PDA

View Full Version : تغییر connection string

magnefiq
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 23:43 عصر
سلام دوستان من یه پروژه دانلود کردم .در قسمت web config برای کانکشن این رو نوشته چطوری باید این رو تغییر بدم تا برنامم run بشه؟
<connectionStrings>
<add name="DatabaseConnectionString1" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Database.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
<add name="DatabaseConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Database.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>

a_123123123123
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 23:56 عصر
از کجا میدونین مشکل از اینه

شاید ورژن بانکش با بانک شما یکی نباشه

یا دلیلش چیز ذیگه ای باشه
دقیقا میخواین چیکار کنین؟

magnefiq
جمعه 14 مرداد 1390, 00:04 صبح
خوب میخوام پروژه رو اجرا کنم.ولی مگه اول نباید کانکشنش رو با بانک درست کنم .البته بانکش رو به sqlخودم attach کردم ولی این مرحله تنظیم کانکشنش رو بلد نیستم خواهش میکنم کمکم کنید:گریه::گریه:

a_123123123123
جمعه 14 مرداد 1390, 00:08 صبح
وقتی attach کردی دیگه ربطی به کانکشن نداره

اجرا میشه
مگه اینکه مشکل چیز دیگه ای باشه

اصلا اجرا کردی؟
خطا میده؟
برنامه چی هست؟
لینکش رو بذار ببینیم چیه
شاید اونستیم کاری کنیم

magnefiq
جمعه 14 مرداد 1390, 00:21 صبح
من این پروژه رو قبلا دانلود کرده بودم لینکش رو نمیدونم.یه کتابفروشی انلاین است.
A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)

دوست گرامی شما مطمئنی نبای کانکشن رو تغییر ندم یکبار دیگه کد کانکشن رو ببینید.کلا شما وقتی پروژه ای رو دانلود میکنید چه مراحلی رو واسه اجراش در پیش میگیرید.؟پروژه خودم کتابخونه مجازی است .الان من کانکشن هاش رو چطوری تنظیم کنم که تو لپ تاپ استادم اجرا بشه؟:گیج:

a_123123123123
جمعه 14 مرداد 1390, 01:01 صبح
ببینید وقتی یه پروژه ای رو دانلود می کنید اگه بانکش تو پوشه app باشه بهر احتی اجرا میشه و اگر هم ورزن بانکش با ورژن برنامه بانک اطلاعاتی سیستم شما یکی نباشه یا باید attach کنی یا همون ورژن رو نصب کنی

من تا حالا هر چی دانلود کردم همین کارو انجام دادم و کار دیگه ای انجام ندادم و اجرا شده

a_123123123123
جمعه 14 مرداد 1390, 01:07 صبح
شایدم برنامه مشکل داره
و اصلا اجرا نمیشه

منم خیلی چیزارو الکی دانلود کردم و اجرا نشده

ببین یه کاری کن
یه sqldatasource تو برنامهات بذار و اونو به بانکت ربط بده و ادرسش رو پیدا کن
اگه ادرسش چیز دیگه ای بود جایگزین کن

magnefiq
جمعه 14 مرداد 1390, 01:14 صبح
مشکل من اینکه نه برنامه ای که خودم دارم مینویسم و نه پروژه هایی که دانلود میکنم هیچ کدوم بانک تو پوشه APP_DATA نمیاد.:افسرده:

hjran abdpor
جمعه 14 مرداد 1390, 02:24 صبح
به صورت دستی فایل ها بانک اطلاعاتی را به داخل پوشه انتقال بدید./. و بعد فایل را اتچ کنید.

a_123123123123
جمعه 14 مرداد 1390, 10:07 صبح
اگه با کپی کردن تو پوشه app نیومد اصلا ولش کنخودت دوباره بانک رو درسترو اسم برنامه ات کلیک راست کنبعد گزینه add new رو انتخاب کن و بعد sql رو انتخاب کناگه کپی نمیشه احتمالا مشکل دارهخودتو راحت کن و بیخود دردسر نکشالبته اگه بانکت اطلاعاتش مهم نیست و میتونی خودت دوباره درستش کنی این کارو انجام بده

magnefiq
جمعه 14 مرداد 1390, 13:39 عصر
اگه با کپی کردن تو پوشه app نیومد اصلا ولش کنخودت دوباره بانک رو درسترو اسم برنامه ات کلیک راست کنبعد گزینه add new رو انتخاب کن و بعد sql رو انتخاب کناگه کپی نمیشه احتمالا مشکل دارهخودتو راحت کن و بیخود دردسر نکشالبته اگه بانکت اطلاعاتش مهم نیست و میتونی خودت دوباره درستش کنی این کارو انجام بده
دوست گرامی ممنونم از راهنمایی هایی که میکنی.من توی یکی از تاپیک ها دیدم که شما سوال کرده بودی تنظیمات وب کانکشنت رو چطوری انجام بدی که اگه برنامه ات رو روی یه کامپیوتر دیگه بردی کار کنه .من هم دقیقا همین مشکل رو دارم شما به نتیجه ای رسیدی؟

a_123123123123
جمعه 14 مرداد 1390, 16:02 عصر
نه
دوباره بانکم رو درست کردم و همه کانکشن هامو دوباره تغییر دادم