PDA

View Full Version : معرفی بهترین کلاس های اموزشی برنامه نویسی و طراحی صفحات وب

sezavar01
پنج شنبه 27 مرداد 1390, 18:24 عصر
سلام دوستان
لطفا در این جا اگر دوستانی بوده اند که از کلاسهای اموزشی برنامه نویسی و طراحی صفحات وب استفاده کرده اند انها را معرفی نمایند(لطفا کلاس هایی را معرفی بفرمایید که برای مبتدیانی که اطلاعاتی از برنامه نویسی ندارند مناسب باشد)
با تشکر

mohsen6500
جمعه 28 مرداد 1390, 21:27 عصر
سلام
بنده تا به حال کلاسی شرکت نکرده ام
و اطلاعاتم هم مربورط به مطالعه و تمرین و همچنین کمک از دوستان برنامه نویس بوده است.
نه اینکه نخوام ولی خوب پیش نیومده
شاید در آینده برم معلوم نیست
موفق باشید

proSPY
یک شنبه 30 مرداد 1390, 07:16 صبح
سلام

مهم خودتی و پشتکار خوت .
چون گفتی که برنامه نویسی نمیدونم پیشنهاد میکنم اول با برنامه نویسی برنامه های ویندوزی شروع کن ؛ بدلیل اینکه وب خودش یه معماری جداگانه ای داره.

خوبه که با برنامه های ویندوزی یا اصلا برنامه نویسی خیلی ساده رو با زبان ساده مثل بیسیک یا شروع کنی ( که بدونی کلا برنامه نویسی چی هست و متغییر چیه و دستور چیه کامپایلر چیه و ... ) و حداقل برای چند هقته ادامه بدی . البته اگه مایل بودی از برنامه نویس بشتر بدونی حتما زبان c زو یاد بگیر.
از زبان های ویژوال مثل #c و ویژوال بیسیک هم هم میتونی استفاده کنی که من همون بیسیک یا c رو برای شروع برنامه نوسی از صفر رو پیشنهاد میکنم.

بعد حالا میتونی شروع کنی یه مقدماتی از معماری وب یاد بگیری و به یادگیری یه زبانی مثل php ، aspdotnet، و یا هم jsp مشغول شی.
الیته از این هم غافل نشی که اگه میخوای طراح و برنامه نویس وب بشی
اول html رو یاد بگیر و بعد از اینکه با تگ هاش آشنا شدی کارت رو با Css ( برای ظاهر صفحات ) دنبال کن و همزمان با اینها ( html و css ) مقدمات جاوا اسکریپت ( برای برنامه نویسی کلایت یا همون کدی که توی مرمر گر اجرا میشه ) رو هم فرا بگیر.

این موقع است که به نظر من بهتره بری سراغ یک زبان برنامه نویسی سمت سرور مثل php برای تولید صفحات پویا.

حالا که برنامه نویس وب شدی از تکنیک هایی مثل ajax هم غافل مباش.

من اینارو برای کسی گفتم که میخواد برنامه نویس و طراح ( که البته طراحی وب خودش دنیای دیگه ایه) وب بشه وگر نه کم نیستند کساسی استاد کپی پیستند و ...!

برای یاد گیری از صفر هم میتونی از کتابهای بسیار ساده ای که توی بازار هست استفاده کنی.
من این اموزشگاههای کامپیوتر رو که دیپلم میدن رو هم اصلا پیشنهاد نمی کنم چون ... !. البته یه چیزایی یاد یاد میدن ولی عمرت تلف میشه

برای یادگیری اینایی که گفتم هم بگم که در کل کامپیوتر یا یا برنامه نویس یه رشته خودآموزی هست و با کتاب میتونی به هرجایی که میخوای برسی که ملاک اولخوت هستی و خودت .
البته سعی کن از همین اول خوت رو با منابع انگلیسی عادت بدی که بعدا که پیشرفت کردی توی یادگیری بسیاری از قسمت ها ، منبع فارسی به درد بخور نمی تونی پیدا کنی .

برای این پروسه ای که گفتم اگه پشتکار خوبی ذاشته باشی حداقل 1 سال وقت لازمه تا یاد بگیری
موفق باشی

famarini
یک شنبه 30 مرداد 1390, 16:13 عصر
با سلام به همه دوستان
ببینید دوستان آموزش اولیه ای و پایه ای خیلی مهمه. نمی دونم دوست دارید کلاس برید یا خودتون بخونید اما یادتون باشه که اگر یه استاد آموزش قوی به شما بده شما مدت آموزشتون بجای یک یا 2 سال به 6 ماه شایدم کمتر کاهش داده می شه و فقط میمونه تمرین . تمرین و تمرین و اگر بتونید پروژه هم بگیرید که خیلی سریعتر راه میافتید.
اما می ریم سراغ منابع آموزشی :
1- آموزشگاههای کامپیوتر : یادتون باشه که آموزشگاهها برای شاگردا یه برنامه روتین دارن و از اون فراتر نمی رن پس در نهایت شما جز آموزش اولیه چیزی گیرتون نمی یاد. :عصبانی++:
2- کتابها : به دلیل ترجمه بد و ناقص کتابها زمانی که می زارید به نسبت برداشتی که می کنید خیلی ناچیزه. :عصبانی:
3- سی دی های آموزشی : اگر می خواهید یه خواب آروم داشته باشید قرص نخورید یه سی دی آموزشی بخرید و بزارید براتون درس بده :قهقهه:
4- آموزشهای خصوصی : این گزینه چیزه خوبیه چون خودم، هم، آموزش خصوصی دیدم و هم آموزش خصوصی طراحی وب می دم. حالا می پرسید چرا ؟ خب دلایلش زیاده چندتاشو می گم :1- می شه کل درسها رو رکورد کرد و هرچقدر نیازه ببینیم و تست کنیم 2- استاد اگر خوب باشه از هر دری صحبت می کنه و می تونه تمام ریزه کاریهای وب رو بگه و ما رو پرت کنه وسط پروژه 3- شاگرد می تونه روش کار یه استاد رو از ابتدا یاد بگیره و دیگه گیج نزنه و ...

اما بریم سراغ پیشنهاد :
آقایون، خانوما -----> هر چی می تونید روی زبان انگلیسی تمرکز کنید و مهارتتونو زیاد کنید چون هرچی هست توی منابعه انگلیسیه (سایت - مقاله - سی دی های آموزشی)

خب اینا رو خوندید اگه خواستید ادامه بدم یه پیغام خصوصی بدین منابع انگلیسیه حرفه ای معرفی کنم

خدانگهدار همتون
التماس دعا

king-net
یک شنبه 30 مرداد 1390, 22:41 عصر
به دیدگاه من شما اگر از کتاب PHP5 مولف آقای محمد مصدری + چند تا مثال خوب تو اینترنت پیدا کنید و یاد بگیرید .

sezavar01
یک شنبه 30 مرداد 1390, 23:06 عصر
یعنی به عقیده شما کلاس خوب نیست!؟

javidahm
دوشنبه 31 مرداد 1390, 00:06 صبح
سلام
دوست من بهترین راه به نظر من اینه که فیلم های آموزشی رو ببینی....
فیلم هارو هم می تونی از سایتها دانلود کنی.... مثلا یه سر اینجا بزن http://vatandownload.com/learning-download/programing-Tutorials (http://vatandownload.com/learning-download/programing-Tutorials/)

binyaft
دوشنبه 31 مرداد 1390, 01:22 صبح
اینایی که میگن اصن فارسی نخونین :|
درسته بعضی از منابع که ترجمه شده درست ترجمه نشده و یا نواقصی داره اما همش که اینطوری نیست ! هی بکوبین تو سر منابع فارسی هاااااا!
برای یادگیری فقط علاقه لازمه! کلاس دیگه چیه که میخوای بری ؟ PHP یکی از بان هایی هست که خدا تا مقاله و کد و آموزش ریخته ازش تو اینترنت ! بعد میخوای بری کلاس ؟ مگه زبان انگلیسیه ؟
پی دی اف فارسی و انگلیسی در مورد PHP زیاده ! هر کدوم هم که دلت خواست بردار بخون! دیگه طرف هر چقدر ام چرت نوشته باشه سینتکس و توابع رو که درست نوشته!!
توضیح هم دادن همه که متغیر چیه ، مفسر و کامپایلر و تابع و برنامه چیه! نیاز به C,Basic و بقیه نیست!
میخوای یاد بگیری بشین پشت PC یه دونه Xampp و Notepad++ نصب کن ، یه PDF ام بذار جلوت کد هاشو اجرا کن ، یاد میگیری ...
مهم علاقه هست ، وقتی خوره یادگیری باشی { یادگیری مباحث کامپیوتر } میتونی بشینی با اتاری دستی برنامه PHP بنویسی ، از همه استادا هم بهتر!

رضا قربانی
سه شنبه 01 شهریور 1390, 12:07 عصر
اول برو کلاس یاد بگیر و وقتی که درکش کردی و تونستی برنامه بنویسی برو سراغ کتاب هایی که دوستان می گن . اگر در شهرتون آموزشگاه خوب سراغ نداره می توانید به کلاس های اینترنتی رجوع کنید.

armsoftpc
سه شنبه 01 شهریور 1390, 14:03 عصر
به نام خدا
با سلام به همه ی دوستان
اول چندتا از نظر های دوستان را بررسی می کنم ، بعد نظر خودم می نویسم.

چون گفتی که برنامه نویسی نمیدونم پیشنهاد میکنم اول با برنامه نویسی برنامه های ویندوزی شروع کن ؛ بدلیل اینکه وب خودش یه معماری جداگانه ای داره.
کاملا مخالفم ، برنامه نویسی وب خیلی راحت و آسون تر از برنامه نویسی ویندوزی ، مباحث وب خیلی زیاده ، اما به نظر من خیلی راحتره. حالا خودت می دونی!!!

2- کتابها : به دلیل ترجمه بد و ناقص کتابها زمانی که می زارید به نسبت برداشتی که می کنید خیلی ناچیزه.
با این هم مخالفم، ممکن است خواندن کتاب کمی سخت باشد اما از تمامی روش ها کامل تر است و مفاهیم بسیار زیادی رو بهتون یاد میده ، آموزشگاههای کامپیوتر و سی دی های آموزشی هم به اندازه کتاب علم شما را زیاد نمی کنه.
درمورد آموزشهای خصوصی کمی موافقم ، یادگیری بسیار راحتر از روش های دیگر است و مزیتی هم که نسبت به دیگر روش ها می تونی سوال هایتون را هم اونجا بپرسید.

برای شروع به نظر من یا به سراغ کتاب برید یا سی دی های آموزشی، برای حرفه ای تر شدن هم می تونید از آموزشهای خصوصی استفاده کنید.
موفق و شاد باشید.:تشویق:

proSPY
سه شنبه 01 شهریور 1390, 16:21 عصر
کاملا مخالفم ، برنامه نویسی وب خیلی راحت و آسون تر از برنامه نویسی ویندوزی ، مباحث وب خیلی زیاده ، اما به نظر من خیلی راحتره. حالا خودت می دونی!!!
به نظر من هم این حرف درست هست که وب در کل آسون تره و در معماری ویندوز مباحث سنگین تری نسبت به وب وجود داره .
من اون پیشنهاد رو برای کسی دادم که هیچی از برنامه نویسی نمیدونه (صرفا برای شروع برنامه نویسی ) و الا برای کسی که آشنایی مختصری با برنامه نویسی داشته باشه وب هم میتونه شروع کنه.

armsoftpc
سه شنبه 01 شهریور 1390, 17:16 عصر
به نام خدا
با سلام
دوست عزیز من فقط من در این رابطه مخالفم و اکثر توضیحات شما درست است.:چشمک:
با تشکر.

saeedkhonya
یک شنبه 30 تیر 1392, 00:51 صبح
من و دوستم حاضریم شما به ما تدریس خصوصی کنید آقای famarini لطفابه S_sefidgari@yahoo.com ایمیلی با این موضوع بزنید تا در مورد هزینه و سایر مسایل با هم توافق کنیم. با تشکر فراوان

shakiba.76
یک شنبه 25 مرداد 1394, 11:59 صبح
سلام دوست عزیز من در کلاس های آموزشگاه تحلیل داده شرکت کردم و خیلی راضی بودم من آموزش طراحی وب دیدم و#c این آموزشگاه حتی قسط بندی هم برای کسانی که مشکل مالی هم دارند نیز انجام میده و هزینه کلاس ها هم خیلی مناسب هت توصیه میکنم این شرایط رو از دست ندید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آموزشگاه تحلیل داده ها مراجعه کنید 134323www.tahlildadeh.com (http://www.tahlildadeh.com)

maryam944
یک شنبه 01 شهریور 1394, 11:35 صبح
من خیلی از برنامه نویسی می ترسیدم ولی مشکلم حل شد. دوره های زیادی رو انتخاب کردم و رفتم ولی فقط کلاس آخر کمکم کرد. کارشون فوق العاده بود:قلب::قلب::قلب:

omidabedi
یک شنبه 01 شهریور 1394, 13:49 عصر
ما در شیراز اموزش میدیم
سرفصل هارو ببینید متوجه خواهید شد که بروز هستیم
http://shiraz-web.ir