PDA

View Full Version : کمک!... درآوردن کد از فایل exe برنامه ؟!!!

srh124
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 12:15 عصر
سلام
آی حرفه ای ها، به دادم برسید. یه برنامه نوشته بودم برای کسی ولی بعد از اون که فایل exe رو براش فرستادم
ویندوز رو عوض کردم غافل از این که یه بک آپ از قسمت projects در My Documents بگیرم.
برنامه ساده بود به فرم بیشتر نداشت. الان مهم برام اون کدهای این فرمه. برای ادادمه پروژه لازم دارم
قبلا یه چیزایی شنیده بودم در مورد تبدیل فایل Exe برنامه های دات نت و بیرون آوردن کد. کسی ابزاری چیزی سراغ داره؟؟؟؟
خداییش ممنون میشم یه کمکی بکنید (راستی امشب شب جمعه است. خیر ببینید.)

ضمنا برنامه دات نت 2 بود

ricky22
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 12:27 عصر
سلام.
در مورد برنامه ی .NET Reflector جستجو کنید.

m.soleimani
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 12:58 عصر
(راستی امشب شب جمعه است. خیر ببینید.)
الان مهم برام اون کدهای این فرمه. برای ادادمه پروژه لازم دارم

هارد ریکاوری کن. در ضمن اگر شما بقیه کدهای مربوط به پروژه را دارین چطور شده که این یه فرمش رو از دست دادین! دوست عزیز با هیچ برنامه‌ای کد یه برنمامه تجاری به صورت اصل بر نخواهد گشت اونی که به دستت می‌رسه یه سری سر نخ هست پس وقتت رو تلف نکن شاد و پیروز باشید./

srh124
پنج شنبه 20 مرداد 1390, 19:46 عصر
هارد ریکاوری کن. در ضمن اگر شما بقیه کدهای مربوط به پروژه را دارین چطور شده که این یه فرمش رو از دست دادین! دوست عزیز با هیچ برنامه‌ای کد یه برنمامه تجاری به صورت اصل بر نخواهد گشت اونی که به دستت می‌رسه یه سری سر نخ هست پس وقتت رو تلف نکن شاد و پیروز باشید./

بابا برنامه فقط همین یه فرم رو داشت. کد دیگه ای نداره. فقط دوتا کامپوننت خارجی هست که دارمشون
اگه یه شبه کد هم برگردونه خوبه. آدم میفهمه چی نوشته و از کجا به کجا رفته.
بازم ممنون