PDA

View Full Version : استفاده از ادیتور

mehdi4467
سه شنبه 25 مرداد 1390, 15:24 عصر
سلام
من برای ارسال ایمیل از ادیتور tinymce استفاده نموده ام. منتها وقتی ایمیل ارسال میشه متن در یافتی در ایمیل به ضوذت کد HTML میره مثلا به صورت زیر:

<p style=\"text-align: center;\" dir=\"rtl\"><span style=\"font-size: medium; font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;\">لطقا پیش بینی کنید</span></p>
<p style=\"text-align: center;\" dir=\"rtl\"><a href=\r (http://www.footbaliran.ir/)\"><span style=\"font-size: medium;\">سایت فوتبال ایران</span></a></p>
<p style=\"text-align: center;\">&nbsp;</p>

برای اینکه متن درست ارسال بشه چه باید بکنم؟

برای ارسال ایمیل هم از تابع زیر استفاده می کنم:

$sentmail = mail($to,$subject,$message,$header);

amin1softco
سه شنبه 25 مرداد 1390, 15:34 عصر
$message = eregi_replace("[\]",'',$message);

این خط رو قبل سند اضافه کن باید درست بشه.......

mehdi4467
سه شنبه 25 مرداد 1390, 15:42 عصر
سلام
اضافه کردم ولی فرقی نکرد.
در واقع فقط / ها رو حذف کرد.

mehdi4467
سه شنبه 25 مرداد 1390, 16:19 عصر
تا حدی مشکل حل شد. به این شکل که این دوخط رو اضافه کردم:

$header = 'MIME-Version: 1.0' . "\r\n";
$header .= 'Content-type: text/html; charset=utf-8' . "\r\n";

الان متن رو به شکل HTML می فرسته ولی یک مشکل دیگه داره اینه که من وقتی در متن ارسالی مثلا می نویسم سایت و آدرس www.mysite.com رو بهش لینک می کنم وقتی ایمیل رو ارسال می کنه کلمه سایت رو بدون لینک می فرسته.

mehdi4467
جمعه 28 مرداد 1390, 00:11 صبح
سلام
کسی نمی دونه مشکل از کجاست؟

ماهان مقدم
جمعه 28 مرداد 1390, 02:37 صبح
Content-Type رو وردار. اینطوری بصورت متن میفرسته.

mehdi4467
جمعه 28 مرداد 1390, 22:51 عصر
Content-Type رو وردار. اینطوری بصورت متن میفرسته.

سلام
اگر این رو بردارم که به صورت HTML ارسال نمی کنه؟
موضوع من اینه که با شکل بالا که گفتم به صورت HTML می فرسته منتها ناقص. مثلا وقتی یک متنی رو به رنگ پس زیمنه قرمز می فرستم موقعی که میره تو ایمیل بدون رنگ پس زمینه میره.

ماهان مقدم
شنبه 29 مرداد 1390, 18:45 عصر
شما میگی که می خوای بصورت متن معمولی بفرسته بعد میگی می خوای html بفرسته ؟ شاید جایی replace چیزی داری می کنی برای تگ ها.

mehdi4467
شنبه 29 مرداد 1390, 19:04 عصر
شما میگی که می خوای بصورت متن معمولی بفرسته بعد میگی می خوای html بفرسته ؟ شاید جایی replace چیزی داری می کنی برای تگ ها.

سلام
من کجا گفتم می خوام به صورت متن معمولی بفرسته؟!!! از اول هم مشکلم این بود که HTML درست ارسال نمیشه که با تغییراتی که در 4 پست قبل تر دادم مشکل تا حدی رفع شد ولی همچنان کمی نقص داره که در همون پست اون رو گفتم.