PDA

View Full Version : سوال: چطوری از Load شدن بعضی از کنترل ها در صفحه جلوگیری کنم؟

behzad1367
یک شنبه 16 مرداد 1390, 10:58 صبح
سلام دوستان.صفحه ای دارم که دارای تعدادی گزینه هستش.میخام گزینه هایی که کاربر تیک نزده در صفحه بعدی اون کنترل ها Load نشن.مثلا اگه اون گزینه اسمش textBox1 هستش و تیک نخورده در صفحه بعد اون تکست باکس Load نشه.لطفا بگید از چه دستوری باید استفاده کنم؟:متفکر:

Naranj
یک شنبه 16 مرداد 1390, 16:12 عصر
من اگه می خواستم همچین کاری انجام بدم مواردی که کاربر تیک زده دز Session یا query قرار می دادم و در صفحه ی بعد کنترلها را در زمان اجرا می ساختم یعنی اون مقادیری که در session یا query وجود داشتند را میخواندم و به ازای هر کدام کنترلش را می ساختم

behzad1367
دوشنبه 17 مرداد 1390, 10:45 صبح
من اگه می خواستم همچین کاری انجام بدم مواردی که کاربر تیک زده دز Session یا query قرار می دادم و در صفحه ی بعد کنترلها را در زمان اجرا می ساختم یعنی اون مقادیری که در session یا query وجود داشتند را میخواندم و به ازای هر کدام کنترلش را می ساختم

حرفت قبول اما من حدود 30 تا گرید ویو دارم که اگه بخام با روش شما کار کنم ساختشون کلی درد سر داره.من میخام این کنترل ها از قبل ساخته شده باشند و فقط هرکدوم که تیک نخوردن در صفحه بعد Load نشن.
آقا یکی جواب بده