PDA

View Full Version : نمایش یک صفحه اینترنتی با داشتن تگ های HTML

kamran00f
شنبه 15 مرداد 1390, 05:13 صبح
با سلام،

من کد های HTML یک صفحه اینترنتی رو دارم. به طور مثال روی همین صفحه از سایت برنامه نویس کلیک راست می کنم و View Source رو انتخاب میکنم و بعد select all و copy ، حالا میخوام این string که از تگ های html دارم و توسط هر کنترلی که شده در واقع render کنم و اونو دقیقا به شکل همین ساین که الان جلوی روم هست ببینم.

با خودم گفتم که خوب ساده ترین کار همین webBrowser ای هست که دات نت در اختیارم گذاشته، ولی وقتی ازش استفاده میکنم یه نتیجه ی افتضاح میده و در بعضی موارد اصلا چیزی نشون نمیده و این طوریا. خلاصه خیلی داغونه. مثلا اگه این طوری ازش استفاده بشه:

WebBrowser wBrowser1 = new WebBrowser ();wBroser.1.Navigated += new WebBrowserNavigatedEventHandler(wBroser1_Navigated );

WebBrowser wBrowser2 = new WebBrowser ();

wBrowser1.Navigate("www.codeproject.com");

private void wBrowser1_Navigated(object sender, WebBrowserNavigatedEventArgs e)
{
wBrowser2.DocumentText = wBrowser1.DocumentText;
}

اگه اینجوری از این webBrowser ها استفاده بشه میشه نتیجه رو دید که اصلا چیزی نیست که من می خوام!

خواستم ببینم با کنترل خاصی میشه این کاری که من می خوام رو انجام داد یا نه؟ یا اصلا شاید با همین webBrowser بشه و من دارم اشتباه ازش استفاده می کنم.

چیزی که من می خوام: تگ های html یه web page رو دارم و میخوام این تگ هارو همون جوری که توی browser نشون داده میشن نشون بدم.

پیشاپیش ممنون از همگی