PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نحوه طراحی سایت و اینترفیس اون

mohammad diba
یک شنبه 16 مرداد 1390, 06:14 صبح
سلام بر دوستان و بزرگواران
من برنامه نویسی asp.net رو خوب کار کردم . با اکثر کنترلها و مفاهیم بانک اطلاعاتی و... آشنام ولی تویه اصول طراحی مشکل دارم . مثلا نمی دونم اصول طراحی با جدول یا Div چه فرقی باهم دارند؟ یا چه جوری سایتم رو از نظر ظاهری جذاب کنم. لطفا کمکم کنید.

jaykob
یک شنبه 16 مرداد 1390, 13:55 عصر
سلام بر دوستان و بزرگواران
من برنامه نویسی asp.net رو خوب کار کردم . با اکثر کنترلها و مفاهیم بانک اطلاعاتی و... آشنام ولی تویه اصول طراحی مشکل دارم . مثلا نمی دونم اصول طراحی با جدول یا Div چه فرقی باهم دارند؟ یا چه جوری سایتم رو از نظر ظاهری جذاب کنم. لطفا کمکم کنید.

سلام

برای طراحی اولین گام شما hrml است و مهمترین گام شما یادگیری منطقی و پایه ای css هست که توی طراحی css نکته های خیلی زیادی داره که برخی رو باید تجربه کنید و برخی رو یاد بگیرید . می تونید از قالب های آماده الهام بگیرید . اما اگر در رابطه با جذابیت سایت بخواهید کار کنید jquery بهترین گزینه هست که از نظر من فقط کار با پلاگین هارو یاد بگیرید کفایت می کنه چون اکثر چیز هایی که می خواهید به صورت آماده هست و فقط شما باید از اونها استفاده کنید به طبع java script هم خیلی مهم است که باید در کنارش داشته باشید

موفق باشید

alibabaei2
یک شنبه 16 مرداد 1390, 19:45 عصر
همونطور که دوستمون اشاره کردن باید html , css ,jquery رو به خوبی بلد باشید تا ظاهر سایتتون زیبا باشه.
اما اگر اصول طراحی خوب رو می خوایید این کتاب رو دانلود کنید
the priciple of beautifull web design