PDA

View Full Version : آیا ساخت نرم افزار سنگین محاسباتی با سی شارپ درست است؟نرم افزاری مانند متلب

complexcoding
سه شنبه 18 مرداد 1390, 19:10 عصر
سلام دوستان
می خواستم بدونم : آیا ساخت نرم افزار سنگین محاسباتی با سی شارپ درست است؟نرم افزاری مانند متلب

Farshid007
سه شنبه 18 مرداد 1390, 20:41 عصر
چرا درست نیست؟
مگه #C چشه؟؟؟

complexcoding
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 13:39 عصر
سلام دوست من خیلی ممنونم که با همین سوالی که پرسیدی به من امید دادی .
آخه من قصد ساخت نرم افزار بزرگی رو که محاسبات ریاضی و طراحی های 3 بعدی انجام می ده رو داشتم تا اینکه با یه دوستی برخورد کردم که گفتش با سی شارپ نمی شه نرم افزار سنگین می شه یا سرریز می شه خیلی نا امید شدم از خودم پرسیدم پس سی شارپ به چه دردی می خوره وقتی نمی شه نرافزارهای بزرگ رو باهاش نوشت واسه همین از متخصصین داخل انجمن خواهشانه درخواست دارم راهنماییم کنند البته دقیق و خوب پیشاپیش ممنونم.:خجالت:

Farshid007
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 13:57 عصر
از نظر رتبه بندی delphi اوله و ASP.netیا #C دومه
درست برنامه سنگین مثل فتو شاپ فقط با یه زبان نوشته نشده اند و مجموعه ای از چند زبان هستند(چند لایه)
ولی سی شارپو دسته کم نگیرید

IamOverlord
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 14:26 عصر
سلام دوستان،
ولی من یه ابهامی دارم،
در مورد سرعت و در کل بهینه بودن کد،
مثلا با Assembly این کار با کم ترین حجم و بیش ترین سرعت ممکن در خروجی انجام می شه، البته نمی گم پاشیم بریم با Assembly بنویسیم، مگر این که آدم زده باشه به سرش،
ولی بالاخره با C#.net یه چیزایی رو آدم از دست می ده دیگه، چون بیش تر مواقع -نه همیشه- هر چه قدر زبان سطح بالاتر می ره و تحت چیز خاصی می شه سرعت پایین تر می آد و کد های زاید هم بیش تر می شه.
حالا نمی دونم اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره بگه ابهام ما هم برطرف شه.

mmd2009
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 14:29 عصر
با سلام

طراحی 3 بعدی با winform و #C ؟؟!!! با خود wpf هم پیشنهاد شده که طراحی 3 بعدی انجام ندید چون نسبت به نرم افزارهای مشابه خودش ضعیفتره بعد شما میخوایید با winform طراحی 3 بعدی بکنید ؟؟

در بهترین شرایط شما برنامتون رو لایه ای باید بکنید که لایه کاربری باید بشه wpf که بتونید حداقل طراحی 3 بعدی بکنید و لایه های پایین تر رو ببرید با یک زبان دیگه انجام بدید

البته اگر دوستان نظر بهتری دارن بگن ما هم خوش حال میشیم اطلاعاتمون در این زمینه بیشتر بشه

complexcoding
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 17:28 عصر
دوستان من می خواستم با directX طراحی های سه بعدی انجام بدم!!! آیا این Winform و سی شارپ محسوب می شه؟ و آیا امکان پذیره؟؟

archDevil
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 23:08 عصر
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
درباره قدرت سی شارپ که نمیشه گفت توی هر زمینه ای کم میاره نه در قدرتمند بودن سی شارپ شکی نیست.اما به دلیل وجود لایه فریمورک شاید کمی سرعت پایین بیاید.اما این دلیل بر بد بودن زبان نیست چون اگه دقت کنید زبان جاوا هم یه ماشین مجازی می خواد که بعضی ها می گن سرعت ماشین مجازی کمتر از فریمورک هم است اما این باعث نادیده گرفتن قدرت جاوا نمی شه که جز محبوب ترین زبان دنیاست .

ولی من یه ابهامی دارم،
در مورد سرعت و در کل بهینه بودن کد،
مثلا با Assembly این کار با کم ترین حجم و بیش ترین سرعت ممکن در خروجی انجام می شه، البته نمی گم پاشیم بریم با Assembly بنویسیم، مگر این که آدم زده باشه به سرش،
ولی بالاخره با C#.net یه چیزایی رو آدم از دست می ده دیگه، چون بیش تر مواقع -نه همیشه- هر چه قدر زبان سطح بالاتر می ره و تحت چیز خاصی می شه سرعت پایین تر می آد و کد های زاید هم بیش تر می شه.
حالا نمی دونم اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره بگه ابهام ما هم برطرف شه.
دوست عزیز درسته که می شه با زبان اسمبلی برنامه های با کمترین حجم و بهترین بازده نوشت اما باید به این نکته توجه داشت که همیشه با این صورت نیست چون در زبان اسمبلی اکثر کارها بر عهده برنامه نویسه که این می تونه باعث شه که نتونیم کد بهینه ای رو بدست بیاریم به این دلیل امکان داره استفاده از زبان های سطح بالا تر کد بهینه تری رو ایجاد کنه به همین خاطر هم هست که ویندوزی رو مثل لینوکس با سی نوشتن پس نمی شه گفت که همیشه زبان هر چه سطح پایین تر باشه کد بهینه تری تولید می شه.
در کل به نظر من با سی شارپ می شه هر کاری رو کرد تا اونجایی که شنیدم یه سری از بازی ها رو بر مبنای net. می نویسن این حرف رو مطمئن نیستم. :خجالت: پس به نظر من می شه با سی شارپ هر برنامه ای را نوشت تازه توی خود مطلب قدرت ارتباط با زبان جاوا رو هم داره که این مدرک حرفهامه
امید وارم تونسته باشم کمک کنم

mehran_sh_t
جمعه 21 مرداد 1390, 00:27 صبح
سلام
منم همچین سوالی برام پیش اومده بود! ولی دنبالش نرفتم. از VS 2005 به بعد (یعنی VS 2008) که نمی دونم ورژن معادلش برای C# چی میشه، سرعت C# ظاهرا به شدت افزایش پیدا کرده.
(کدی رو استادمون برای نشون دادن قدرت اسمبلی آورده بود، بعد با 2005 تست کرده بود، تو 2،3 دقیقه جواب می داد، تو اسمبلی کمتر از یک ثانیه، بعد سر کلاس با 2008 تست کرد، مثل اسمبلی بود)

cardano7
جمعه 21 مرداد 1390, 01:15 صبح
دوست خوبم،
شما توابع محاسباتی سنگین را در درون کتابخانه ای DLL به زبان ++C بنویسید و سپس توسط #C آن را صدا بزنید. هم مزایای #C سر جای خودش هست و هم سرعت بالا.

complexcoding
یک شنبه 23 مرداد 1390, 18:11 عصر
دوستان همان طور که دوست خوبم گفت از سی پلاس پلاس از اسمبلی هم می شه در بعضی از جاهی این نرم افزار کمک گرفت ممنون می شو؟ راهنماییم کنید.

AlgorithmX
یک شنبه 23 مرداد 1390, 22:49 عصر
آخه چرا خودتو میپیچونی ! واسه یه برنامه محسباتی شما میتونی از هرزبانی استفاده کنی حتی ,Visual Basic 6 حالا اگه شما 30 شارپ بلدی خوب یا علی شروع کن بنویس و مطمعن باش که اگه قرارباشه کسی کم بیاره اون تویی!
حالا اگه می خوای از نمودارهای 3 بعدی و .. استفاده کنی باز هم میشه از Winapp استفاده کنی اما انتخاب راحت تر و بهتر استفاده از تکنولوژی Wpf هست!

soheil_tabrizi
یک شنبه 23 مرداد 1390, 22:50 عصر
شما می تونی از فایل های DLL استفاده کنی خیلی هم عالی تو ++C قسمت ایجاد پروژه class librery انتخاب کن و کد مورد احتیاجو بنویس بعد توی #C توی برنامت اون DLL که نوشتیو ادش کن و ازش استفاده کن :چشمک:

complexcoding
سه شنبه 25 مرداد 1390, 18:42 عصر
دوستان یک سوال ؟
این فایل های DLL که با سی پلاس پلاس شما توصیه کردید بنویسیم باید در دات نت باشه دیگه آره ؟ یا با ویژوال سی پلاس پلاس 6 یا بورلند هم می شه؟

IamOverlord
سه شنبه 25 مرداد 1390, 19:02 عصر
سلام دوستان،
من که اصلا پیشنهاد نکردم برید با اسمبلی بنویسید! ضمنا اگر هم زد به سرتون این کارو کنید برید در کنار اسمبلی از HLA استفاده کنید، اون موقع فکر می کنید برنامه نویسی در اسمبلی شده مثل آب خوردن!
ضمنا برنامه ی محاسباتی سنگین با برنامه گرافیکی سنگین یه فرقی می کنه، فرقش اینه که توی اکثر زبان هایی که به DirectX و ... دسترسی دارند، شما سنگین ترین وظایف گرافیکی رو می ذاری به عهده ی DirectX ولی در یه برنامه ی محاسباتی سنگین، دیگه سخت افزار براتون DirectMath تدارک ندیده! و سرعت این کار شدیدا در زبان های مختلف فرق می کنه. به خاطر همین پیشنهاد کردم در یه Level دیگه برنامه بنویسی.

complexcoding
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 11:32 صبح
آفرین راهنماییه خوبی بود
ولی جواب سوال بالایی منو می دید؟

linux
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 11:49 صبح
وقتی نرم افزاری مانند مطلب هست یا نرم افرارهای مشابه دیگری بصورت کدباز هست برای چی می خواهید چرخ را دوباره اختراع کنید؟! از همانها استفاده کنید.

complexcoding
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 12:08 عصر
دوست من حرف شما درسته... ولی ما نمی خواییم مطلب بسازیم که گفتم یه چیزی مثل مطلب محاسباتی که قابلیت های دیگه ای داره در واقع گفتم عین مطلب که مفهوم شه و گرنه اصلا ما با مطلب کاری ندارم و تمرکز روی یه نقطه هست.

knight-rak
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 13:35 عصر
سلام
فکر کنم اولین پست من توی انجمن سی شارپ باشه
خوب من تازه دارم سی شارپ رو شروع میکنم ( بلاخره از شر اون زبان مسخره قبلی که باهاش کار میکردیم خلاص شدم !!!!)
ولی اگر قصد اینو دارید که یه انجین یا یه چیزی شبیه به این رو که کار ترسیمات و نمایش مدل های ساده لو پولی گرفته تا آخر های پولی رو با C# و directx بنویسی نظر شخصی من این هست که خیلی عالیه و موفق میشی
البته خیلی از اون حرفه ای ها که زیاد تو نخ برنامه نویسی هستن میگن که از c++ استفاده کنی بهتره چون اونجا کنترل بیشتری داری و میتونی روی تمام جزئیات توجه بیشتری کنی و کلا میگن هم سرعت کامپایلت میره بالا هم بازده بیشتر و سریع تری داره
ولی این رو هم فراموش نکن که سی شارپ ضعیف نیست و یه زبان سطح بالا و ترکیب شده هست پس ضعف ها و سختی های زبان های قبلی رو نداره

و این هم نتیجه ی شخصی با سی شارپ شروع کن و برنامه رو بنویس هیچ مشکلی پیش نمیاد چون هم منابع زیاده هم قدرت سی شارپ ( خودمم قبلا یه بار یه تست با سی شارپ و دایرکتس زدم در حد خیلی ابتدایی و جواب خوبی رو تو چند خط کد گرفتم که اگر میخواستم با سی پلاس بنویسم مطمئنا خیلی بیشتر وقتم رو میگرفت )

درضمن اگر یه چیز آماده و قوی میخوای از XNA استفاده کن که بر مبنای c# هستش و قدرتش خیلی زیاده

موفق باشید ////

linux
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 14:36 عصر
دوست من حرف شما درسته... ولی ما نمی خواییم مطلب بسازیم که گفتم یه چیزی مثل مطلب محاسباتی که قابلیت های دیگه ای داره در واقع گفتم عین مطلب که مفهوم شه و گرنه اصلا ما با مطلب کاری ندارم و تمرکز روی یه نقطه هست.
شاید بهتر بود دقیق تر می گفتید که چه در سر دارید. تولید یک نرم افزار و استفاده از ابزارهای مناسب به شرایط اقتصادی شما بستگی دارد و نیاز مشتری. همانطور که دوستان گفتند در پروژه های بزرگ شاید شما مجبور به استفاده از ابزارهای گوناگون باشید. ولی کلا به نظرم سی شارپ جواب گوی کار شما خواهد بود.

Salar Ashgi
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 15:26 عصر
به این صفحه (http://en.wikipedia.org/wiki/Matlab) نگاه کنید . می بینید که خود نرم افزار متلب با C,Java و (++) تولید شده .

++C برای برنامه های محاسباتی "سنگین" شاید بهترین و در بعضی اوقات تنهاترین گزینه مناسب باشد !
میگم تنهاترین ، چون مثلا اگه بخوایم از قدرت محاسبات قوی Python حرف بزنیم ، خود Python با C نوشته شده است و در
نتیجه زیر مجموعه می شود .
++C بدلیل سرعت بسیار بالای برنامه های آن و مستقل از فریم ورک بودنش و ... بسیار مناسب است .
تو جامعه برنامه نویسی دیگه قدرت شگفت آور ++C به همراه سایر کتابخانه ها مثل Qt و ... بر هیچ کس پوشیده نیست !

موفق باشید ./

complexcoding
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 18:40 عصر
حق با شماست اما من قبل از اینکه به سی شارپ رو بندازم سراغ سی پلاس پلاس رفتم ... و خیلی نقطه ضعف ها سی پلاس پلاس داره که سی شارپ نداره به عنوان مثال:
1- من بین کامپایلرهای ++C سر در گم شدم نمی دونستم از builder یا ویژوال سی پلاس پلاس 6 استفاده کنم کدوم بهتره بعدش هر جفتشو دیدم فهمیدم که نسخه بعدی ویژوال سی پلاس پلاس به دات نت وصل شده و builder هم پیشرفتش متوقف شده!
2- builder رو نصب کردم و متاسفانه کار کردن باهاش نسبت به ویژوال استودیو خیلی سخت بود و نا امید کننده
3- XNA یک کامپایلر جدیده برای ساخت بازی با سی شارپ و خوشبختانه ساخت نرم افزارهای 3D رو خیلی راحت کرده فقط نمی دونم کار WPF (یعنی ساخت ظاهر نرم افزار)هم باهاش راحته یا خوبه در کیفیت WPF یا راحتیش؟
4- واسه یادگرفتن directX در سی پلاس پلاس باید یه کتاب انگلیسی 300 الی 480 و بالاتر رو مطالعه کنم در صورتی که همین الان تو قفسه کتابخونم ساخت اجسام 3 بعدی با سی شارپ در XNA به زبان شیرین و روان فارسی وجود داره...
5- ضعف های امنیتی در سی پلا پلاس
حالا خودتون کمکم کنید .... یعنی می خوام توکل کنم به خدا با کدوم زبان شروع کنم به ساختش؟؟؟؟؟؟؟(بعدا پشیمون نشم)

amir-yeketaz
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 19:51 عصر
-اگه میخواین یه برنامه ی winApp خوشگل و با امکانات سفارشی خودتون بسازید و در حد نسبتا کمی سه بعدی کار کنید=> WPF

- اگه می خواین یه بازی دو بعدی یا سه بعدی در حد پایه و یادگیری مسائل پایه ی بازی سازی بسازین => XNA

-اگه میخواین یه برنامه ی سنگین محاسباتی (یه چیزی که به خاک پای فتوشاپ برسه!!) داشته باشین => سی پلاس!

واسه یادگرفتن directX در سی پلاس پلاس باید یه کتاب انگلیسی 300 الی 480 و بالاتر رو مطالعه کنم در صورتی که همین الان تو قفسه کتابخونم ساخت اجسام 3 بعدی با سی شارپ در XNA به زبان شیرین و روان فارسی وجود داره...

اگه با انگلیسی مشکل دارید برنامه نویسی رو بذارین کنار!!!!!!

Salar Ashgi
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 22:31 عصر
اما من قبل از اینکه به سی شارپ رو بندازم سراغ سی پلاس پلاس رفتم ... و خیلی نقطه ضعف ها سی پلاس پلاس داره که سی شارپ نداره
البته نمیخوام از اهداف تاپیک دور شده باشیم و لازمه عرض کنم که اینها هیچ کدوم ضعف نیست ، بلکه از یکسری کم اطلاعاتی خود فرد (البته ناراحت نشید ، دوستانه
عرض میکنم) ناشی میشه که اگه یه جستجوی کوتاهی تو تالار ++C,C بزنید واسه همه این سوالاتتون جواب پیدا خواهید کرد .

توصیه آخر : دائم دنبال این زبان و اون زبان نباشید و همچنین هیچ زبانی رو فقط به خاطر یکسری امکانات منحصر بفردش انتخاب نکنید ، چرا که آن امکانات ممکن است
هر چند به سختی ولی قابل پیاده سازی در زبان دیگر باشند . در ضمن اول مشخص کنید هدفتون از برنامه نویسی چیست :

برنامه های تجاری و دیتابیسی ؟
برنامه های محاسباتی ؟
برنامه های سیستمی ؟
...

در این صورت زبان خود به خود مشخص خواهد شد .

موفق باشید ./

sara_aryanfar
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 23:22 عصر
با سلام البته اینجا حرف های خوبی مطرح شده الان تو دانشگاه c++تدریس میشه البته من شخصا زبان سی پلاس رو فقط در حد پاس کردن نمره خوندم ولی خوب باید گفت این زبان به برنامه نویس امکانات فراوانی میده و سرعتش هم که بهتر از زبان های های لول دیگر هست البته در سی شارپ و سایر این گروه از زبان برنامه نویسی چون کار رو برای برنامه نویس راحت تر می کنه طرفداران زیادی دارن به طوری که خیلی ها فکر می کنن این به علت قدرت زیاد اون زبان هست اما من خودم شخصا به خاطر راحتی و رابط گرافیکی مناسب به سمت سی شارپ کشیده شدم ولی باید بگم برنامه هایی هستند که فقط باید اونا رو با c/c++/اسمبلی انجام داد ولی خوب متاسفانه این زبان ها در دانشگاه اصلا درست تدریس نمیشن همه استادا فقط میان یه کتاب از جعفرنژاد قمی میگن بعدا 70 صفحه اولشو میگن و بقیه حذف :قهقهه:اسمشم میشه یاد گرفتن یه زبان برنامه نویسی

navidkhalilian
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 01:18 صبح
سلام دوستان.خیلی عجیب برام که توی این تاپیک اساتید از F# اسمی نبردند.بد نیست یخورده هم با این زبان آشنا بشیم.

لینک:http://barnamenevis.org/showthread.php?210633-F-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F
موفق باشید.

Felony
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 06:39 صبح
++C برای برنامه های محاسباتی "سنگین" شاید بهترین و در بعضی اوقات تنهاترین گزینه مناسب باشد !
تو جامعه برنامه نویسی دیگه قدرت شگفت آور ++C به همراه سایر کتابخانه ها مثل Qt و ... بر هیچ کس پوشیده نیست !
قصد مقایسه زبان و ... رو ندارم ؛ فقط بگم که این بزرگی ++C صرفا به خاطر سرعتش نیست و بیشترین دلیل فراگیر شدنش این هست که عموما هسته سیستم عامل های امروزی رو باهاش طراحی کردن و در موردش منابع و مطالب و کتابخانه های آماده زیادی پیدا میشه و گرنه به جز بحث نوشتن Device Driver ها Delphi چیزی از سرعت و تولید کد باینری بهینه از ++C کم نداره !

اگر قصدتتون نوشتن برنامه های محاسباتی هست و با ++C میونه خوبی ندارید ، Delphi هم گزینه بسیار مناسبی هست .

complexcoding
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 11:03 صبح
از همتون ممنونم بخاطر راهنمایی های خوبتون ولی اساتید (یعنی حرفه ای ها) لطفا تکلیف من رو مشخص کنند بالاخره با سی پلاس پلاس شروع کنیم به ساخت یک نرم افزار محاسباتی فیزیکی و ریاضی که قابلیت طراحی های 3 بعدی مانند کتیا رو داره یا با سی شارپ ؟؟؟
.
.
.
پیشنهاد خود بنده این است که ظاهر نرم افزار رو با سی شارپ و طراحی های سه بعدی اون با directX در سی شارپ باشه و محاسبات فیزیکی و ریاضیش با کتابخانه ها و DLLهای سی پلاس پلاس باشه.... حالا نظر نهایی خودتون رو راجع به پیشنهاد من بگید؟

Engineer MCPD
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 11:59 صبح
محدودیت قدرت سی شارپ فقط قوه تخیل برنامه نویسه ، بهتره یه سری به سایت مایکروسافت بزنی ببینی که تمام توابع هوشمند ویندوز XP و Seven رو با سی شارپ نوشتن و همین الان هم مایکروسافت بیشتر نرم افزار هاش رو با سی شارپ طراحی میکنه .

sara_aryanfar
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 12:09 عصر
در کل باید گفت این جمله اینجا مناسب هست که هدف وسیله رو توجیه می کنه ببنید شما نیازی نیست حتما روی یک زبان خاص تمرکز کنید تا از اون در کل برنامه استفاده کنید ظاهرا خودتون هم به این نتیجه رسیدید که در برخی جاها باید از سی شارپ استفاده کرد در جای دیگر بهترین گزینه c++هست در کل این مهمه که شما نتیجه مورد نظرتون رو با بهترین کیفیت به دست بیارین دیگه موقع نتیجه دادن روی اعداد و ارقام مارک سی شارپ یا c++نمیزنه که

complexcoding
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 12:33 عصر
دوستان این آمار نهایی است که از جواب های شما به سوال خودم به دست آوردم
نتیجه 55% گفتن سی شارپ و 45% گفتن سی پلاس پلاس
و در مورد استفاده از ترکیب این دو زبان با هم و استفاده از آن برای ساخت نرم افزار جواب مثبت 99% بود.
حالا اگر این آمار رو قبول دارید بریم بخش دوم سوال ها:
که بهترین جا در نرم افزار برای استفاده از سی شارپ و سی پلاس پلاس کجاست
بهتر بگم آیا برای directX از سی شارپ , برای محاسبات ریاضیش از سی پلاس پلاس و برای کارهای رجیستریش از اسمبلی استفاده کنم؟
یا شما توصیه دیگری دارید؟

navidkhalilian
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 23:54 عصر
سلام دوستان.با توجه به اینکه شما فقط دارید نظرات شخصی خودتون رو بیان می کنید و برای این دلایل هیچ گونه دفاعیه ای ارائه نشده یا این تاپیک به نتیجه خوبی نخواهد رسید یا در صورتی که فردی با توجه به این نظرات اقدام به انجام کاری کنه به بنبست خواهد خورد.موفق باشید.

complexcoding
شنبه 05 شهریور 1390, 18:59 عصر
هیچکس تو این زمینه تجربه عملی نداره ؟

epsi1on
شنبه 05 شهریور 1390, 23:27 عصر
هیچکس تو این زمینه تجربه عملی نداره ؟
دوست من سلام.
به نظرم اگر یه مقدار در مورد برنامتون و خصوصیاتش و کارهایی که قراره انجام بده بیشتر توضیح بدید قضیه روشنتر بشه. واقعا قراره برنامتون در حد برنامه ای مثل متلب بشه یا اون فقط یه مثال بود؟ در کل فکر میکنم اگر بشه در مورد برنامتون و کارهایی که قراره بکنه (منظورم کارهای محاسباتی و گرافیکی که قراره انجام بده) بیشتر توضیح بدید، نظر دادن خیلی راحت تر میشه...

JaguarXF
یک شنبه 06 شهریور 1390, 01:15 صبح
سلام دوستان
می خواستم بدونم : آیا ساخت نرم افزار سنگین محاسباتی با سی شارپ درست است؟نرم افزاری مانند متلب

سوال اصلی: آیا شما توانایی ساخت نرم افزار سنگین محاسباتی در حد متلب رو دارید؟