PDA

View Full Version : symbian

mehrzad007
جمعه 15 مهر 1384, 21:43 عصر
شاید سوال من خیلی ربطی به برنامه نویسی نداشته باشه اما جای بهتری پیدا نکردم کجامی تونم یه نسخه از سیمبیان پیدا کنم و چه جوری اونو روی موبایل نصب کنم؟

MM_Mofidi
شنبه 16 مهر 1384, 02:31 صبح
?????
معمولا اگر گوشی شما این قابلیت را داشته باشد symbian روش نصبه
برای تست app. از شبیه ساز ها استفاده میشه.

mehrzad007
یک شنبه 17 مهر 1384, 10:50 صبح
جناب مفیدی
با عرض ارادت
نگاه کنید من نمیخوام اپ ها رو اجرا کنم . من فقط می خوام یه نسخه سیمبیان سازگار با گوشی ام پیدا کنم و سیستم عامل اونو عوض کنم . همین ! باید چکار کنم؟ گوشی من 6600 و 9500 هست نه توی سایت نوکیا و نه جای دیگه اثری از دانلود اون پیدا نکردم

sir.w0lf
یک شنبه 17 مهر 1384, 23:32 عصر
mehrzad007 jan hamintori nist ke beshini harchi khasti nasb koni harja ke khasti!!!
avalan bayad goooshit sazgari dashte bashe ba symbian
pardazandehash, Assembly sh va ...
darzemn, 6600 khodesh zatan OS esh Symbian 2nd Edition e
age bekhay epdate koni, bayad bebari be nomayandegie nokia bedi ye dastgah darand ke ba oon firmware ro avaz mikonand!
ke man too iran nadidam, vali in dastgah o be nomayandegia midand fagat!

bara list e goshiahayi ke Symbian darand, ye sar be inja bezan: http://symbian.com

mehrzad007
دوشنبه 18 مهر 1384, 19:12 عصر
منم نگفتم میخوام همینجوری نصب کنم . اول دستام و می شورم بعد می نصبم.
عزیز جان همه اینا رو می دونم . اما میخوام بدونم کجا میتونم یه نسخه سازگار با گوشی ام ÷یدا کنم و به چه روشی بدون اون دستگاه نصبش کنم؟

sir.w0lf
سه شنبه 19 مهر 1384, 19:58 عصر
chareye digei nadari :P
man az nazdik nadidam, vali amalkardesh update e reciever o didi dige ! yechizayi too oon mayehast !

Farhad.B.S
چهارشنبه 20 مهر 1384, 01:29 صبح
نسخه سازگار با گوشیت روش نصبه و در صورتی هم که گوشیت از Symbian پشتیبانی نکنه به هیچ وجه نمیتونی این سیستم عامل رو روش نصب کنی.
دستگاهی هم که بهش اشاره شد تنها برای آپگریید firmware دستگاه به کار میره و با آپگرید firmware نسخه Symbian ارتقا پیدا نمیکنه.

در صورتی که بخوای سیستم عامل پیش فرض گوشیت رو re-install کنی میتونی اون رو طبق دستورالعمل موجود در دفترچه راهنما فرمت کنی.

mehrzad007
چهارشنبه 20 مهر 1384, 16:01 عصر
فرهاد جان دستت درد نکنه . من فقط همینو میخوام بدونم