PDA

View Full Version : بازیابی اطلاعات دیتابیس بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی دیتابیس

mehrdad_shahian
دوشنبه 17 مرداد 1390, 19:36 عصر
سلام
من میخواستم دیتابیسم رو با دستور Restore بازیابی کنم ولی مبخوام اطلاعات قبلی دیتابیسم از بین نره.یعنی اطلاعات جدید در جدولها به اطلات قبلی موجود در جدولها اضافه بشه.شاید خوب باشه بگم که من با C# کد نویسی می کنم.ممنون

Esmail Solhkhah
دوشنبه 17 مرداد 1390, 20:13 عصر
دوست عزیز این کاری که شما میخاید بکنید با دستور Restore ناممکنه چون این دستور کل دیتابیس رو بازیابی میکنه بصورت گزینشی عمل نمیکنه

شما باید سراغ راهکارهای دیگه ای برا این کار باشید.

موفق باشید.

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 13:20 عصر
سلام.
همونطور که در پست 2 اشاره شد Restore کل دیتابیس شما رو تغییر میده. برای اینکار میتونید مثلا روی جداول مورد نظرتون تریگر نوشته و از اطلاعاتی که جدیدا اضافه میشوند یک Log در یک جدول دیگه تهیه کنید و اونارو به دیتابیس اصلی اضافه کنید.

mehrdad_shahian
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 11:48 صبح
سلام آقای صادقیان.ممنون از پاسختون.
من میخوام مثلا در قسمت بازیابی برنامم از کاربر بپرسم که کل دیتابیس رو میخواد جای گزین قبلی کنه یا به ته اطلاعات موجود در جداول اضافه بهشه.حالا فایل پشتیبانم پسوندش bak هست.این صورتی که شما میگید باید دیتابیسام به صورت آن لاین به هم وصل باشن که اینجوری نیست و به صورت یه فایل bak هست.و کاربر به صورت آف لاین اطلاعات رو به دیتابیس اصلی منتقل میکنه.

مرسی