PDA

View Full Version : پیشنهاد اساتید در استفاده گزارش سازها

didaaa
شنبه 29 مرداد 1390, 23:48 عصر
دوستان سلام :
ابتدا از اساتید و مدیران محترم این تالار خواهش میکنم که منو راهنمایی کنند شاید این سوال خیلی از اعضا باشه و دیگه اینکه چون بخش کریستال ریپورت خیلی بی تحرکه به همین دلیل تو این قسمت این سوال رو مطرح میکنم امیدوارم پاکش نکنید(خواهشا) راستش من چند سالی هستش که برنامه مینویسم و تو این چند سال از کریستال استفاده کردم خیلی هم تا به امروز درباره برنامه های گزارش ساز مطالعه کردم ولی بعد از این همه مدت هنوز نمیدونم که بزرگان برنامه نویسی از چه برنامه ایی برای تهیه گزارش استفاده می کنند و جالب اینجاست که امثال اقای (بهروز راد، علیرضا مداح،باقری و غیره..) که حتی درباره بچه های خدمات میکروسافت هم نظر دادن چرا درباره یه همچین نکته مهمی تا الان تاپیک برای امثال من ایجاد نکردند که از این همه خیال هپلوت بیرون بیاییم و مدام تو این حراس باشیم که در گام بعدی با چه مشکلی تو این زمینه قراره روبرو بشیم . باور کنید این تنها موردی هستش که این اساتید به مفید دربارش صحبت نکردند. بازم خواهش میکنم اگه این تاپیک رو دید سعی کنید روش های و اصول کار درستو یادمون بدید و راحت از کنار این تاپیک نگذرید.
پیشاپیش تشکر میکنم.

Saman Hashemi
یک شنبه 30 مرداد 1390, 08:14 صبح
خوب مشكل شما چيه كه اينقدر ترسيدي؟يا بايد از گزارش سازهاي معمول استفاده كني يا اينكه خودت بنويسي كه مورد اول بيشتر پيشنهاد ميشه امثال كريستال ،اكتيو ريپورت يا Stimul تمام خواسته هاي شما رو برطرف ميكنه...!

javad.nic63
یک شنبه 30 مرداد 1390, 08:35 صبح
کریستال ریپورت برای استفاده در سایت به درد نمیخوره. هرچند گزارشات خوبی میده ولی حجمش بسیار بالاست و کلاینت نمیتونه گزارشات رو ببینه مگر در برنامه های web application

Saman Hashemi
یک شنبه 30 مرداد 1390, 09:20 صبح
همه چي بستگي به خود برنامه نويس داره كه ميخواد چيكار كنه و از گزارش گير چه انتظار داره صرفا چندتا سطر يا گزارشات پيچيده بسته به نياز ابزار هم ميتونه متفاوت باشه و به صرفه...!
نيازي نيست حتما لود كنيد كه سنگين بشه مستقيم به كاربر pdf بديد كه منتظر لود شدن نشه...!