیلم آموزشی رو در همین تاپیک قرار خواهم داد

Restlesa
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 12:29 عصر
سلام بر همگي دوستان عزيز برنامه نويس
به خاطر تاخيرم بسيار شرمندم و از تمامي دوستان عزيز پوزش مي طلبم
فصل اول بسته آموزشي ويژال سي شارپ ٢٠٠٨ آماده دانلود براي تمامي دوستان عزيز برنامه نويس هستش
در اين فصل در رابطه با چارچوب دات نت و همين طور مزاياي استفاده از اين چارچوب توضيح داده شده و مناسب براي دوستاني هستش كه با اين تكنولوژي مخلاف هستن (نظير دوست بسيار خوبم آقاي MMR_1344)
اميدورام نظر دوستاني كه با اين تكنولوژي رابطه ي خوبي ندارن عوض بشه

آدرس دانلود : فصل ١ - آموزش برنامه نويسي با ويژال سي شارپ دات نت
(http://www.mediafire.com/?vo1ekzz7g5dmn9y) رمز عبور : www.barnamenevis.org (http://www.barnamenevis.org)

بعد از دانلود فايل و اجرا كردن اون كافيه كه آدرس مورد نظر رو وارد كنيد و سپس بر روي دكمه Xtract كليك كنيد و در مرحله بعد رمز عبور را وارد كنيد و منتظر پايان عمليات مذكور باشيد
در ضمن نظرات و پيشنهادات و انتقادات هم فراموش نشه
آدم با جنبه اي هستم رك باشيد و تمام نواقص موجود رو بگيد
با تشكر :بوس::بوس::بوس::بوس:

sempay_ninjutsu
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 14:21 عصر
با سلام
بهتره تو این فیلم هاتون چیزه هایی رو آموزش بدین که دیگران آموزش ندادن.من فیلم هاتونو ندیدم امیدوارم موفق و پیروز باشید

m.soleimani
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 14:30 عصر
در ضمن نظرات و پيشنهادات و انتقادات هم فراموش نشه
آدم با جنبه اي هستم رك باشيد و تمام نواقص موجود رو بگيد

قبل از هر چیز کارت یا کارتون جالب هست و با توجه به حجمش خوب کار کردید

بریم سر مشکلات « البته زیاد جدی نیستن ولی برای این که مجوعه خوبی بشه قابل انجام دادن هستن »

1- پسورد لازم نداره چون از فردا هر شاسکولی با اسم وبلاگ خودش فیلم اصلی رو قفل می‌کنه و توی وب قرار می‌ده

2- اگر قصد دارین بگین برای حمایت از سایت برنامه نویس هست توی خود مجموعه اینو اعلام کنید فراموش نشه که آدرس سایت و لینک دانلود حتمن قید بشه و تاکید بشه که مجموعه به صورت کاملن رایگان در دسترس هست تا ازش سو استفاده نشه

3- صدای گوینده رو باید یکم تغییر بدید با استفاده از نرم‌افزارهای تغییر صدا هم امکان پذیر هست اگر شخص دیگه‌ای برای انجام این کار در دسترس نیست

4- متن رو از حالت کتابی در بیارین و به صورت خودمونی با مخاطب گفتگو کنید خیلی بیشتر تاثیر خواهد گذاشت

5- یکم کیفیت پایین هست و صداها به شدت برای من قطع و وصل می‌شه البته نه همه‌جای فیلم

6- یه جای دیگه آپلودش کن خیلی بد دانلود داد

پ ن: کامل ندیدمش در آینده سعی می‌کنم نظرات بهتری ارسال کنم؛ باز هم می‌گم کارتون درسته و امیدوارم ادامه داشته باشه خسته نباشید./

flash118
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 14:33 عصر
با سلام دوست عزیز
اولا عرض خسته نباشید دوم فور شیرید جدید با دانلود سنتر ها مشکل پیدا کرده و خاصیت بن کردن آپی اونم متاسفانه برای ایران موجود هست اگه امکان داره تو یه سایت دیگه آپلود کن و یا در صورت علاقمند بودن تو فور شیرید آپلود کنید من لینک مستقیم کنم اگه علاقمند بودید خبر بدید موفق باشید

flash118
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 14:44 عصر
لینک مستقیم شده http://dl02.downloads.ir/1bb5b530d60c9f84c3c82af68a489b05/C#%20Learning%20-%20Fasle%201.exe

ali190
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 17:46 عصر
سلام
دستتون درد نکنه
ولی کجای این لینک مستقیم هست
اینکه اجازه دانلود نمیده
ممنون
یاعلی

masoud_z_65
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 17:59 عصر
فایل مستقیم کار نکرد

در ضمن دوست عزیز بازم ممنون....امیدوارم تا مرحله پیشرفته این کار رو ادامه بدی

فقط یه نکته ک به ذهنم رسید این که سعی کن مطالب تازه و نویی بگی که تو کتاب ها و منابع دیگه گفته نشده باشه.....البته میدونم قسمت اول کارت میخواستی بیشتر رو مباحث پایه کار کنی و من خودم هم مبتدی هستم اما سعی کن زیاد هم مباحث کلیشه ای و سادرو نگی.....بنظرم از قسمتای بعد بیشتر رو مثالای عملی کار کن حتی زمان کمتری صرف کن اما سعی کن مباحث و مثالا و مطالبت جدیدتر و نو ترباشه....ممنون

flash118
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 19:13 عصر
دوست عزیز نمی دونم ولی من نمونه گذاشتم تا ببینید امیدوارم که براتون اثبات بشه که مستقیم هست در ضمن این تو یه سرور از سرور های میهن دانلود هست زمان دار هست دقیق نمی دونم تا کی معتبر هست موفق باشین

veniz2008
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 19:51 عصر
با تشکر از زحمات دوست خوبمون که وقت گذاشتن و فیلم آموزشی تهیه کردن ولی چرا 4shared؟،باور کنید اصلا واسه دانلود راه نمیاد،من از اینترنت پرسرعت استفاده میکنم ولی سرعت دانلودم با 4shared افتضاح هستش،چرا تو mediafire آپ نمیکنید؟،الان که دیگه فیلتر نیست و سرعت دانلودش هم عالی هست،امیدوارم واسه بقیه فایلها اینو مدنظر بگیرید تا دوستان دانلود کنن و زحمات شما هم بی اثر نباشن و دوستان بتونن نظراتشون رو واسه پر بارتر شدن آموزش های بعدی اعلام کنن،بازم تشکر و امیدوارم که فایل های بعدی رو زودتر بذارید چون اگه فاصله بیفته نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت(اینو تجربه نشون داده)،شاد و سربلند باشی دوست من.

Restlesa
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 20:47 عصر
از تمامی دوستان عزیز بابت نظرات خوبشون بسیار سپاسگزارم
انشاالله در فصل های بعدی نظرات تون رو اعمال خواهم کرد

spring69
جمعه 21 مرداد 1390, 00:43 صبح
لینک مستقیم شده http://dl02.downloads.ir/1bb5b530d60...0Fasle%201.exe (http://dl02.downloads.ir/1bb5b530d60c9f84c3c82af68a489b05/C#%20Learning%20-%20Fasle%201.exe)با سلام و سپاس بابت زحمت دوستمون Restlesa (http://barnamenevis.org/member.php?u=144087) ایشاله ادامه داشته باشه و مثل خیلی از کارای دیگه نصفه نیمه رها نشه
دوست عزیز این فایل مخصوص خودتون هست و فقط خودتون اجازه دانلود این فایل رو دارید چون به سایت downloads.ir لاگین کردین

Restlesa
جمعه 21 مرداد 1390, 11:28 صبح
خواهش می کنم ... قابل شما رو نداشت ... این آموزش ادامه خواهد اگه شما دوستان و سروران گرامی حمایت همه جانبه ای داشته باشید که تا این جای کار خوب بوده و امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشه
با تشکر از همه دوستان عزیزم :بوس::بوس::بوس:

MMR_1344
جمعه 21 مرداد 1390, 13:22 عصر
جناب آقای sempay_ninjutsu
با توجه به اینکه ایشون زحمت آموزش رو از ابتدا کشیدن ممکنه قسمتهای اولیه برای شما جالب نباشه اما دیگران میتونن از اون استفاده کنن به هر حال متشکرم از آغاز کار

ramzdar
جمعه 21 مرداد 1390, 14:35 عصر
توجه:

اینم لینک مستقیم پارت اول با سرعت بالا.

دانــــــلـــــــود (http://www.uploadbaz.com/fvbljcbfvorw)

BORHAN TEC
جمعه 21 مرداد 1390, 15:32 عصر
البته فکر می کنم که حجم این فایل های آموزشی شما کمی بالا است. من چندی پیش یک مالتی مدیا را درست می کردم و یک درس با طول بیش از یک ساعت با کیفیت صدا و تصویر مطلوب حدوداً 18 مگابایت شد.

saeed razaee
جمعه 21 مرداد 1390, 22:08 عصر
سلام
پسوردش چیه؟

ramzdar
شنبه 22 مرداد 1390, 08:06 صبح
رمز عبور : www.barnamenevis.org (http://www.barnamenevis.org/)

توضیحاتتون خوب بود
به نظرم بهتره یه نسخه متنی هم براش آماده کنید که حداقل تعاریف رو توی اون قرار بدین.
سرعت صحبت هم یه کمی پایینه.
ولی در کل، کارتون فوق العاده است. لطفاً ادامه بدین.

من چندی پیش یک مالتی مدیا را درست می کردم و یک درس با طول بیش از یک ساعت با کیفیت صدا و تصویر مطلوب حدوداً 18 مگابایت شد.

خب شما هم آموزشتون رو بذارین ببینیم کدوم بهتره (البته اگه میخواین رایگان در خدمت بچه ها قرارش بدین).

saeedgharedaghi
شنبه 22 مرداد 1390, 12:47 عصر
دوست عزیز کارتون خیلی عالیه ، ولی یه انتقاد خیلی آروم و بی روح صحبت میکنید.

Restlesa
شنبه 22 مرداد 1390, 13:00 عصر
بازم از انتقادادتون ممنونم
بعضی از دوستان با دریافت فایل از سایت 4shared مشکل داشتن و درخواست کرده بودن که فیلم ها یه در جایی به غیر از 4shared قرار داده بشه
خب این درخواست شما عملی شد.از این پس فیلم ها در سایت MediaFire قرار خواهند گرفت و آدرس پست 19 هم تصحیح شد و دوستان می تونن از سایت MediFire این فیلم رو دانلود کنن

Restlesa
شنبه 22 مرداد 1390, 14:39 عصر
به علت مشکل بوجود اومده قرار دادن فصل 2 کمی با تاخیر صورت خواهد پذیرفت
پیشاپیش پوزش منو بپذیرید

ali reza mansoori 2
شنبه 22 مرداد 1390, 17:43 عصر
با سلام و عرض قبولی طاعات و عبادت همگی
یک در خواست دارم از مدیر های این قسمت اگر امکانش هست این تایپیک رو در لیست تاپیک های اعلان قرار بدن تا در مرور زمان در صفحه های بعدی دنبال این تایپیک نباشیم
با تشکر

amin_ir
شنبه 22 مرداد 1390, 20:04 عصر
با تشکر از شما دوست عزیز که اقدام به تولید این بسته نرم افزاری کرده اید ، خدمتتان عرض کنم که ضمن تقدیر بسیار زیاد از تلاشتان ، تنها نکته آزار دهنده ای که سایر دوستان نیز اشاره کردند ، سرعت بسیار کند صحبت کردن گوینده می باشد بطوری که شاید مخاطب را از ادامه پیگیری مباحث منصرف نماید ، به امید اینکه در بسته های بعدی ریتم تدریس تند تر شود دوباره از زحماتتان تشکر می نمایم.

m.soleimani
دوشنبه 24 مرداد 1390, 23:10 عصر
با سلام و عرض قبولی طاعات و عبادت همگی
یک در خواست دارم از مدیر های این قسمت اگر امکانش هست این تایپیک رو در لیست تاپیک های اعلان قرار بدن تا در مرور زمان در صفحه های بعدی دنبال این تایپیک نباشیم
با تشکر

دوست عزیز بالای هر تاپیک یه منو هست به نام ابزارهای تاپیک اگر دقت کنید داخلش یه گزینه هست به نام تحت نظر گرفتن این تاپیک اگر روی اون کلیک کنید و مراحل رو پشت سر بگذارید هر بار که پست تازه‌ای توی این تاپیک زده بشه شما در قسمت بوک‌مارک‌‌ها توی پرونده شخصی کاربری‌تون متوجه اون خواهید شد.

شاد و پیروز باشید./

Restlesa
سه شنبه 25 مرداد 1390, 07:34 صبح
دوستان خوبم خوشبختانه مشكل ايجاد شده برطرف شد و به اميدخدا فصل دوم بسته آموزشي تا اوايل هفته آينده در اختيار شما سروران كرامي قرار خواهد كرفت

nazanin_z
شنبه 29 مرداد 1390, 16:23 عصر
سلام
واقعا عالیه ممنون میشیم....
مخصوصا اگه رو دیتابیس خیلی وقت بذارید.
از کی شروع میکنید؟ خبرشو کجا میدین؟

masoud_z_65
شنبه 29 مرداد 1390, 16:28 عصر
سلام

دوست عزیز آموزش رو شروع کردن و قسمت اولش رو هم توی صفحه های قبل لینکشو برا دانلود گذاشتن

mohammad_cmd
شنبه 29 مرداد 1390, 17:00 عصر
سلام ممنون از فیلم هاتون و همون جور که دوستان گفتند سرعت گوینده بسیار پایین و باعث ازار شنونده می شود و کیفیت فیلم بسیار پایین است ولی به هر حال متشکر

Restlesa
شنبه 29 مرداد 1390, 17:43 عصر
سلام

سلام دوست عزيزم
اين آموزش شروع شده و فصل اولشم در همين تاپيك در صفحه ٢ پست ١٩ قرار داده شده و مابقي فصل ها هم در همين تاپيك قرار مي گيره
در رابطه با درخواستتم گروه ما سعي داره كه برنامه نويسي بانك اطلاعاتي رو به صورت كامل براي شما دوستان عزيز آماده كنه كه اميدواريم همون چيزي باشه كه شما سروران گرامي مد نظرتون هستش

سلام ممنون از فیلم هاتون و همون جور که دوستان گفتند سرعت گوینده بسیار پایین و باعث ازار شنونده می شود و کیفیت فیلم بسیار پایین است ولی به هر حال متشکر
سلام دوست عزيزم
اولا اينكه قابل شما رو نداره و دوما هم از انتقادت بسيار ممنونم :بوس::بوس::بوس:
و در ادامه بايد به شما و ساير دوستان عرض كنم كه در فصل دوم سعي شده كه مشكل صداي گوينده تا حد مقدور برطرف بشه و با توجه به گله هاي مكرري كه به صورت پيام هاي خصوصي در رابطه با پايين بودن كيفيت فصل قبل دريافت كردم اين فصل رو بر اساس فرمت Hd آماده كرديم و اميدوارم مشكل دوستاني كه از كيفيت فيلم ها گله مند بودن رو برطرف كرده باشيم

در انتها هم اضافه كنم كه فصل دوم بسته آموزشي برنامه نويسي سي شارپ دات نت آماده شده و به اميد خدا فردا در همين تاپيك قرار خواهد گرفت

masoud_z_65
شنبه 29 مرداد 1390, 17:49 عصر
دوست خوبم سعی کن فط حجمش پایین باشه....من که بنظرم کیفیت قسمت اول خیلیم خوب بود.....فقط صدای گوینده تنها ایراد بود
اما کیفیت فیلم خوب بود و بد نبود.....بنظرم اگه قراره حجمش بالاتر بره با همون کیفیت قسمت اول بهتر بود

Restlesa
شنبه 29 مرداد 1390, 17:55 عصر
دوست خوبم سعی کن فط حجمش پایین باشه....من که بنظرم کیفیت قسمت اول خیلیم خوب بود.....فقط صدای گوینده تنها ایراد بود
اما کیفیت فیلم خوب بود و بد نبود.....بنظرم اگه قراره حجمش بالاتر بره با همون کیفیت قسمت اول بهتر بود

چشم دوست عزيز حتما درخواست شما رو مد نظر قرار خواهم داد

danial_rtw
یک شنبه 30 مرداد 1390, 02:26 صبح
دوست عزیز کیفیت هم مهمه ولی از اون مهمتر مثالهای کاربردی که باید روشون کار بشه خواهشن مثال و برنامه کاربردی زیاد بکار ببرین برنامه های ساده تا پیشرفته درضمن علاوه بر بانک اطلاعاتی از soketprograming هم استفاده کنین خیلی بدرد بخوره

با تشکر از زحماتتون...

ramzdar
یک شنبه 30 مرداد 1390, 06:34 صبح
اگه دوستان موافق باشن برای اینکه بعداً دوستانی که میخوان فایل ها رو دانلود کنن، به مشکل برنخورن و مجبور نباشن کل تاپیک رو دنبال آدرس دانلود بگردن، من فایل ها رو به ترتیب و توی چندتا سایت، توی پست 3 (http://barnamenevis.org/showthread.php?298371&p=1308734&viewfull=1#post1308734) قرار میدم. همه لینک ها در اونجا قرار میگیره.(اعم از مستقیم و غیرمستقیم)

masoud_z_65
یک شنبه 30 مرداد 1390, 16:10 عصر
اگه دوستان موافق باشن برای اینکه بعداً دوستانی که میخوان فایل ها رو دانلود کنن، به مشکل برنخورن و مجبور نباشن کل تاپیک رو دنبال آدرس دانلود بگردن، من فایل ها رو به ترتیب و توی چندتا سایت، توی پست 3 (http://barnamenevis.org/showthread.php?298371&p=1308734&viewfull=1#post1308734) قرار میدم. همه لینک ها در اونجا قرار میگیره.(اعم از مستقیم و غیرمستقیم)

کار عالیه هستش...اما بنظر من این کار رو خود Restlesa انجام بده بهتره توی پست اول
اینجوری شما اگه چند روز به سایت سر نزنی امکان داره کسی نفهمه اما خود ایشون که میان بزارن تو پست اول خیلی عالی میشه

Restlesa
دوشنبه 31 مرداد 1390, 12:21 عصر
کار عالیه هستش...اما بنظر من این کار رو خود Restlesa انجام بده بهتره توی پست اول
اینجوری شما اگه چند روز به سایت سر نزنی امکان داره کسی نفهمه اما خود ایشون که میان بزارن تو پست اول خیلی عالی میشه
فکر خوبیه هستش حتما این کار رو انجام خواهم داد

دوست عزیز قرار بود امروز فصل 2 بزارین چی شد؟
درسته دوست عزیز ... یه دنیا شرمنده ... یه مشکل برام پیش اومد که نتونستم این کار رو بکنم ... بازم ببخشید

Niloufar70
دوشنبه 31 مرداد 1390, 12:47 عصر
سلام آقا محمد
از تاپیکی که ایجاد کردی بسیار بسیار ممنونم و امیدوارم که این کار رو تا انتها ادامه بدی
همون طوری هم که شما گفتید و پیشنهاد دادی حرفتونو گوش کردم و بی خیال ویژال بیسیک شدم و اومدم طرف #C. :بامزه:
فقط اومیدوارم مطالبتون طوری باشه که منی که تازه کار تازه کار هستم بتونم مطالب رو به راحتی یاد بگیرم.
فصل اول رو دانلود کردم. مطالب مفیدی رو متذکر شدی ولی همون طوری که بقیه دوستان هم گفتن سرعت صحبت کردنتون بسیار پایین و خسته کنندس. امیدوارم که در فصل های های بعدی این مشکل پیش نیاد البته ببخشید ازتون انتقاد کردم ها :خجالت:
آخه خودت گفت که این کار بکنم امیدوارم که ناراحت نشده باشی :قلب::بوس::قلب::بوس:

Restlesa
دوشنبه 31 مرداد 1390, 13:05 عصر
سلام آقا محمد
از تاپیکی که ایجاد کردی بسیار بسیار ممنونم و امیدوارم که این کار رو تا انتها ادامه بدی
همون طوری هم که شما گفتید و پیشنهاد دادی حرفتونو گوش کردم و بی خیال ویژال بیسیک شدم و اومدم طرف #C. :بامزه:
فقط اومیدوارم مطالبتون طوری باشه که منی که تازه کار تازه کار هستم بتونم مطالب رو به راحتی یاد بگیرم.
فصل اول رو دانلود کردم. مطالب مفیدی رو متذکر شدی ولی همون طوری که بقیه دوستان هم گفتن سرعت صحبت کردنتون بسیار پایین و خسته کنندس. امیدوارم که در فصل های های بعدی این مشکل پیش نیاد البته ببخشید ازتون انتقاد کردم ها :خجالت:
آخه خودت گفت که این کار بکنم امیدوارم که ناراحت نشده باشی :قلب::بوس::قلب::بوس:

سلام نیلوفر خانوم ... به جمع برنامه نویس های #C خوش اومدی ... گروه ما سعی داره که تمامی مطالب رو به نحوی آماده برای آموزش شما دوستان گلم بکنه که بتونید به راحتی هر چه تمام مطالب رو یاد بگیرین ... از اتنقادتونم نهایت تشکر رو دارم و باید هم بگم که به هیچ وجه از انتقادتون ناراحت نمشدم ... چون اعتقاد دارم که این انتقادها هستش که باعث میشه کیفیت کارمون بالا بره و نتیجش رو هم خودتون ببینید. پس از شما و سایر دوستان عزیز همچنان خواهش می کنم که تمامی مشکلات موجود در فصل ها رو بیان کنن و نظرات و پیشنهادات شونم به ما بگن.

بعد از یک روز تاخیر فصل 2 بسته ی آموزشی برنامه نویسی سی شارپ آماده دریافت هستش. این فصل به علت بالا بودن حجمش در سه قسمت جداگانه آماده گرديده که می تونید در ادامه ي همين پست دانلودش کنید
بازم میگم انتقادات،نظرات و پیشنهاداتم فراموش نشه
یه لطف دیگه هم بکنید که در نظر سنجی گذاشته شده هم شرکت کنید
ممنونم

فصل 2 - قسمت 1 - آموزش برنامه نويسي با ويژال سي شارپ دات نت (http://www.mediafire.com/?jp81twupuh5yyo6) حجم دريافتي : 62.29 MB
فصل 2 - قسمت 2 - آموزش برنامه نويسي با ويژال سي شارپ دات نت (http://www.mediafire.com/?qf1tmcll8qvin26) حجم دريافتي : 36.2 MB
فصل 2 - قسمت 3 - آموزش برنامه نويسي با ويژال سي شارپ دات نت (http://www.mediafire.com/?7braoiaf9raf4d4) حجم دريافتي : 55.34 MG

رمز عبور : www.barnamenevis.org

alimanam
دوشنبه 31 مرداد 1390, 15:09 عصر
با سلام

همون طوری هم که شما گفتید و پیشنهاد دادی حرفتونو گوش کردم و بی خیال ویژال بیسیک شدم و اومدم طرف #C.

عجب مگه اینجا هنوز داره تبلیغ #C به نرخ روپیه میشه ! :متعجب: وقتی هنوز کاربرانی داریم که چشم و گوش بسته به چیزی که علم ندارن نظر , تبلیغ و تازه از این هم بدتر قضاوت میکنن داشته باشیم فکر نکنم جامعه برنامه نویسی ایرانی از این بهتر بشه امیدوارم که یه تجدید نظری در مورد صحبتی که به بقیه دوستان انتقال میدین داشته باشین .

موفق باشید ./

danial_rtw
دوشنبه 31 مرداد 1390, 17:43 عصر
دوست عزیز بین فصل 1و2 به نظر من پارت سوم فصل 2 از همه مفید تر بود اگه به این کندی بخواین پیش برین کلی طول میکشه تا به مباحث پیشرفتش برسین این مباحث ساده هستن هر کسی که تازه کار باشه میتونه با 3 یا 4 برنامه کوچیک این چیزهایی که تو این فیلم ها گفتن سریع بفهمه خواهشن روندو سریع ترش بکنین در ضمن مثال های کاربردی از ساده تا سختاش حتما بکار ببرین یادتون نره تجربه من که اینو بهم میگه

sadra1234
سه شنبه 01 شهریور 1390, 13:26 عصر
سلام دوست عزیز
با تشکر از زحمات شما ، برای پایین آوردن حجم فایلهاتون توصیه می کنم که اونا رو به فرمت های مانند mpeg تبدیل نمائید.
با استفاده از کدک divx و برنامه mpegmediator می تونید بدون افت کیفیت تا 4برابر حجم فایلها رو پایین بیارید.

Niloufar70
سه شنبه 01 شهریور 1390, 13:48 عصر
دوست عزیز بین فصل 1و2 به نظر من پارت سوم فصل 2 از همه مفید تر بود اگه به این کندی بخواین پیش برین کلی طول میکشه تا به مباحث پیشرفتش برسین این مباحث ساده هستن هر کسی که تازه کار باشه میتونه با 3 یا 4 برنامه کوچیک این چیزهایی که تو این فیلم ها گفتن سریع بفهمه خواهشن روندو سریع ترش بکنین در ضمن مثال های کاربردی از ساده تا سختاش حتما بکار ببرین یادتون نره تجربه من که اینو بهم میگه

سرعتشون خوبه دوست عزیز ببخشیدا ولی شما فقط به فکر خودتون هستین و دوست دارین سریعا مطالب پیشرفته نظیر بانک های اطلاعاتی و شبکه ها رو فرابگیرین که به نظر من این عجله کار درستی نیست بله با 3 یا 4 برنامه می تونیم یاد بگیریم اما نه به بصورت کامل و اوصولی چون سینتکس ها و نحوه بکار گیری متدها و توابع های سی شارپ رو بلد نیستیم پس خواهشا به خاطر ما مبتدی ها هم که شده لطف بفرمایید و دندون رو جیگر بزارین ممنونم دوست گلم

masoud_z_65
سه شنبه 01 شهریور 1390, 16:29 عصر
آقا یه فکری به حال حجمش کنید.....لازم نیست با بهترین کیفیت باشه حتما

danial_rtw
سه شنبه 01 شهریور 1390, 17:43 عصر
آقا یه فکری به حال حجمش کنید.....لازم نیست با بهترین کیفیت باشه حتما

دوست عزیز این حجمش واقعا کمه من تا حالا کلی فیلم آموزشی دیدم اینا واقعا حجمشون کمه کیفیت از این کمتر دیگه فیلمو نمیشه دید شما بعدا باید بتونی کدهای نوشته شده رو ببینی کیفیت از این کمتر دیگه کدها رو نا خوانا میکنه

masoud_z_65
سه شنبه 01 شهریور 1390, 18:52 عصر
حق با شماست.....پس بنظرم باید یه خرده ریتم فیلم رو سریعتر کرد....من خودم مبتدی هستم اما واقعا دیگه لازم نیست اینقدر آروم و آهسته .... بنظرم حداقل سرعت مارتون باید 2 برابر بشه تا زمان فیلم و حجم فیلم نصف بشه...البته ببخشید فقط نظرمو گفتم.....باز هم ممنون و خسته نباشید ایشالا سریعتر به قسمتای پیشرفته تر برسید

danial_rtw
سه شنبه 01 شهریور 1390, 19:01 عصر
حق با شماست.....پس بنظرم باید یه خرده ریتم فیلم رو سریعتر کرد....من خودم مبتدی هستم اما واقعا دیگه لازم نیست اینقدر آروم و آهسته .... بنظرم حداقل سرعت مارتون باید 2 برابر بشه تا زمان فیلم و حجم فیلم نصف بشه...البته ببخشید فقط نظرمو گفتم.....باز هم ممنون و خسته نباشید ایشالا سریعتر به قسمتای پیشرفته تر برسید

دوست عزیز منم موافق سریعتر شدن ریتم هستم باید سریعتر بشه با این سرعت خیلی طول میکشه تا به مباحث اصلی تر برسیم ولی نظر بقیه دوستان هم مهمه پس ما باید یکم صبر داشته باشیم

masoud_z_65
سه شنبه 01 شهریور 1390, 19:57 عصر
دوست عزیز منم موافق سریعتر شدن ریتم هستم باید سریعتر بشه با این سرعت خیلی طول میکشه تا به مباحث اصلی تر برسیم ولی نظر بقیه دوستان هم مهمه پس ما باید یکم صبر داشته باشیم

دوست عزیز منظورم سریعتر پیش رفتن مباحث نبود بلکه سریعتر توضیح دادن فیلم بود.....مثلا برا برنامه hello user میشد سریعتر پیش رفت و با سرعن بیشتری توضیح داد

Niloufar70
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 12:46 عصر
دوباره سلام آقا محمد
يه نظري داشتم و اونم اينه كه از اين به بعد سعي كنيد كه مثال هايي رو كه ميزنيد برنامه اش رو هم براي دانلود ما مبتدي ها هم قرار بدين
ممنونم :بوس:

ramzdar
یک شنبه 06 شهریور 1390, 12:27 عصر
دوست عزیز خب داره آماده میشه حتماً
هر وقت آماده شد میذارن. شما هم یه کمی صبر کن.
از اول تاپیک تا اینجا همه دارن میپرسن قسمت بعدی کی میاد.
هر وقت آماده شد روی سایت قرار میگیره.

باز هم انتقاد از سرعت صحبت در آموزش:
سرعت صحبت کردنتون واقعاً پایینه و این موضوع عذاب آوره. اگه میشه سرعت رو بیشتر کنید.

Restlesa
یک شنبه 06 شهریور 1390, 13:12 عصر
از تاخير چند روزه ام بي نهايت پوزش مي خوام
قسمت اول فصل سوم براي دانلود شما دوستان عزيز آماده شده است
فصل 3 - قسمت 1 - آموزش برنامه نويسي با ويژال سي شارپ دات نت (http://www.mediafire.com/?ccuk4dde1j9n6jn) حجم : 65.21 MB

masoud_z_65
یک شنبه 06 شهریور 1390, 16:51 عصر
باز هم انتقاد از سرعت صحبت در آموزش:
سرعت صحبت کردنتون واقعاً پایینه و این موضوع عذاب آوره. اگه میشه سرعت رو بیشتر کنید.
بازم ضمن تشکر از دوست خوبمون منم موافقم سرعن گوینده اذیت میکنه

masoud_z_65
یک شنبه 06 شهریور 1390, 18:12 عصر
از تاخير چند روزه ام بي نهايت پوزش مي خوام
قسمت اول فصل سوم براي دانلود شما دوستان عزيز آماده شده است

فصل 3 - قسمت 1 - آموزش برنامه نويسي با ويژال سي شارپ دات نت (http://www.mediafire.com/?xs9a78c7ubj6w) حجم : 65.21 MB
دوست خوبم من دانلودش کردم اما پسوردشو قبول نمیکنه!!!

danial_rtw
یک شنبه 06 شهریور 1390, 18:18 عصر
منم دانلود کردم چرا پسوردش قبول نمیکنه؟لطفا کمک کنید

Restlesa
دوشنبه 07 شهریور 1390, 11:30 صبح
تا فردا موشکل روبرطرف خواهم کرد

Restlesa
سه شنبه 08 شهریور 1390, 13:03 عصر
مشكل دانلود بر طرف شد. دوستان مي تونن دوباره فايل رو دانلود كنن. ازتون هم بابت مشكل ايجاد شده پوزش مي خوام
نكته بعدي كه بايد بگم اينه كه من تا چند روزي نيستم و به همين دليل قسمت دوم برنامه آموزشي فصل سوم به تاخير مي افته
چند روزش رو دقيقا نمي دونم ولي احتمال داره كه تا دو هفته اي نباشم. پيشاپيش ازتون معضرت مي خوام و قول ميدم كه اين وقفه رو جبران كنم

ramzdar
شنبه 19 شهریور 1390, 17:47 عصر
بابا تو رو خدا سرعت صحبت رو ببرید بالا

mohammad_cmd
شنبه 19 شهریور 1390, 23:33 عصر
سلام
داداش دمت گرم فقط سرعت گوینده رو به بر بالا

Restlesa
شنبه 26 شهریور 1390, 14:39 عصر
سعي مي كنم تا ٣ يا ٤ روز آينده در سايت قرار بدم
فقط از دوستاني كه هنوز هم از صداي گوينده شاكي هستن لطف كنن يه نمونه براي من ارسال كنن تا بفهمم چي مد نظر شما دوستان هتسش

masoud_z_65
شنبه 26 شهریور 1390, 17:26 عصر
دوست عزیز بازم ممنون
فقط سرعت حرف زدن سریعتر باشه
ضمنا من خودم هم مبتدی هستم اما بازم میگم که لازم نیست دیگه ساده ترین نکته هارو بگی......یه خرده سعی کن اگه میشه سطح آموزش رو بالاتر ببر

Restlesa
چهارشنبه 30 شهریور 1390, 18:50 عصر
قسمت دوم فصل سوم براي دانلود شما دوستان عزيز آماده شده است
فصل 3 - قسمت 2 - آموزش برنامه نويسي با ويژال سي شارپ دات نت (http://www.mediafire.com/?ok8yxhg651eafoa) حجم : 47.31 MB
رمز عبور : www.barnamenevis.org (http://www.barnamenevis.org/)

Restlesa
شنبه 09 مهر 1390, 15:24 عصر
از لطف همه شما دوستان ممنونم اما لازم نيست براي تشكر كردن تاپيك بزنيد همون كه روي دكمه ي تشكر كليك كنيد كافي هستش :چشمک:

m.soleimani
یک شنبه 01 آبان 1390, 11:57 صبح
دوست عزیز مثل اینکه یه خورده سرد شدی،

از ادامه کار خبری نیست
ما مشتاقانه در انتظاریم
برای شما یه کلیک روی یه لینک و دانلود کردن هست و برای این دوستمون پیدا کردن متن مناسب، ساخت یه آموزش کاربردی و علمی و تبدیل کردنش به یه ویدئو فکر کنم یکم دارید سخت می‌گیرید هرچقدر که شما عجله کنید کیفیت کاری که دارن انجام میدن پایین میاد یکم صبر داشته باشید.

شاد و پیروز باشید./

Restlesa
دوشنبه 02 آبان 1390, 12:44 عصر
سلام بر همگي دوستان عزيزم
واقعا شرمنده ام ... در حال نوشتن يه پروژه تجاري هستم و وقت كافي براي ادامه كار ندارم ... البته منظورم اين نيست كه تاپيك تعطيل خواهد شد كار ادامه خواهد داشت اما فيلم ها رو دير به دير مي تونم براي شما دوستان عزيز قرار بدم
اميدوارم كه اين كم لطفي مارو ببخشين

Amir Oveisi
دوشنبه 02 آبان 1390, 13:26 عصر
کاربران گرامی لطفا قوانین سایت رو رعایت بفرمایید و از ارسال پست های فاقد محتوای فنی (مانند پست های حاوی تشکر و درخواست ادامه کار و یا پرسش هایی از این قبیل) خودداری کنید. در غیر اینصورت تاپیک قفل خواهد شد.
با تشکر از همکاری شما
موفق باشید