PDA

View Full Version : مشکل در رفرش شدن dgv

toytown
دوشنبه 17 مرداد 1390, 01:33 صبح
سلام دوستان

من تو برنامه ای که براتون میذارم یک دکمه دارم که اطلاعات رو به اکسس میفرسته و بعد یک تایمر رو فعال میکنه و تایمر اطلاعات رو در دیتاگرید نشون میده اما آخرین رکورد رو نشون نمیده یعنی دیتاگرید یک رکورد از بانک عقبه یعنی اگر 3 رکورد فرستاده باشیم دیتاگرید فقط دوتا رو نشون میده

ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

Esmail Solhkhah
دوشنبه 17 مرداد 1390, 01:43 صبح
دوست عزیز بنده که کد اصلاح شده شو براتون فرستاده بودم

ولی شما ظاهرا رو روش خوتون اصرار دارید

در هر حال تایمرتون زمانش خیلی کمه یعنی 1 میلی ثانیه

بجای عدد 1 در Interval تایمر بذارد 1000 تا بشه یک ثانیه اونوقت مورد حله

موفق باشید.

toytown
دوشنبه 17 مرداد 1390, 03:03 صبح
دوست عزیز برنامه شما 3 لایه بود و برای من که تازه شروع کردم یه کم سنگین بود شاید اون روش بهتر باشه ولی من نمیفهممش و اگر بخوام یه برنامه دیگه بنویسم به مشکل برمیخورم در ضمن از راهنماییتون هم متشکرم مشکلم حل شد

Esmail Solhkhah
سه شنبه 18 مرداد 1390, 00:00 صبح
دوست عزیز برنامه شما 3 لایه بود

دوست عزیز بنده کد شما رو تغییر دادم ، سه لایش نکردم

موفق باشید.

toytown
سه شنبه 18 مرداد 1390, 02:14 صبح
دوست عزیز برنامه ای که من دانلود کردم این بود حالا شما مطمئنی که همین برنامه رو بر اساس برنامه من نوشتید ؟؟؟؟

http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=73424&d=1312668285

اگر برنامه همینه یه کم در مورد کد ها توضیح بدید

درضمن یه ارور هم موقع اجرا میده که چون متنش طولانی هست نمیتونم بنویسم ولی توش در مورد sqlserver2005 نوشته شده

Esmail Solhkhah
سه شنبه 18 مرداد 1390, 02:26 صبح
دوست عزیز برنامه ای که من دانلود کردم این بود حالا شما مطمئنی که همین برنامه رو بر اساس برنامه من نوشتید ؟؟؟؟

http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=73424&d=1312668285

اگر برنامه همینه یه کم در مورد کد ها توضیح بدید

بله این برنامه رو بر اساس برنامه شما نوشتم

البته با اجازتون یکم تغییرش دادم

این برنامه که سه لایه نیست !

اما توضیح:

شما از یه تایمر استفاده کرده بودید با مدت 1 میلی ثانیه که کارش این بود که بیاد دیتا رو از دیتابیس بخونه و تو گرید نمایش بده

دوست عزیز در اینصورت شما در هر 1 میلی ثانیه دارید یه کانکشن به دیتابیس میزنید حداقل اینه که بکنیدش 1 ثانیه هر چند اونم کار درستی نیست

بنده اومدم یه متد نوشتم برا خوندن دیتابیس و بایند گردن گردید این میشه یه رفرش اطلاعات

حالا این متد رو شما اصولا یه بار باید تو لود فرم فراخوانی بکنید و بعدش هم هر موقع که دیتا رو تغییر دادید مثلا بعد از اینسرت

مورد بعدی اینکه شما کانکشن استرینگ رو دوبار تعریف کرده بودبد بنده اومدم یه بار اونو به عنوان یه متغیر عمومی تعریف کردم

بعد اینکه شما کانکشن رو از لحاظ باز و بسته بودن مدیریت نکرده بودید که بنده انجامش دادم

بازم اگه سوالی بود اگه نبودم پیام خصوصی بزنید خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم

موفق باشید.

toytown
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 02:49 صبح
خوب این پروژه که اصلا تکست باکس توش نبود در ضمن دوتا فرم توش استفاده شده بود من که از این پروژه چیزی نفهمیدم ولی اینطور که گفتید خیلی بیشتر از یک تشکر به شما بدهکارم که اشکالات متعدد من تازه کار رو رفع میکنید

Esmail Solhkhah
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 03:44 صبح
خوب این پروژه که اصلا تکست باکس توش نبود در ضمن دوتا فرم توش استفاده شده بود من که از این پروژه چیزی نفهمیدم ولی اینطور که گفتید خیلی بیشتر از یک تشکر به شما بدهکارم که اشکالات متعدد من تازه کار رو رفع میکنید

دوست عزیز پروژه خودتون رو بنده تغیرر میدم توش تکست باکس هست ضمنا یه فرم داره

بنده تو این قضیه موندم چون دوبار پروژه خود شما رو دانلود کردم و واستون اصلاح کردم و فرستادم

ولی شما یه بار میگید سه لایس که نیس یه بار میگید توش تکست باکس نیست که هست واللا به خدا بنده دقیقا پروژه خود شما رو دارم میفرستم

toytown
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 03:52 صبح
ببخشید ولی بار اول که دانلود کردم یه پروژه عجیب و غریب 97کیلوبایتی بود که توضیح دادم ولی حالا درست شد

بازم ممنون

Esmail Solhkhah
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 04:04 صبح
ضمنا سیستمتون رو از لحاظ ویروسی شدن بررسی کنید

چون پروژتون رو که بنده باز میکنم چند تا لینک مخفی به RECYCLER داره

موفق باشید.