PDA

View Full Version : چرا دات نت فریم ورک از مسیر خود برنامه Setup نصب نمی شود.؟

sayan
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 14:00 عصر
سلام دوستان عزیز وقت شما بخیر.

در تنظیمات PreRequisites ساخت برنامه Setup من گزینه دوم رو انتخاب کردم و از قسمت نیازمندی های نصب هم دات نت فریم ورک 4 کامل رو هم تیک زدم

حالا وقتی setup توی سیستم کاربر اجرا میشه و اگه دات نت فریم ورک 4 نصب نباشه میره از اینترنت میخواد دانلود کنه ! در حالی که من تعیین کرده ام از جایی که برنامه من وجود داره نصب بشه ؟

مشکل کار به نظر شما کجاست ؟

این هم عکس ضمیمه جهت توضیحات واضح تر
73992

یه سوال دیگر هم اینکه روی یک سیستم کاربر هیچ فریم ورکی نصب نبوده و من فقط فریم ورک نسخه 4 نصب کردم حالا وقتی برنامه میخواد بالا بیاد میگه که
شما باید فریم ورک نسخه 2 رو هم روی سیستم ات نصب کنی در صورتی که من نسخه 4 نصب کرده بودم:ناراحت:

morteza271
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 15:36 عصر
شما وقتی میخواین برنامه رو روی سیستم مشتری نصب کنید چه فایل هایی رو روی سیستم کپی می کنید و سپس ستاپ رو اجرا می کنید؟؟
اگه فقط فایل Setup.exe رو می برید به خاطر همینه و باید کل پوشه Release یا پوشه Debug رو ببرین.چون فایل های دات نت داخل یک پوشه داخل یکی از این پوشه ها و کنار فایل ستاپ هستند.
موفق باشید

hamed_hossani
جمعه 28 مرداد 1390, 07:06 صبح
سلام
من شنیدم هنگام ساختن ست اپ در ویژوال 2008 گزینه .Net3.5 SP1 به دلیل باگی که داره در فایل ست اپ ساخته شده قرار نمی گیره!
شما .NET 3.5 را بجای ان انتخاب کنید.و اگر دات نت 2 هم نیاز دارید تیک بزنید
ان گزینه دومی که ناتخاب کردید فقط برای گذاشتن نیازمندی های نرم افزار است که شما پوشه های نصب برنامه را انتخاب کردین!برای راحتی کار در هنگام نصب اینترنت را غیر فعال کنید!

milad.biroonvand
دوشنبه 05 فروردین 1392, 23:11 عصر
من تو ویژوال استدیو 2010 نیاز داریم که microsot frame work 3.5 sp1 نصب باشه ، پس باید چیکار کنم ، خودش هم ساخته نمیشه ؟