PDA

View Full Version : سوال: Iframe و استفاده از AJAX در asp.net

mr.gigil
شنبه 15 مرداد 1390, 17:09 عصر
سلام به همه دوستان

من یک صفحه اصلی دارم که می خوام داخش یک Iframe قرار بدم تا صفحات داخلیم که اون ها هم AJAX استفاده شده Load کنم. اما انگار Iframe دورن Update Panel درست کار نمی کنه.

آیا راه حلی برای اینکه هنگام Load شدن این صفحات یک پیغام Loading یا یک عکس متحرک به کاربر نمایش داده بشه ؟

با تشکر

aminghaderi
شنبه 15 مرداد 1390, 19:50 عصر
سلام.
iframe كلا بر اساس postback صورت مي گيره و براي همين هم ناسازگاري داره.
در كل طراحي ajax هم ظاهرا از روي خود iframe بوده چرا كه تا حد كمي ساختارشون مشابه است.(مثلا :هر دو باعث لود شدن قسمتي از صفحه مي شوند.)

بله راه حل هم وجود داره ؛ دنياي جاوا اسكريپت و ذهن خلاق برنامه نويسان اين موضوع رو حل كرده ، لطفا به بخش جاوا اسكريپت مراجع كنيد و در عناوين تاپيك هاي مفيد عنوان "لطفا كمي صبر كنيد" رو يا موضوعي مشابه اون (دقيق عنوان يادم نيست؟!) رو پيدا كنيد . 100% هست.

موفق و پيروز باشيد.

mr.gigil
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 11:01 صبح
سلام.
iframe كلا بر اساس postback صورت مي گيره و براي همين هم ناسازگاري داره.
در كل طراحي ajax هم ظاهرا از روي خود iframe بوده چرا كه تا حد كمي ساختارشون مشابه است.(مثلا :هر دو باعث لود شدن قسمتي از صفحه مي شوند.)

بله راه حل هم وجود داره ؛ دنياي جاوا اسكريپت و ذهن خلاق برنامه نويسان اين موضوع رو حل كرده ، لطفا به بخش جاوا اسكريپت مراجع كنيد و در عناوين تاپيك هاي مفيد عنوان "لطفا كمي صبر كنيد" رو يا موضوعي مشابه اون (دقيق عنوان يادم نيست؟!) رو پيدا كنيد . 100% هست.

موفق و پيروز باشيد.

سلام. من یک جستجو کردم اما پیداش نکردم، اگه ممکنه لینک تاپیک رو بهم بدین، با تشکر

aminghaderi
جمعه 21 مرداد 1390, 17:49 عصر
سلام. من یک جستجو کردم اما پیداش نکردم، اگه ممکنه لینک تاپیک رو بهم بدین، با تشکر
http://barnamenevis.org/showthread.php?240399-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1-%D8%A8%DA%AF%D9%85-%DB%8C%D9%87-%DA%A9%D9%85-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%B1-%D8%A8%D9%85%D9%88%D9%86/page2