PDA

View Full Version : عدم نمایش صفحه default پس از آپلود

sarapepors
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 14:44 عصر
سلام دوستان من برای اولین بار میخوام که سایتم رو اپلود کنم البته برای اشنایی با این کار خیلی هم جستجو کردم به خصوص تایپک های همین سایت رو و با توجه به مطالبی که خوندم پروژه رو پابلیش کردم اول بعد هم حاصل پابلیش رو توی صفحه httpdocs کپی کردم مشکلم اینه که صفحه پیش فرض سایت من به همراه یه تعداد صفحه ی دیگه در یک فلدر قرار دارند (به خاطر تنظیمات لاگین و فایل وب کانفیگی که در اون فلدر خاص گذاشتم) حالا می خوام بدونم که باید چه کار کنم که این صفحه هنگام فرخوانی آدرس دامنه ام نمایش داده بشه آیا این که توی فلدر خاصی قرار داره ایجاد مشکل میکنه ؟؟
در ضمن فایل index.html رو هم از پوشه httpdocs حذف کردم اگه میشه دوستان مرحمت کنن یه راهنمایی کنن
البته یه مشکل بزرگ دیگه هم داررم و اون آپلود دیتا بیس sqlexpress هست در این مورد هم جستجو کردم راستش بیشتر گیج شدم اگه میشه در این مورد هم کمکم کنید

بی نهایت سپاسگزارم

Saman Hashemi
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 14:57 عصر
با چه پنلي كار ميكني؟

sarapepors
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 16:22 عصر
سلام با پلسک کار میکنم.

B@H@2R
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 17:18 عصر
يه بار قبل از Publish تو همون فولدر روي Default كليك راست كن و Set as start page رو بزن و اجرا بگير و بعد publish كن.
مگر چيز ديگه اي باشه كه من متوجه نشدم.
در مورد SqlExpress من اطلاعاتي ندارم

sarapepors
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 17:30 عصر
سلام کاری رو که گفتین انجام دادم اما باز همون مشکل رو داره
The website declined to show this webpage

HTTP 403
Most likely causes:

This website requires you to log in.
یه همچین صفحه ای رو نمایش میده

amir-aa
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 17:31 عصر
ببین دوست من فکر کنم بهتر باشه که روی هاستت جداول و دیتابیست رو بسازی اما در غیر اینصورت روی توی بخش دیتابیس ها یک دیتا بیس و یک یوزر با همون یوزر روی سیستمت بساز.گزینه ی add new database داره.بعدشم به همین سادگی یک یوزر بساز و وارد webadmin بشو البته می گم بازم بهتره که از همون اول جداولت توی هاستت باشه.
حالا توی قسمت تولز بخش attach داره که احتمالا می تونی با یه ویزارد از اونجا دیتابیست رو ست کنی.

sarapepors
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 17:36 عصر
با توجه به متنی که در صفحه نمایش میده برای ورود به این صفحه به لاگین نیاز هست ولی من این صفحه رو به این علت به همراه برخی از صفحات دیگه گذاشتمش تو فلدر که نیاز به لاپین نداشته باشن!

sarapepors
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 17:51 عصر
ببین دوست من فکر کنم بهتر باشه که روی هاستت جداول و دیتابیست رو بسازی اما در غیر اینصورت روی توی بخش دیتابیس ها یک دیتا بیس و یک یوزر با همون یوزر روی سیستمت بساز.گزینه ی add new database داره.بعدشم به همین سادگی یک یوزر بساز و وارد webadmin بشو البته می گم بازم بهتره که از همون اول جداولت توی هاستت باشه.
حالا توی قسمت تولز بخش attach داره که احتمالا می تونی با یه ویزارد از اونجا دیتابیست رو ست کنی.

سلام یعنی دوباره دیتابیس بسازم روی هاست؟؟

در ضمن من دیتابیسم sqlexoress هست اصلا user خاصی نداره که میگین با همون یوزری که روس سیستمت داری .
در قسمت webadmin هم که وارد میشم اصلا توی tools چیزی به نام attach نمیبینم فقط queryanalyzer هست

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید ممنونم.

b.paseban
چهارشنبه 26 مرداد 1390, 17:54 عصر
سلام بر شما.توی فایل وب کانفیگ این سطر رو داخل تگ <system.webServer> اضافه کنید:

<defaultDocument>
<files>
<clear />
<add value="default.aspx" />
</files>
</defaultDocument>
برای دیتابیس شما میتونید از دیتا بیستون یه Generate Scrip بگیرید.برای اینکار روی دیتا بیستون کلیک راست کرده و از برگه task گزینه Generate Scrip رو انتخاب کنید و بعد از مرحله اول انتخاب تمامی دتابیسها و جداول و ...
گزینه advanced رو کلیک کنید و از برگه General گزینه Types of data to script رو انتخاب کنید و Schema and data انتخاب کنید و بعد از اتمام این مراحل با وصل شدن به دیتابیس سایت (اصلی روی هاست)از طریق MS Managment Studio یه دیتا بیس خالی درست کنید و اون فایل تولید شده (Generat script) رو باز کنید و یه کوئری بگیرین و دیتابیس حالا باید ساخته بشه.
یه راه دیگه هم هست که backup از دیتابیس بگیرین.(اطلاعات تکمیلی (http://barnamenevis.org/showthread.php?267021-Upload-%D9%88-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-Asp.net-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-MSSQL-%D8%AF%D8%B1-Host-(%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84))