PDA

View Full Version : سوال: اضافه كردن اطلاعات جديد به فايل

navardi
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 08:48 صبح
با سلام خدمت اساتيد و دوستان
من يك بانكي در sql تشكيل داده ام و با اكسس با بانكم در ارتباط هستم موقع اجرا شدن فايل اكسسم تعداد حدودا 200000 ركورد مي بايست از يك سرور ديگه كه آن هم ديتابيسش sql است اطلاعات در تيبل فايل من فراخواني گردد براي اين كار ابتدا اطلاعات تيبل مربوطه را در فايلم كامل پاك مي كنم و سپس اطلاعات را از سرور دوم فراخواني مي نمايم براي همين لود شدن برنامه به خاطر فراخواني تمام اطلاعات مدتي به طول ميكشد سوال من اينستكه آيا روشي هست كه بجاي اينكه تمام اطلاعات را پاك كرده و دوباره فراخواني نمايم اطلاعات قبلي را در تيبلم نگهدارم و فقط اطلاعات جديدي كه در سرور دوم (تيبل مربوطه آن)اضافه شده به بانكم در تيبل مربوطه اش وارد نمايم تا موقع لود شدن فايلم اينقدر طول نكشد(اطلاعات سرور دوم در اصل اطلاعات توليدي يك شركت مي باشد)
ممنون ميشم راهنمائي بفرمائيد

dadsara
شنبه 15 مرداد 1390, 09:19 صبح
سلام
یک کوئری درست کنید و شرط آنرا اینگونه قراردهید که تمامی اطلاعات به غیر از آنهائی که وجود دارد (جوین یکطرفه ، معمولا شکل این جوینها به صورت یک فلش است ) در این حالت شما اطلاعات جدید را خواهید داشت و آنها را به جدول خودتان اضافه کنید
سوال : اصلا چرا شما باید هر روز این عمل را انجام دهید کافی است یک لینک به سرور دوم خود داشته باشید و اطلاعات بصورت آنلاین در اختیار شما قرار بگیرد

navardi
شنبه 15 مرداد 1390, 10:06 صبح
با تشكر از شما جناب dadsara كه بذل محبت نموديد و پاسخ داديد
من لينك به سرور دوم دارم ليكن براي اينكه به خواسته خود برسم مجبورم اطلاعات آن را در تيبلي كه خودم ساختم بريزم و استفاده كنم حال ميخوام بدونم چه جوري اطلاعاتي كه در تيبل من نيست فقط اضافه گردد اگه ممكنه در رابطه با پيشنهاد اولتان يا بيشتر توضيح بدين يا نمونه بگذاريد ممنون ميشم

dadsara
شنبه 15 مرداد 1390, 11:28 صبح
باسلام
مشابه Query1 نمونه اقدام فرمائید

navardi
شنبه 15 مرداد 1390, 13:57 عصر
جناب dadsara از راهنمائي و توجه تان بي نهايت سپاسگذارم خيلي خوب بود ممنون:تشویق: