PDA

View Full Version : حرفه ای: مانیتورینگ برنامه

monirprogram
شنبه 29 مرداد 1390, 14:46 عصر
سلام. من یه برنمه طراحی کردم که شامل قسمتهای مختلفه و قراره تحت شبکه کار کنه. من میخوام بتونم برنامه که روی سرور اجرا شد،سرور بتونه یه فرم از برنامه رو بفرسته رو مانیتور دیگه.
من میدونم ارسال اطلاعات به یه مانیتور ثانوی راحته. و اینکه میتونم از بین دو تا برنامه مثل IE و Media player یکی رو بفرستم به مانیتور دیگه. اما برنامه نوشته شده خودم رو چطور تیکه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

monirprogram
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 10:50 صبح
حداقل یه راهنمایی کوچیک بدین بچه ها. یا اگر تالار اشتباه انتخاب کردن،این سوال کجا باید پرسیده میشد؟

h_a_m_i_d
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 14:25 عصر
سلام منظورتونو درست متوجه نشدم
ولی فکر کنم با دستور shellکارتون را بیفته یعنی اگر یک فایل تکست را save و با دستور shellان را در کامپیوتر دیگران اجرا کنید
امیدوارم منظورتون این باشه
مشکلی داشتین بگین

monirprogram
شنبه 05 شهریور 1390, 10:22 صبح
برنامه برای بیمارستانه. بیمارها توسط منشی طی هفته نوبت میگیرن. وسط سالن یه مانیتور هست، که قراره لیست بیمارهای اون روز رو نشون بده. و اینکه مثلا اگر بیمار الف رفت داخل، وقتی منشی از لیست خودش علامت زد، از مانیتور داخل سالن هم برداشته بشه. مسلما هر دو فرم باید داخل مانیتور منشی باشن. فقط اطلاعات یک فرم با هر تغییری داخل مانیتور دوم وسط سالن نمایش داده شه.
لطفا راهنمایی کنید

monirprogram
یک شنبه 13 شهریور 1390, 11:24 صبح
سلام دوستان.به نظر میاد سرتون خیلی شلوغه یا سوال من چیز عجیبی بوده. من مانیتور دومی ندارم که بخوام برنامه رو تست کنم. اما میخوام بدونم این کدی که پیدا کردم درست هست به نظرتون یا نه. لطفا لطفا لطفا نظرتون رو بدید. حتی اگرنظری ندارید.

Dim sc As Screen()
sc = Screen.AllScreens
'get all the screen width and heights
Dim f As New Form2()
f.FormBorderStyle = FormBorderStyle.None
f.Left = sc(showOnMonitor).Bounds.Width
f.Top = sc(showOnMonitor).Bounds.Height
f.StartPosition = FormStartPosition.Manual
f.Show()

monirprogram
یک شنبه 13 شهریور 1390, 12:56 عصر
در مورد دستور shell هم نمیدونم میشه یک فرم رو باهاش تو یه کامپیوتر run کرد؟؟؟؟یافقط مختص فایل متنیه؟ فرمی که قراره منتقل بشه ،گرافیک داره