PDA

View Full Version : sql server failure

ashkanb-j
شنبه 22 مرداد 1390, 10:57 صبح
سلام به تمام دوستان.
من یک سایت با asp.net , cشارپ طراحی کردم و برای آپلود کردن یک هاست خریدم .اما برای وصل شدن به mssql serverمشکل دارم . خطای login fail for user را میده .در صورتی که کلمه عبور و پسورد درست است و حتی با sql server managment ham mitonam loginبشم . چند نوع کانکشتن استرینگ استفاده کردم ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم .
کانکشتن استرینگ های هم که استفاده کردم :

Data Source=
myServerAddress;Initial Catalog=
myDataBase;User Id=
myUsername;Password=
myPassword;

Server=
myServerAddress;Database=
myDataBase;User ID=
myUsername;Password=
myPassword;Trusted_Connection=
False;

لطفا کسی میتونه کمک کنه

Saman Hashemi
شنبه 22 مرداد 1390, 11:22 صبح
شما احتمالا Server درست مشخص نميكنيد وقتي هاست ميخريد آدرس يا ip ميدن كه بهش متصل بشيد آيا همين كار كردي...؟

hakan648
شنبه 22 مرداد 1390, 14:47 عصر
سلام
دوست عزیز این نکته رو حتما چک کن . وقتی در هاست یک User تعریف میکنی , نام دامنه به اول اون اضافه میشه . مثلا اگه Domain سایتت mysite.ir باشه User میشه mysite_User که اگه دقت کنی موقع ساخت User نام نهایی بهت نشون داده میشه!

ashkanb-j
شنبه 22 مرداد 1390, 16:53 عصر
شما احتمالا Server درست مشخص نميكنيد وقتي هاست ميخريد آدرس يا ip ميدن كه بهش متصل بشيد آيا همين كار كردي...؟

سرور دارای web sql managment و ,مقتی بخوام log بشم آدرس میشه
ip/sqladmin
که من تو کانکشتن استرینگ قسمت سرور را ip خالی را منویسم
Data Source=ip

ashkanb-j
شنبه 22 مرداد 1390, 16:59 عصر
سلام
دوست عزیز این نکته رو حتما چک کن . وقتی در هاست یک User تعریف میکنی , نام دامنه به اول اون اضافه میشه . مثلا اگه Domain سایتت mysite.ir باشه User میشه mysite_User که اگه دقت کنی موقع ساخت User نام نهایی بهت نشون داده میشه!

منون از شما و بقیه دوستان که کمک کردید
ولی من با microsoft sql managment خیلی راحت متصل مشم . ip address را مزنم بعد هم user & pass اما وقتی همون اطلاعات رو تو connection string استفاده میکنم .فقط خطای
login fail for user ""aaa"

دوستان لطفا راهنمای کنید واقعا گیر هستم .
هاست هم از ایران هاست اجاره کردم .

hakan648
جمعه 06 آبان 1390, 17:36 عصر
از این سایت برای انتخاب بهترین رشته اتصال استفاده کنید : http://connectionstrings.com (http://connectionstrings.com/)