PDA

View Full Version : سایت بدون دلیل توسط Eset بلوک شده، چطور آزادش کنم؟

dr-solomons
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 12:08 عصر
با سلام
سایت من یک سایت خبری هست و یوزر و پس nod32 رو هم تو سایم نذاشتم ولی متاسفانه چند روزه بلوکش کرده
یعنی کسانی که nod 32 antivirus و یا nod32 smart security دارند نمی تونن سایت رو ببینن

اینم عکسش

http://mahdieha.ir/eset_khabarchin.gif

چطور می تونم آزادش کنم. کسی اطلاع داره

joker
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 13:34 عصر
احتمالا صفحات وب سايتت به يه ويروسي آلوده شدن
جهت اطمينان فايلهاي html روي سايتت را بگير و با يك نوت پد باز كن و محتوياتش را نگاه كن ، احتمالا يكسري وي بي اسكريپت وجدهاي مخرب ( كه احتمالا كد شده هم هستند ) به متن اين فايلهااضافه شده كه آنتي ويروس گير ميده
حتي ممكنه آلوده هم نباشي ، ولي مثلا كد جاوااسكريپتي استفاده كرده باشي كه ميتونه جزو كدها مخرب باشه ( شما استفاده مفيد كردي)

dr-solomons
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 18:44 عصر
با سلام و تشکر از جوابتون
من هم همین احتمال رو دادم
ولی من همه چیز رو از روی هاست پاک کردم و یک index.htm ساده با پیغام "سایت در دسترس نیست" رو گذاشتم ولی باز بلوکش می کنه

شاید مدت زمانی طول می کشه تا لیست eset آپدیت بشه

با تشکر

parsidev
شنبه 15 مرداد 1390, 02:10 صبح
سلام به شما دوست گل
سایت شما رفته تو لیست سایتها مخرب...
بنابر این به این سادگی ها رفع نمیشه.
خوب باس چیکار کنی؟!اول فایلهای رو هاستت رو باید از کد مخربی که وارد اونها شده پاک کنی (معمولا یا کد جاواست یا یه آی فریم که در انتهای کدها اضافه شده)
بعد شما باید در google webmaster tools ثبت نام کنی (اگه جیمیل داری با همون یوز و پسورد می تونی وارد بشی) و آدرس سایتت رو وارد کنی.. اونوقت گوگل یه پیغام میده که سایت شما جزء سایت ها مخربه.. و گزینه ای تحت عنوان request for review مشاهده خواهید کرد که با انتخاب اون و اطمینان دادن به گوگل که فایل و برنامه مخرب پاک شده ، می تونی سایتت رو از لیست سایتهای مخرب پاک کنی..
مرور و تایید سایت بین 24 ساعت تا چند روز ممکنه طول بکشه
روزگارت خوش..:قلب:

dr-solomons
شنبه 15 مرداد 1390, 10:37 صبح
با سلام و تشکر فراوان از شما دوست عزیز
من وارد google webmaster tools شدم و خبرچین را اضافه کردم ولی verify کرد و یه تک meta به من داد که تو سایت بذارم ولی چیزی در مورد اینکه ویروسیه نگفت شاید بدلیل اینکه من همه فایلها رو پاک مردم
من تگ meta رو تو Index.htm ساده گذاشتم و upload کردم
حالا با این کار ممکنه تا چند روز دیگه درست بشه؟

یه مورد دیگه اینکه این کارا رو ما تو گوگل انجام دادیم چه ربطی به eset داره؟

با تشکر

parsidev
شنبه 15 مرداد 1390, 15:36 عصر
سلام دوباره..
اکثر آنتی ویروس ها اطلاعات سایت های مخرب را از یک بانک اطلاعاتی دریافت می کنند... و این بانک ها اطلاعاتی از منابعی نظیر موتور های جستجو و گزارشات فردی افراد ایجاد میشه...
با وضعیتی که میگین ، انشاءالله مشکلتون رفع میشه...
در هر صورت در خدمت هستم...