PDA

View Full Version : خبر: برنامه ارسال مستقیم ایمیل از طریق اکسس

ARData
دوشنبه 24 مرداد 1390, 17:14 عصر
با سلام

دوستان عزیز امروز یه برنامه ارسال ایمیل برای VB6 گرفتم و با 4 ساعت کار تونستم کداشو تبدیل به VBA کنم نمی دونم برای شما کار می کنه یانه ولی من توی سیستم خودم و یک سیستم دیگه امتحان کردم و جواب گرفتم خیلی عالی بود ... خیلی از دوستان هم مثل من به دنبال این برنامه بودم پیش از همه ، شما باید فایل AEmail.dll رو روی اکسس رجیستری کنید و فایل logfile.txt رو هم در محل فایل یعنی فولدری که فایل اصلی قرار دارد قرار دهید ... اگه مشکلی بود دوستان اعلام کنند تا بررسی شود ... در ضمن این برنامه فقط برای ارسال ایمیله و برای دریافت هم انشاء ا... تلاش خواهم کرد ....

http://ardata.persiangig.com/Email%20Sending%20By%20Access%202007.rar

hf.farhadi
دوشنبه 24 مرداد 1390, 23:19 عصر
با سلام
بابت زحمتی که برای بچه های سایت میکشین سپاسگذارم
من 2003 کار میکنم و آشنایی زیاد با محیط 2007 ندارم . منظورتون از
شما باید فایل AEmail.dll رو روی اکسس رجیستری کنید و فایل logfile.txt رو هم در محل فایل یعنی فولدری که فایل اصلی قرار دارد قرار دهید .. رو متوجه نشدم . میشه بیشتر راهنمایی کنین

ARData
سه شنبه 25 مرداد 1390, 17:48 عصر
هردو فایل در پیوست موجود می باشد ... فایل AEmail.dll رو مثل اکتیو ایکس ها که پسوندشون OCX هست رجیستری کنید ......

me.alizadeh
چهارشنبه 09 آذر 1390, 16:50 عصر
با سلام
لطفا یک فایل اکسس نمونه که امکان ایمیل کردن گزارشی خاص را دارد در این پست قرار دهید
با تشکر

soroush_k12
پنج شنبه 10 آذر 1390, 10:15 صبح
با سلام
اگر ممكنه نمونه 2003 رو هم آپ كنيد
با تشكر

soroush_k12
یک شنبه 13 آذر 1390, 09:29 صبح
دوست عزيزمون اگه لطف كنن نمونه 2003 رو هم آپ لود كنن ممنون ميشيم

as222222
سه شنبه 13 اسفند 1392, 09:33 صبح
با سلام

دوستان عزیز امروز یه برنامه ارسال ایمیل برای VB6 گرفتم و با 4 ساعت کار تونستم کداشو تبدیل به VBA کنم نمی دونم برای شما کار می کنه یانه ولی من توی سیستم خودم و یک سیستم دیگه امتحان کردم و جواب گرفتم خیلی عالی بود ... خیلی از دوستان هم مثل من به دنبال این برنامه بودم پیش از همه ، شما باید فایل AEmail.dll رو روی اکسس رجیستری کنید و فایل logfile.txt رو هم در محل فایل یعنی فولدری که فایل اصلی قرار دارد قرار دهید ... اگه مشکلی بود دوستان اعلام کنند تا بررسی شود ... در ضمن این برنامه فقط برای ارسال ایمیله و برای دریافت هم انشاء ا... تلاش خواهم کرد ....

http://ardata.persiangig.com/Email%20Sending%20By%20Access%202007.rar

سلام طبق دستورالعمل همه کارها را انجام دادم ولی ارور کد نویسی میدهد با تشکر اگر امکان دارد اصلاح شود تا از برنامه استفاده کنیم.

ARData
سه شنبه 27 اسفند 1392, 15:58 عصر
با تغییرات اساسی در ساختار و کد نویسی بیشتر هم فرم ارسال و هم دریافت ایمیل ، خدمت شما دوستان عزیز آماده ارائه می باشد قبل از اجرای برنامه کمی در مورد سرورها و پورت های ارسال و دریافت ایمیل مثل گوگل و یاهو مطالعه نمایید تا با برخی از آیتم موجود در فرم ها آشنایی و شناخت بهتری پیدا نمایید ... با آرزوی موفقیت
نمونه ایمل دریافت شده :
117118

Nazir Ahmad
چهارشنبه 28 اسفند 1392, 14:03 عصر
آیا امکان ارسال فایل (Attachment) هم وجود داره؟
مثلا برای بکاپ گیری از دیتابیس آدرس ایمیل رو بدیم و فایل رو به ایمیل سند کنه؟

یا حق

sajjad_kochekian
شنبه 02 فروردین 1393, 22:49 عصر
اگر امکان داره فایل اکسس 2003 اون را هم بگذارید.
mscomctl
COMCTL32
این دوتا dll داخل ویندوز هست چه نیازی به رجیستر دوباره اون هست؟

افسانه آبی
یک شنبه 10 فروردین 1393, 13:27 عصر
سلام به شما دوست عزیز

چند روزه که برای یک شرکت کوچک که در آن فعالیت می کنم شروع به طراحی جداول و فرمهای اکسس نموده ام.

با مطالعه کتابی در زمینه اکسس متوجه شدم که می شود این فرم ها و جداول را به صورتی حرفه ای تر و به حالت برنامه درآورد ولی نمی دانم که چطور و با چه روشی این کار را انجام دهم که بتوانم تمام شرط های لازم برای محاسبات ریاضی و منطقی در آنها پیاده کنم.

در صورتی که بتوانید مرا در این خصوص راهنمایی کنید و یا منابع قابل استفاده در این رابطه را به من معرفی کنید سپاسگزار خواهم شد.

masoodkhan
شنبه 18 بهمن 1393, 17:07 عصر
از برنامه استفاده کردم خطاهای 421 و 535 میدهد لطفا راهنمایی کنید

mohsen1393
دوشنبه 19 بهمن 1394, 13:00 عصر
با تغییرات اساسی در ساختار و کد نویسی بیشتر هم فرم ارسال و هم دریافت ایمیل ، خدمت شما دوستان عزیز آماده ارائه می باشد قبل از اجرای برنامه کمی در مورد سرورها و پورت های ارسال و دریافت ایمیل مثل گوگل و یاهو مطالعه نمایید تا با برخی از آیتم موجود در فرم ها آشنایی و شناخت بهتری پیدا نمایید ... با آرزوی موفقیت
نمونه ایمل دریافت شده :
117118

سلام
هنگام تایپ فارسی جملات ، در صندوق دریافت ایمیل فونت ها به هم ریخته نمایش داده میشوند
اگر از دوستان راه حلی داردند ارائه کنند.
تشکر.138885

mohsen1393
پنج شنبه 22 بهمن 1394, 00:03 صبح
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟؟:چشمک::چشمک::چشم :

mohsen1393
سه شنبه 04 اسفند 1394, 16:05 عصر
دوستان کسی راهنمایی نمیکنه؟؟؟؟؟

mohsen1393
دوشنبه 09 فروردین 1395, 13:41 عصر
سلام
هنگام تایپ فارسی جملات ، در صندوق دریافت ایمیل فونت ها به هم ریخته نمایش داده میشوند
اگر از دوستان راه حلی داردند ارائه کنند.
تشکر.138885

با سلام به دوستان
این پست یکی از کاربردی ترین موضوعات هست
لطفأ در خصوص حل مشکل کمک کنید.

ARData
یک شنبه 19 بهمن 1399, 10:09 صبح
سلام
برای آموزش بهتر و اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید :
https://www.emailarchitect.net/easendmail/kb/vba_access.aspx?cat=0#send-email-from-ms-access-using-vba-and-smtp-protocol