PDA

View Full Version : درخواست کمک برای پروژه ارسال چندین تکست باکس به اکسس

toytown
یک شنبه 16 مرداد 1390, 01:44 صبح
سلام دوستان

من تو برنامه ای که ضمیمه میکنم 9تا تکست باکس دارم که با زدن باتن2 عملیات ریاضی روی اونها انجام میشه و سپس به دیتابیس ارسال میشه ولی این کدی که نوشتم روی 9 تا تکست باکس جواب نمیده ولی رو دوتا جواب میداد حالا از برنامه نویسان باتجربه تر میخوام منو راهنمایی کنن تا بتونم این 9 تا تکست باکس رو به جدول اکسس برنامه که 9 تا کولومن داره ارسال کنم

Esmail Solhkhah
یک شنبه 16 مرداد 1390, 03:04 صبح
سلام دوستان

من تو برنامه ای که ضمیمه میکنم 9تا تکست باکس دارم که با زدن باتن2 عملیات ریاضی روی اونها انجام میشه و سپس به دیتابیس ارسال میشه ولی این کدی که نوشتم روی 9 تا تکست باکس جواب نمیده ولی رو دوتا جواب میداد حالا از برنامه نویسان باتجربه تر میخوام منو راهنمایی کنن تا بتونم این 9 تا تکست باکس رو به جدول اکسس برنامه که 9 تا کولومن داره ارسال کنم

دوست عزیز برنامتون رو اصلاح کردم

موفق باشید.

toytown
یک شنبه 16 مرداد 1390, 03:33 صبح
ممنون دوست عزیز ولی شما مثل اینکه منظور منو درست متوجه نشدید

من یه جدول دارم که کولومن های زیر رو داره :

a,b,c,d,e,f,g,h,i

و 9 تا تکست باکس دارم و میخوام این 9 تا تکست باکس به به ترتیب به 9 تا کولومن جدول ارسال بشن و بعد در دیتاگریدویو جدول نمایش داده بشه

درضمن از بانک اطلاعاتی اکسس 2003 استفاده میکنم

Esmail Solhkhah
یک شنبه 16 مرداد 1390, 03:53 صبح
دوست عزیز برنامه شما مورد داشت بنده فقط مواردشو رفع کردم

شما تو برنامتون فقط تکست باکسها رو تو دیتابیس نریختید بلکه یه محاسباتی هم روشون داشتید.

موفق باشید.

toytown
یک شنبه 16 مرداد 1390, 13:14 عصر
دوست عزیز ولی اون پروژه ای که شما گذاشتید یه پروژه 3لایه بود با دوتا فرم و اصلا تکست باکسی هم در اون وجود نداشت در ضمن توی vs2005 هم کامپایل نمیشد

روی تکست باکس ها هم عملیات ریاضی انجام میشد ولی تو این قسمت برنامه مشکلی نداشت فقط تویارسال به دیتابیس مشکل داشت

اگر بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم