PDA

View Full Version : نصب برنامه در كامپيوترهاي تحت شبكه

daneshmand1
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 09:06 صبح
سلام دوستان
من با #c و SQL 2005 يه برنامه نوشتم و تا حالا اين برنامه رو روي كامپيوتر شخصي خودم نصب مي كردم و استفاده مي كردم ولي حالا مي خوام از اين برنامه روي كامپيوترهاي تحت شبكه نصب كنم و هيچ اطلاعاتي در اين مورد ندارم، اگر كسي اطلاعاتي در اين مورد داره لطفا كمكم كنه! نياز فوري دارم!

elena2007
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 10:30 صبح
سلام دوست عزیز . منم مشابه همین مشکل داشتم . اینم تاپیکی که توش جوابم رو گرفتم . امیدوارم به کارتون بیاد ...
تو این روش ، برنامه ای که نوشتین رو می تونید تو تمام کلاینت ها نصب کنید و پایگاه تون رو سرور باشه . اگه سوالی بود در خدمتیم
http://barnamenevis.org/showthread.php?297738-%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82-IP-Address

daneshmand1
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 09:38 صبح
دوست عزيز ممنون از راهنماييتون،ولي من مي خوام برنامه رو توي تمام كامپيوترهاي تحت شبكه (بيشتر از 10 تا) نصب كنم، كاري كه در قسمت آخر اين فايل به صورت سوال مطرح شده است؟

White.Wit
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 12:07 عصر
سلام جناب دانشمند!
راه حلش اینه که شما ابتدا یکی از این کامپیوتر ها رو ویندوز سرور نصب کنید و بعدش اس کیو ال سرور با مد server authontication نصب کنید و بانک خودتون رو بهش اتچ کنید.
سپس بعد از اینکه مطمئن شدید که کامپیوتر های دیگه از لحاظ شبکه ای سرور شما رو میشناسن و مشکلی از این بابت ندارند میتونید روی یکی از این سیستمهای کلاینت ویژوال استودیو رو نصب کنید و در محیط برنامه در قسمت settings کانکشن استرینکش رو بصورت وایزارد ، با سرور اتصال برقرار کنید و یوزر و پسورد اس کیو ال رو بهش بدید و بقیه ماجرا . با این روش دیگه نیازی نیست که کانکشن استرینگتون رو دستی بنویسید. اگه هم خواستید که بصورت دستی بنویسید میتونید یه پروژه آزمایشی تولید کنید و با این روش کانکشن استرینگ بسازید و به بانک وصل بشید و از این کانکشن تو برنامه اصلیتون استفاده کنید.
این روش رو مرحله به مرحله انجام بدید مطمئن باشید جواب میده. چون دقیقا من هم همین مشکل رو داشتم و از این روش استفاده کردم و جواب گرفتم.
اگه مشکلی داشتی به من ایمیل بده
Moghimi.Asghar@Gmail.com