PDA

View Full Version : سوال: به کمک شما برای حل مشکلاتم با کریستال ریپورت نیاز دارم

gilas1368
جمعه 28 مرداد 1390, 21:12 عصر
سلا م به تمام اعضای جامعه برنامه نویس

میشه خواهش کنم کمکم کنید.

من VS2010 رو نصب کردم و همن طور هم که همتون می دونید این نسخه کریستال ریپورت نداره.من این نرم افزار رو دانلود و نصب کردم اما زمانیکه به برنامم اضافه می کنمش و برنامه رو اجرا می کنم 20 تا error میده . لیست error هایی رو که می ده تو لینک پائین گذاشتم. میشه نگاه کنید و بگید مشکل کجاست.(فکر می کنم به فضای نام ایراد می گیره)

http://www.4shared.com/get/oXLeUXQq/errors.html

مشکل دومم مربوط به اضافه کردن پایگاه دادست،من تو صفحه standard report creation wizard روی گزینه create new connection کلیک کردم و از گزینه ole db(ado) استفاده کردم تا پایگاهم رو اضافه کنم ولی زمانیکه تو صفحه ole db(ado) روی گزینه microsoft ole db provider for sql server کیلیک می کنم و به صفحه بعد می رم و نام server رو وارد می کنم پایگاه دادم رو تو قسمت database نمی یاره .برای این مشکلم از شما کمک می خوام.خواهش می کنم کمکم کنید

با تشکر

gilas1368
جمعه 28 مرداد 1390, 21:52 عصر
کسی نمی تونه کمکم کنه

hossein_z
جمعه 28 مرداد 1390, 22:04 عصر
سلام.....
کریستال ریوپورت معمولی می تونم کمکت کنم ولی اگه منظورت توی سی شارپه شرمنده....

gilas1368
جمعه 28 مرداد 1390, 22:16 عصر
از شما ممنونم اما من کریستال رو به پروژم که با سی شارپ نوشتم اضافه کردم ولی با مشکلاتی مواجه شدم .از اساتید تالار تقاضای کمک دارم؟

اساتید کمک کنید.:گریه:

ma.rad
جمعه 28 مرداد 1390, 22:23 عصر
سلام دوست عزیز
کریستال رپورت مخصوص vs2010 یه سری مشکلاتی با نسخه 4 .net داره که قبلا همین موضوع توضیح دادم که باید چه تغییراتی بدید تا مشکل حل بشه که هم طولانی وهم مشکل جستجو کنید پیدا میشه
ولی راحترین روش نسخه .net رو به 3.5 تغییر بدید حل میشه
البته بعضی موقع ها با 4 جواب میده با توجه به نصب نسخه های قبلی کریستال رپورت و.....

ma.rad
جمعه 28 مرداد 1390, 22:26 عصر
و یه نکته خیلی مهم
تو خود سایت هم میتونید فایل آپلود کنید ویا کد بزارید:متفکر:

gilas1368
شنبه 29 مرداد 1390, 01:27 صبح
منظورتون اينه كه زمانيكه مي خوام يه پروژه رو درست كنم(منظورم صفحه new project بود) تو قسمت نوع .net ورژن 3.5 رو انتخاب كنم.

ممنون ميشم اگه بيشتر توضيح بدين

ma.rad
شنبه 29 مرداد 1390, 01:33 صبح
نه حتما نیاز نیست ابتدای کار باشه شما از منوی project گزینه آخر properties انتخاب کنید و نسخه .net پروژه تون رو تغییر بدید