PDA

View Full Version : درسته كه بايد ديتاست از يك جدول باشه ؟ كسي هست بگه كريستالو از كجا شروع كنم؟

miki_ir
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 07:45 صبح
سلام يه جا شنيدم
بعد از اين كه ديتا ست رو ايجاد كردي بعد با دستورات مورد نظرت تغيير دادي مثلا آپديت دليت و سلكت و اينزتو غيره
در صورتي ميتوني محتويات ديتاست رو به بانك به صورت فيزيكي اعمال كني كه از يك جدول باشن
خب
اين به درد نميخوره من بيشتر كارام و دستورام از چند جدوله ؟ راسته يا دروغه؟

من قبلا كمي با ديتا ريپورت تو vb و كمي هم استيمول كار كردم . حالا ميخام
با كريستال گزارش بگيرم
هر چي گشتم چيزي كه ميخاسمو نديدم
ميخام يه دستور سلكت از چند جدول بگيرم پارامتراي دستور سلكت از دو تا تكست باكسه مثلا از تاريخ فلان تا تاريخ فلان رو كاربر وارد مي كنه . نتايج براساس ورودي كاربر از چند جدول گرفته ميشه و تو ديتا ست ريخته ميشه
حالا باقيشو شما راهنمايي كنيد طراحي ويزرديو و بلدم
از طريق كد چي بنويسم
ممنون

Esmail Solhkhah
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 12:22 عصر
بعد از اين كه ديتا ست رو ايجاد كردي بعد با دستورات مورد نظرت تغيير دادي مثلا آپديت دليت و سلكت و اينزتو غيره
در صورتي ميتوني محتويات ديتاست رو به بانك به صورت فيزيكي اعمال كني كه از يك جدول باشندوست عزیز دیتاست مپی از دیتابیسه که موقع اجرا تو حافظه RAM ایجاد میشه و شما تو VS باهاش توسط XML SCHEMA بصورت خیلی راحت عین دیتابیس باهاش کار میکنید

گفتم مپی از دیتابیسه یعنی شما میتونید تمام جداول - ویوها - پروسیجرها - قیدها - کلیدها - روابط و ... که تو دیتابیس دارید تو دیتاست هم داشته باشید و ازش استفاده کنید.

برا گزارش گیری لطف کنید تو تالار مربوطه مطرح کنید.

موفق باشید.