PDA

View Full Version : کار نکردن gridview هنگامی که سایت آپلود شد

ramin149
شنبه 15 مرداد 1390, 11:19 صبح
من gridview های سایتم را به وسیله ویزارد به دیتابیس متصل گردم ولی الان که سایت را آپلود گردم گریدویو هام کار نمی کنند باید چه تنظیمی در پنل سایتم انجام دهم ؟؟؟

Saman Hashemi
شنبه 15 مرداد 1390, 11:59 صبح
كد گريد و WebConfig قرار بده تا بهتر بتونيم كمكت كنيم...!

ramin149
شنبه 15 مرداد 1390, 12:05 عصر
راستش مشکل از کد gridview نیست مشکل اصلی تنظیم خصوصیت های SqlDataSource

ConnectionString="<%$ ConnectionStrings:DatabaseConnectionString1 %>"

و

ProviderName="<%$ ConnectionStrings:DatabaseConnectionString1.Provid erName %>"

که باید در قسمت asp.setting پنل سایتم تنظیم شود ولی بلد نیست باید اونجا چه بنویسم ؟

ramin149
شنبه 15 مرداد 1390, 14:30 عصر
لطفا یکی کمک کنه ؟؟؟ یعنی کسی تا حالا به این روش گریدویو ها رو به دیتابیس متصل نگرده !!!

b.paseban
شنبه 15 مرداد 1390, 14:46 عصر
سلام بر شما.
شما باید ابتدا تنظیمات مربوط به دیتابیس رو انجام بدین که برای اینکار باید توی فایل وب کانفیگ توی addconnection رشته اتصال به بانک رو مرتب کنید.
من الان به کد اصلی این کار دسترسی ندارم ولی توی تالار یه سرچی بزنی مطلب در این مورد زیاد هست.
بعدشم برای gridview ما از یه SQLDATASOURCE استفاده می کنیم که توی اون قسمت ما باید connection string رو از روی فابل وب کانفیگ تنظیم کنیم.

ramin149
شنبه 15 مرداد 1390, 15:03 عصر
این توضیحات رو می دونم من یکنمونه کد تنظیمات webconfig می خوام که طبق اون کد تغییرات مورد نیاز را انجام بدم

moferferi
شنبه 15 مرداد 1390, 19:38 عصر
موقعی که از طریق ویزارد دارید یک دیتاسورس جدید به گریدویو خودتون نسبت میدید ازتون سوال میکنه که میخواهید این رشته اتصال را درون فایل تنظیمات قرار بدین یا نه.اگه این کارا بکنی خودش یه کلید توی فایل وب کانفیگ میسازه.