PDA

View Full Version : سوال درمورد کریستال ریپرت

toytown
سه شنبه 18 مرداد 1390, 02:21 صبح
سلام دوستان

میخواستم بدونم برای گزارشگیری با کریستال ریپرت اول گذارش رو از طریق خود کریستال ریپرت به بانک اطلاعاتی وصل کنم وبعد از اون تو برنامه استفاده کنم یا با کد نویسی بانک رو به کریستال معرفی کنم(میخوام روی سیستم های مختلف جواب بده)

Esmail Solhkhah
سه شنبه 18 مرداد 1390, 02:30 صبح
حالت دوم بهتره

یعنی اصلاعات رو از دیتابیس بگیرید بریزید تو یه دیتاست بعد گزارش رو دیزاین کنید و تو همون ویزاردش دیتاست رو به عنوان دیتاسورس بهش معرفی کنید

بعد تو کد از متد SetDataSource مربوط به ریپورت استفاده کنید و دیتاست رو بهش پاس کنید

موفق باشید.

toytown
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 02:53 صبح
ممنون از فعالیت خوبتون و اینکه به همه سوالات من پاسخ دادین

دوست عزیز در مورد این روش که گفتی میشه لطف کنید و با یه لینک یا سورس یا هر چیزی که کمکم کنه منو راهنمایی کنی؟؟

این پروژه منه که با کریستال ریپرت استفاده کردم اگر میشه راهنمایی کنید که با چه روشی برم

http://toytown.persiangig.com/WindowsApplication4.rar

Esmail Solhkhah
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 03:51 صبح
ممنون از فعالیت خوبتون و اینکه به همه سوالات من پاسخ دادین

دوست عزیز در مورد این روش که گفتی میشه لطف کنید و با یه لینک یا سورس یا هر چیزی که کمکم کنه منو راهنمایی کنی؟؟

این پروژه منه که با کریستال ریپرت استفاده کردم اگر میشه راهنمایی کنید که با چه روشی برم

http://toytown.persiangig.com/WindowsApplication4.rar

سلام دوست عزیز

اینی که گذاشتید همون پروژه اکسس قبلی تونه با یه فرم اضافه که داخلش فقط یه Viewer هست

و گزارشتون هم که دیزاین نکردید و هیچ کدی هم برا گزارش ننوشتید

خب بنده چیکار میتونم براتون بکنم؟

واقعیتش بنده 5 سال پیش با کریستال ریپورت کار میکردم الان دیگه ازش استفاده نمیکنم رفتم سراغ StimulReport

toytown
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 04:02 صبح
منظورم این بود که چه طور باید اینو کامل کرد؟؟

یعنی منظورتون از دیزاین اینه که 9 تا تکست بذارم تو گزارش و خطکشی و سایر ملحقات بعد اونو به برنامه معرفی کنم و اطلاعات رو به تکست های کریستال بدم؟؟

من فقط تو دادن اطلاعات به تکست ها مشکل دارم اگر با یه لینک یا چیز دیگه راهنمایی کنید ممنون میشم

Esmail Solhkhah
چهارشنبه 19 مرداد 1390, 04:08 صبح
سعی میکنم یه فایل آمورشی AVI براتون ایجاد کنم

فقط فردا صبح برام PM بدید تا شب براتون آماده میکنم

موفق باشید.