PDA

View Full Version : درخواست برنامه حضور و غیاب

mosafer1375
جمعه 14 مرداد 1390, 17:43 عصر
ب اسلام من یه نمونه برنامه برای حضور و غیاب می خوام که بتونه ساعت ورود و خروج همجنین تاریخ واضافه کاری رو بشه توش ثبت کرد
تو سایت جستجو کردم چیزی پیدا نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

dadsara
شنبه 15 مرداد 1390, 09:26 صبح
سلام
دوست عزیز ، معمولا تو این سایت کسی درخواست برنامه نمی کنه بلکه خودش شروع به نوشتن می کنه و در قسمتهائی که با مشکل مواجه می شود از دوستان کمک می گیره

mosafer1375
شنبه 15 مرداد 1390, 14:42 عصر
سلام
دوست عزیز ، معمولا تو این سایت کسی درخواست برنامه نمی کنه بلکه خودش شروع به نوشتن می کنه و در قسمتهائی که با مشکل مواجه می شود از دوستان کمک می گیره

می دونم دوست عزیز روش به این شکلی که شما گفتید
گفتم شاید کسی از قبل روی همچین موضوعی کار کرده باشه و سورسش رو داشته باشه
من خودم شروع نکردم ولی خوب یه چیزی می خوام که ساعت ورود و خروج به همراه تاریخ رو وارد کنه اضافه کاری رو براساس ساعت .ارده ثبت کنه مثلا اگه ساعت کاری 8 ساعت هست و ساعت ورود به کارکاگه 8 صبح هست و ساعت خروج مثلا 3 بعد ازظهر باشه می خوام که 8 ساعت کاری از این کم و توی ستون دیگه مابقی ساعت کاری بصورت اضافه کاری وارد بشه بازم از کسایی که یه همچین چیزی دارن یا هر چیز دیگه ای که در این زمینه باشه بزارن ممنون میشم
با تشگر

reza850101
یک شنبه 16 مرداد 1390, 07:43 صبح
اگر جستجو كني من يك تايپيك بنام جمع ساعات زدم فكر كنم كمكت كند

mosafer1375
دوشنبه 17 مرداد 1390, 15:27 عصر
با سلام نمونه رو گرفتم متاسفانه خیلی بهدرم نخورد از اونجایی هم که برنامه نویسی من افتضاح هستش(مبتدی) نتونستم کاملش کنم ولی یه فایل پیوست کردم و فیلدهایی که برای من مهم هستن و بهشون نیاز دارم رو اونجا گذاشتم یه توضیح هم توش گذاشتم ممنون میشم اینو برام اصلاح کنید باتشکر

mosafer1375
سه شنبه 18 مرداد 1390, 01:39 صبح
ممنون میشم کمکم کنید تا پروزه بالا تکمیل باشه من منتظرم
با تشکر

mosafer1375
سه شنبه 18 مرداد 1390, 17:05 عصر
ممنون میشم کمکم کنید تا پروزه بالا تکمیل باشه من منتظرم
با تشکر

کسی در این مورد نمی تونه راهنمایی کنکه
من یه فایل گذاشتم ممنون میشم تکمیل بشه
تکمیل که چند تا درخواست دارم که توی فایل نوشتم
ممنون میشم منتظرم

mosaArabi
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 12:37 عصر
دوست محترم امید وارم فایل اصلاح شده به دردت بخوره

mosafer1375
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 15:32 عصر
دوست محترم امید وارم فایل اصلاح شده به دردت بخوره

با سلام مجدد آقا دسست درد نکنه تا حدود زیادی حل شد اما:
من اگه بخوام از کوئری استفاده کنم مشکل دارم چون توی کوئری توی فیلدهای تاخیر و پاس مقدار زمان بصورت اعشاری ثبت شده که مثلا اگه بخوام از این کودری برای گرفتن گزارش استفاده کنم مشکل برام بوجود میاد یه سوال ایا ماژول های موجود توی این برنامه اصلا کارآیی داره
در این مورد هم ممنون میشم در ضمن می خوام کلیدهای سیو و جدید رو نیز برام بزارو هنگام سیو و ثبت رکورد جدید سوال کنه که آیا ذخیره بشه یا نه بعد کجا میتونم زمان 8 ساعت مفید کاری رو کم و زیاد کنم یعنی ساعت کاری رو خودم بخوام تغییر بدم
بعد اطلاعاتی که وارد میشه فقط توی کوئری قابل ماین هست بصورت دیتابیس؟
بازم تشکر

mosafer1375
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 14:46 عصر
با سلام مجدد آقا دسست درد نکنه تا حدود زیادی حل شد اما:
من اگه بخوام از کوئری استفاده کنم مشکل دارم چون توی کوئری توی فیلدهای تاخیر و پاس مقدار زمان بصورت اعشاری ثبت شده که مثلا اگه بخوام از این کودری برای گرفتن گزارش استفاده کنم مشکل برام بوجود میاد یه سوال ایا ماژول های موجود توی این برنامه اصلا کارآیی داره
در این مورد هم ممنون میشم در ضمن می خوام کلیدهای سیو و جدید رو نیز برام بزارو هنگام سیو و ثبت رکورد جدید سوال کنه که آیا ذخیره بشه یا نه بعد کجا میتونم زمان 8 ساعت مفید کاری رو کم و زیاد کنم یعنی ساعت کاری رو خودم بخوام تغییر بدم
بعد اطلاعاتی که وارد میشه فقط توی کوئری قابل ماین هست بصورت دیتابیس؟
بازم تشکر

ب اسلام مجدد
دوست عزیز زحمت بکش این مشکل رو هم حل کن با تشکر منتظرم

bemilove
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 23:27 عصر
من يك برنامه دارم كه الان حدود يكسال است به طور متناوب دارم رو اون كار ميكنم......ولي فعلا نمي توانم آن را آپلود كنم.
73677
73678

mosafer1375
جمعه 21 مرداد 1390, 17:50 عصر
من يك برنامه دارم كه الان حدود يكسال است به طور متناوب دارم رو اون كار ميكنم......ولي فعلا نمي توانم آن را آپلود كنم.

دوست عزیز مشکلت چیه
چرا نمی تونی آپلودش کنی
اگه واسه معذوریت نداره بزار تا همه استفاده کنن
با تشکر

mosaArabi
شنبه 22 مرداد 1390, 13:29 عصر
دوست گرامی
من در فایل اصلاح شده خودت یک ماژول اضافه کردم و در یکی از ستونهای کوری هم از این ماژول استفاه کردم شما هم میتونید از این ماژول در تبدیل اعداد اعشاری به ساعت استفاده کنی (البته اگه اشتباه نکرده باشم زحمت ماژول را قبلا آقای قربانی کشیدن) در خصوص تعیین زمان 8 ساعت هم باید عرض کنم که شما به نظر من باید در قسمت ثبت پرسنل میتونی ساعت شروع و اتمام را هم اضافه کنی یعنی بگی که فلان شخص کی میاد و کی میره و بعد در کوری نتیجه واقعی را با نتیجه اعلام شده مقایسه کنی

یک نمونه هم برای دیدن روش تبدیل اعداد به ساعت و ورش ثبت برای شما ضمیمه میکنم که برای جایی طراحی کردم(البته در این برنامه تقریبا همه ورود اطلاعات دستی)امیدوارم به دردت بخوره
موفق باشی

ARData
یک شنبه 23 مرداد 1390, 10:41 صبح
هيچ يک از اين برنامه ها پاسخگوي نياز کلي براي درج حضور غياب نيست ... يکي از ايرادات اين برنامه ها مشکل در شب کاري است مثلا شخصي که از ساعت 19:00 تا 07:00 صبح کار ميکنه چطوري ميشه اضافه کار و کارکردشو حساب کرد ؟يا شخصي که دو ساعت تشويق يا تنبيه ميشه رو جطوري ميشه محاسبه کرد ؟
براي اينکار ما نياز به تعريف اطلاعات اوليه داريم ...
1) ايجاد جدول تعاريف پايه (ساعت معمول ورود و خروج براي يک واحد از ارگان) به عنوان default value
2) ايجاد جدول تعاريف مراکز فعاليت
3)جدول تعريف پرسنل به تفکيک مراکز فعاليت
4) تعريف جدول حضور و غياب

برنامه اي که به پيوست گذاشته شده کاري از من در طي 6 ماه تلاش مي باشد و فقط فرم هايي رو که براي اينکار مي باشد انتخاب شده است با کمي کار و دقت در اين برنامه به اهدافتان خواهيد رسيد ... البته اين برنامه اختصاصي براي يک شرکتيه و روزهاي جمعه و تعطيل کلا اضافه کاري حساب ميشه و روزهاي پنجشنبه هم کاررمد بيش از 4 ساعت اضافه کار محسوب ميشه ... در ضمن ساعات ناهاري و شام هرکدام 1 ساعت محاسبه شده است .
ابتدا فايل پيوست شده را که تاريخ شمسي dll مي باشد در برنامه رجيستري نماييد ... در ضمن رمز ورود هم 123 مي باشد .

http://ardata.persiangig.com/Ardata%20HZ%20System.rar