PDA

View Full Version : Picture در VsFlexGrid

آزیتا نبی زاده
شنبه 16 مهر 1384, 12:06 عصر
با سلام به همگی دوستان

من می خوام در ستون اول VsFlexGrid یکسری Picture بزارم آیا امکان آن وجود داره یا نه؟

این Picture ممکنه برای ردیف های مختلف تفاوت کنه.

لطفا کمکم کنید.
با تشکر

alireza_CBoy
شنبه 16 مهر 1384, 23:57 عصر
سلام
من این کار رو در Grid ها تا حالا انجام ندادم ولی تو listview این کار رو کردم گفتم بگم شاید بدردتون بخوره ( به دلیل شباهت ظاهری با grid ) و اگر بخواهین میتونم یه pdf در مورد این کنترل ( listview ) هم اینجا بذارم که این کار رو توش توضیح داده .

ehsan_ansaripoor
یک شنبه 17 مهر 1384, 00:07 صبح
دوست عزیز اگر از Version 7 استفاده می کنی این امکان وجود داره یک Picture انتخاب می کنی و محل قرار گرفتن تصویر را مشخص می کنی

آزیتا نبی زاده
یک شنبه 17 مهر 1384, 08:00 صبح
دوست عزیز اگر از Version 7 استفاده می کنی این امکان وجود داره یک Picture انتخاب می کنی و محل قرار گرفتن تصویر را مشخص می کنی
با سلام
آقای انصاری پور اگر ممکنه کمی بیشتر توضیح بدید !
picture را باید به چه ویژگی VsflexGrid نسبت بدم.
ممنون

ehsan_ansaripoor
یک شنبه 17 مهر 1384, 22:00 عصر
دوست عزیز برای این کار در پنجره Propertis شی VsFlexGrid برای خاصیت WallPaper یک تصویر انتخاب کن
و از خاصیت WallPaperAlignment محل قرار گرفتن تصویر را مشخص کن

آزیتا نبی زاده
دوشنبه 18 مهر 1384, 07:55 صبح
دوست عزیز برای این کار در پنجره Propertis شی VsFlexGrid برای خاصیت WallPaper یک تصویر انتخاب کن
و از خاصیت WallPaperAlignment محل قرار گرفتن تصویر را مشخص کن

دوست عزیز فکر کنم اصلا سوال من رو متوجه نشدید من می خوام برای ستون اول و سطرهای مختلف در VsflexGrid تصویر بزارم نه اینکه یک Wallpaper انتخاب کنم و حالا مشکلم این باشه که تصویر Wallpaper وسط باشه ، بالا باشه یا کجا باشه؟

لطفا کمکم کنید.
قبلا از شما کمال تشکر را دارم.

آزیتا نبی زاده
دوشنبه 18 مهر 1384, 13:39 عصر
با تشکر از همگی خودم پیدا کردم:

Set VSF.Cell(flexcpPicture, row, col) = ImageList.ListImages.Item(index).Picture