PDA

View Full Version : اتصال فلش به بانک اطلاعاتی

EHSH
جمعه 15 مهر 1384, 21:34 عصر
با سلام خدمت همه ی دوستان
می خواستم ببینم چه جوری میشه از فلش به بانک اطلاعاتی وصل شد و ... ؟
آیا امکان جستجو روی آیتم ها میتوان داشت ؟؟
( با تشکر ....)

SH_Zahra
یک شنبه 17 مهر 1384, 11:34 صبح
دوست خوبم من یه جا دیدم که فلش را exe کردن و بعد در بانک اطلاعاتی ازش استفاده کردن البته با یه نرم افزار دیگه

gadsha
دوشنبه 18 مهر 1384, 15:08 عصر
خود Macromedia یه برنامه داره به نامه ColdFusion این نرم افزار رابط DB برنامه های خود Macromedia با DB هست میتونی امتحانش کنی.

SH_Zahra
دوشنبه 18 مهر 1384, 22:42 عصر
برای این کار شرکت multidmedia یک نرم افزار به اسم Flash Studio Pro ساخته که فایلهای swf رو به فرمت exe تبدیل میکنه وکلی خاصیت بهش اضافه میکنه که یکیش هم وصل شدن به بانکهای اطلاعاتی هستش
سایتش هم اینه : http://www.multidmedia.com/

من اینو پیدا کردم

فعلا

EHSH
یک شنبه 01 آبان 1384, 16:07 عصر
بچه ها بعد از طریق اون برنامه exe میشه به بانک اطلاعاتی وصل شد ؟
دستورات sql را اجرا کرد ؟

mostafa612003
شنبه 24 دی 1384, 10:26 صبح
سلام
این برنامه ColdFusion را از کجامی توان پیدا کرد؟
می توانید یک مثال بفرستید

متشکرم

HajiMasoud
شنبه 22 بهمن 1384, 20:17 عصر
1- ظاهرا به شکل مستقیم در خود فلش امکان اتصال به دیتابیس نیست؟
2- cold fusion هم که همون تکنولوژی ماکرومدیا برای ساخت صفحات وب داینامیکه، پس احتمالا برنامه نهایی در این صورت تحت وب خواهد بود
3- میشه از activex فلش در زبانهای برنامه نویسی (مثل دلفی) استفاده کرد و از امکانات دیتابیس اون زبان استفاده کرد ولی در این صورت اگر بخواهیم محتویات دیتابیس رو فقط با فلش نشون بدیم، در نمایش زبان فارسی مشکلی نخواهیم داشت؟

said ali
یک شنبه 23 بهمن 1384, 12:20 عصر
با سلام
اتصال به بانک اطلاعاتی در دو حالت انجام میشود:
1- در اینترنت که کار اصلی فلش نیز همین میباشد که اصلا نیازی به ساخت فایل اجرای exe نیست و شما از طریق php و با کد نویسی در آن و یا از طریق xml که خود فلش اون رو پشتیبانی میکنه این کار رو انجام دهید.
2- در برنامه های کاربردی که از فلش میتوان به صورت یک فرم استفاده کرد و به آن اطلاعات را ارسال کرد و یا گرفت و در حقیقت شما در هر کامپایلر برنامه نویسی مثل دلفی یا وی بی باشید این کار را میتوانید انجام دهید و فقط یه خورده گیر داره که باید دنبال نمونه برنامه باشید و حتما هم پیدا میکنید.

said ali
یک شنبه 23 بهمن 1384, 12:22 عصر
با سلام
راستی یادم رفت در مورد coldfusion هم دقیقا مثل php هست که کد نویسی داره ولی من php اتصال به او رو پیشنهاد میکنم چون منابع در این مورد بسیار است و حتی نمونه کار هم زیاده که میتونید با یه جستجو تو گوگل به راحتی پیدا کنید.

mostafa612003
دوشنبه 14 فروردین 1385, 09:25 صبح
سلام
من هرچی تو اینترنت می گردم یک مثالی که عمل درج را در falsh نشان بدهد ،پیدا نمی کنم
من یک فرم دارم که باید در flash باز شود و می خواهم با زدن کلید insert اطلاعاتم در بانک ذخیره شود
اگر می توانید راهنمایی کنید
خیلی متشکرم

cybercoder
پنج شنبه 24 فروردین 1385, 00:12 صبح
بالاخره نفهمیدیم میشه با خود فلش query اجرا و نتیجه رو واکشی کرد یا نه؟

once4ever
پنج شنبه 24 فروردین 1385, 07:15 صبح
خودفلش دستوری برای اینکار نداره ولی با برنامه های جانبی میشه

sajedi
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 21:27 عصر
vali man didam ke inkaro kardan

AlirezaBahredar
چهارشنبه 21 تیر 1385, 06:38 صبح
چقدر همتون حرفهای الکی می زنید.....بابا به جای این حرفا که من دیدم میشه....آره فلانی گفته میشه...و از این حرفا دنبال مثالهای واقعی و عملی باشید.........

AlirezaBahredar
چهارشنبه 21 تیر 1385, 06:46 صبح
اینم یک link مفید.....
http://www.flashdevils.com/showthread.php?threadid=17978

AlirezaBahredar
چهارشنبه 21 تیر 1385, 07:00 صبح
و اینم یه link با کد عملی با زبان PHP
http://www.kirupa.com/forum/printthread.php?t=77519