PDA

View Full Version : سوال: تنظیمات ماژول در Trust Center

hafez313
یک شنبه 23 مرداد 1390, 17:55 عصر
سلام

می خوام بدونم در اکسس 2007 چطور میشه تنظیمات Macro را به طور خودکار طوری کرد که همه ی ماکرو ها اینیبل باشه.
چون به هر حال توی هر برنامه ای از ماکرو ها و ماژول ها استفاده می شه. و اصلا قشنگ نسیت که به کاربر بگیم روی سیستم خودش این رو انیبل کنه.

Trust Center>Trust Center Settings>Macro Settings>Enable all macros

پیشاپیش ممنون

ARData
یک شنبه 23 مرداد 1390, 18:29 عصر
در زمانی که هیچ ماکرو و کدی عمل نکنه نوشتن کد ویژوال برای فعال کردن ماکروها نیز هیچ تاثیری بر روند کار نخواهد داشت و باید ابتدا بصورت دستی انجام شود ...
کد اینکار هم به نظر من اینه :
Access.AutomationSecurity = msoAutomationSecurityLow

hafez313
یک شنبه 23 مرداد 1390, 23:43 عصر
جناب ARdate منظور شما رو متوجه نشدم اول گفتید نمشه بعد گفتید با این کد فعال میشه!!
لطفا بیشتر توضیح دهید. در ضمن من این کد را on load یک فرم که با باز شدن فایل اجار میشه قرار دادم ولی ماژول ها فعال نشدند. و سیکورینی وارنینگ از بین نرفت.

ARData
دوشنبه 24 مرداد 1390, 10:06 صبح
زماني که ماکروها غير فعاله شما چطور انتظار داريد در رويداد on load فرم اتفاقي بيفته ! اين کد هم در زماني که عملکرد ماکروها و کدها غير فعاله اجرا نميشه که .... ولي زماني که شما تيک رو در Trust Center>Trust Center Settings>Macro Settings>Enable all macros مي زنيد اين اتفاق مي افتد : Access.AutomationSecurity = msoAutomationSecurityLow

mehdi_fiz
دوشنبه 24 مرداد 1390, 20:51 عصر
سلام دوست عزيز
من خودم اين كار رو با برنامه هاي setup ساز انجام مي دهم ويك فايل ريجستري هست كه در ريجستري ويندوز تغييرات اعمال مي كند و ديگر اين مشكل وجود ندارد و برنامه اجرا مي شود
موفق باشيد

ARData
سه شنبه 25 مرداد 1390, 12:26 عصر
فایل رجیستری رو من جستجو کردم و به نتیجه خوبی رسیدم ... کافیه شما روی این فایل دابل کلیک نموده و آن را اجرا نمایید ....

javad130
جمعه 24 خرداد 1392, 18:47 عصر
سلام دوست عزیز
من خیلی دنبال حل این مشکل بودم و از راهنماییتون ممنونم ولی هنگام اجرای اون فایل regestry یک پیغام خطا نمایش میدن که براتون میفرستم105554ممنون میشم راهنماییم کنید

ahmadrezaahmad
سه شنبه 28 خرداد 1392, 14:50 عصر
من هم این مشکل رو دارم،و امیدوار بودم با این فایل ریجستری مشکل حل شه،ولی این ارور که javad130 گذاشته برای من هم میاد!!!:افسرده::ناراحت:
میشه یکی کمک کنه...:خجالت:

ahmadrezaahmad
شنبه 01 تیر 1392, 10:28 صبح
سلام
با تحقیقات بیشتر و کمک یکی از بزرگواران در انجمن های دیگر معلوم شد، این مشکل با ریجستری مربوط به هر آفیس حل می شود فقط مشکل باقی مانده اینه برای 2013 هنوز ریجستری پیدا نکردم!!!
لینک ریجستر تا آفیس 2010 (http://www.kouhkanfamily.com/attachment.php?attachmentid=7545&d=1371634868)
لطفا کسی اگر تونست برای 2013 رو هم پیدا کنه بهم بگه!!!