PDA

View Full Version : کنترل یک صفحه و فرم بصورت Silent

once4ever
چهارشنبه 13 مهر 1384, 12:15 عصر
میخوام با بازشدن یک صفحه بصورت مخفی کارهای زیر انجام بشه:
یه صفحه با آدرس دیگه ای رو بیاره (نشون داده نشه! )
داخل فرم اطلاعات Login رو بنویسه و وارد بشه
یک Button رو فعال کنه و تا حد امکان نتایج رو کنترل کنه

شاید بنظر غیر ممکن بیاد ولی شدنی هست
هرکس که تو هر قسمتیش نظری داره خوشحال میشم کمک کنه

oxygenws
چهارشنبه 13 مهر 1384, 12:18 عصر
من، شخصا، نفهمیدم میخوای چیکار کنی.

once4ever
چهارشنبه 13 مهر 1384, 12:29 عصر
من شخصا برات توضیح میدم :
فرض کن میخوام یه صفحه ای تو سایتم داشته باشم که هرکس اون صفحه رو میاره
بصورت مخفی و با کدنویسی یه ایمیل از ایدی یاهوی من به من ارسال بشه!!!
یعنی تمام مراحل با کد و بصورت مخفی انجام بشه:
فرم یاهو بارگداری بشه --> اطلاعات Login ثبت بشه --> لاگین بشه و یه میل بفرسته (حالا نوشتن متن میل مهم نیست)
خلاصه:
بازشدن یه فرم + تکمیل فرم + عمل کردن یک کلید

پدرخوانده
چهارشنبه 13 مهر 1384, 13:43 عصر
اگر منظورت فقط ارسال ایمیل باشه الزامی به رفتن دخل میل باکس یاهو شما نیست
می تونید با استفاده از تابع mail اینکار را انجام بدی (و بالطبع می تونی ارسال کننده اون ایمیل رو ایمیل خودت معرفی کنی)
و برای فراخوانی یک صفحه دیگر در داخل صفحه خودت با php از دستور include استفاده کنی و اگر با جاوااسکریپت بخواهی با استفاده از دستور openwindow فایل جدید را آدرس دهی کن و محل پنجره را جایی خارج از کادر صفحه نمایش تعریف کن (البته این بدلیل این است که شما می خواهی آدرس نمایش داده نشود ولی به راحتی با مقداردهیwindow.location می تونی اینکار را انجام بدی) و یه راه حل دیگه اینکه در صفحه ات از فورم استفاده کنی و در یکی از قسمت های این فرم صفحه جدید را آدرس دهی کنی (که بالطبع خوب در آدرس بار این آدرس نمایش داده نمیشود)
و اگر با همه این اوصاف اصرار بر انجام این عمل (وارد کردن مشخصات تکمیلی یک فرم و صدا زدن صفحه موردنظر باشد) پیشنهاد می کنم اطلاعات آدرس بار صفحه موردنظر خود (مثلا در مورد این مثال صفحه ای که پس از تکمیل اطلاعات و زدن کلید submit فورم موردنظر در یاهو ارسال می شود) را خودتان شبیه سازی بکنید

once4ever
چهارشنبه 13 مهر 1384, 14:17 عصر
اگر منظورت فقط ارسال ایمیل باشه الزامی به رفتن دخل میل باکس یاهو شما نیست
می تونید با استفاده از تابع mail اینکار را انجام بدی (و بالطبع می تونی ارسال کننده اون ایمیل رو ایمیل خودت معرفی کنی)
من نمیخوام میل بفرستم و این یه فرض بود!

و برای فراخوانی یک صفحه دیگر در داخل صفحه خودت با php از دستور include استفاده کنی و اگر با جاوااسکریپت بخواهی با استفاده از دستور openwindow فایل جدید را آدرس دهی کن و محل پنجره را جایی خارج از کادر صفحه نمایش تعریف کن (البته این بدلیل این است که شما می خواهی آدرس نمایش داده نشود ولی به راحتی با مقداردهیwindow.location می تونی اینکار را انجام بدی) و یه راه حل دیگه اینکه در صفحه ات از فورم استفاده کنی و در یکی از قسمت های این فرم صفحه جدید را آدرس دهی کنی (که بالطبع خوب در آدرس بار این آدرس نمایش داده نمیشود)
و اگر با همه این اوصاف اصرار بر انجام این عمل (وارد کردن مشخصات تکمیلی یک فرم و صدا زدن صفحه موردنظر باشد) پیشنهاد می کنم اطلاعات آدرس بار صفحه موردنظر خود (مثلا در مورد این مثال صفحه ای که پس از تکمیل اطلاعات و زدن کلید submit فورم موردنظر در یاهو ارسال می شود) را خودتان شبیه سازی بکنید

مرسی از جوابت.
من دستور include رو بلدم ولی پیشنهادت برای کنترل بر روی فرمهاش و کلیدهاش چیه؟!

بنظرم جاوا میتونه انتخاب خوبی باشه ولی اگه من یه صفحه جدید باز کنم چجوری میتونم رو مقادر و فرمهاش کنترل داشته باشم؟!

قسمت آخر جوابتو اصلا نفهمیدم!!!

بازم میشه بیشتر توضیح بدی (باتوجه به چیزههایی که گفتم)

oxygenws
پنج شنبه 14 مهر 1384, 00:15 صبح
اصولا چنین امکانی نیست.
اما می تونی از آژاکس کمک بگیری. تو همین انجمن صحبتی در این باره شده، مطالعه کن.