PDA

View Full Version : بدست آوردن اطلاعاتی راجع به TCP Session

nbe( amateur C sharp
جمعه 14 مرداد 1390, 00:32 صبح
با سلام... ببخشید من سوالی داشتم.... من یک برنامه Server و Client دارم که برای ارتباط اونها یک پورت باز میکنم... حالا میخوام یکسری اطلاعات راجع به TCP Session که مربوط به این لینک ارتباطی است پیدا کنم... مثلا میدونم یکی از اینها است
IncomingPacketsDiscarded من این اطلاعات رو هم برای سمت Server و هم برای Client میخوام ولی نمیدونم باید چه جوری اطلاعات TCP Session رو به دست بیارم... من برنامه هم با windows application C #f مینویسم.... میشه راهنمائیم کنید که اطلاعات چه جیزی هستند و چه جوری باید به دست بیارم.... ممنونم .

(با عرض پوزش ، من این سوال رو در قسمت شبکه هم پرسیدم ولی جوابی نگرفتم... . این شد که دوباره اینجا مطرح کردم)

Esmail Solhkhah
جمعه 14 مرداد 1390, 02:22 صبح
دوست عزیز IpWorks.net رو بگیرید و یه نگاهی به منوال و سمپلاش بندازید

ابزار فوق العاده خوبیه برا کار با شبکه

nbe( amateur C sharp
جمعه 14 مرداد 1390, 11:19 صبح
با سلام... ممنونم از پاسحتون ، اما من میخوام کد مربوط به به دست آوردن اطلاعات TCP Session رو بنویسم اونم با C# و windows application.... ; کسی میدونه چه جوری باید کدش رو بنویسم؟

Esmail Solhkhah
جمعه 14 مرداد 1390, 18:20 عصر
با سلام... ممنونم از پاسحتون ، اما من میخوام کد مربوط به به دست آوردن اطلاعات TCP Session رو بنویسم اونم با C# و windows application.... ; کسی میدونه چه جوری باید کدش رو بنویسم؟

دوست عزیز منظور بنده کامپوننت IpWorks.net بود شما بازم با #C و بصورت Windows Application خواهید نوشت

منتها بجای استفاده از کلاسهای خود دات نت در نیم اسپیس System.Net

از کلاسها و کنترلهای این مجموعه استفاده خواهید کرد که کلی قابلیت اضافه به برنامه نویس در زمینه کار با سوکتهای TCP - UPD

Mail - DNS - finger - ftp - snpp - whois و ...چون زیاده ننوشتم

ولی اگه اصرار دارید که با کلاسهای خود دات نت بنویسید اون یه چیز دیگس

موفق باشید.

nbe( amateur C sharp
جمعه 14 مرداد 1390, 21:47 عصر
با سلام... ممنونم از پاسختون ، نه من هیچ اصراری ندارم که از کلاسهای خود .net استفاده کنم، منتها من فکر کردم شما نرم افزاری رو معرفی کردید که من باهاش داخل ویندوز اطلاعات رو ببینم ، ممنونم از راهنمائیتون من این Component رو نصب میکنم و اگر مشکلی داشتم ، میپرسم ، ممنونم..... .

Esmail Solhkhah
شنبه 15 مرداد 1390, 00:53 صبح
با سلام... ممنونم از پاسختون ، نه من هیچ اصراری ندارم که از کلاسهای خود .net استفاده کنم، منتها من فکر کردم شما نرم افزاری رو معرفی کردید که من باهاش داخل ویندوز اطلاعات رو ببینم ، ممنونم از راهنمائیتون من این Component رو نصب میکنم و اگر مشکلی داشتم ، میپرسم ، ممنونم..... .

خواهش میکنم

ضمنا میتونید ماحصل کارتون با این کامپوننت رو بذارید اینجا تا بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن

موفق باشید.