PDA

View Full Version : مشاوره

persiankia
سه شنبه 01 شهریور 1390, 14:41 عصر
با سلام

سوالی داشتم در مورد راه اندازی یک سرور برای منزل که به این صورت باشد

من یک سرور برای فقط ارسال خبرنامه و در هنگامی ارسال خبرنامه به پایان رسد سرور خاموش است

این سرور همیشه روشن نیست

و من بعضی از تجهزات هم دارم

من اینترنت ای دی اس ال 128 دارم

دامین ثبت شده دارم

سیستم من

cpu : doulcore 9400 Qoud

ram 4dd3

در ضمن من برنامه را پی اچ پی برای ارسال ایمیل گروهی نوشتم

من قصد داریم روزانه 500 ایمیل ارسال کنم

و سیستم که نوشتم نیازی به

SMTP
ندارد

اگر برای شما امکان دارد کامل توضیح دهید

متشکرم

hghyami
سه شنبه 01 شهریور 1390, 17:33 عصر
ببین خیلی‌ خلاصه میگم... معمولان ISP‌ها روی port ۲۵ که smtp هستی محدودیت میذارن ... دوم اینکه این ایمیل هایی که شما می‌فرستی ۹۰% اونا می‌رن تو جانک میل‌های مردم... اگر فکرت تبلیغات هستی یا یک private-server بگیر و انجام بعده یا اینکه بده کمپانی‌هایی‌ که کارشون این هستی بکنند.

ولی‌ فرض بر اینکه شما اینرو میدونید باقیش کاری نداره ولی‌ منظور شما رو نمی‌فهمم شما می‌خوای بدونی چطوری اینکار انجام میشه یا چی‌؟؟؟ مشکل یا گیرت کجاست و دوم اینکه آیا اصلا یک SEARCH!!!!! کوچیک زدید ببینید اینجا قبلان سوال شده یا نه ؟؟؟

persiankia
سه شنبه 01 شهریور 1390, 18:13 عصر
پلت فروم من windows است

شما یک پیشنهاد به من کنید تا من آن کار را انجام بدهم

hghyami
سه شنبه 01 شهریور 1390, 18:38 عصر
http://www.apachefriends.org/en/xampp-windows.html

این پکیج برای شما WAMP (windows Apache Mysql PHP) رو اینستال میکنه که شامل چیزهایی بود که گفتم... شما میتونی‌ اگر نیز به کار با فپ و غیره رو دارید از طریق ویندوز انجام بعدی. از لحاظ اینکه دستگاه خاموش بشه بعدش میتونی‌ یک batch file بنویسی‌ که اینکارو انجام بعده
فرض بر مثل این که php اپلیکیشن شما توی فلدر خودش هست و فایل اجرایی php هم قابل اجرا از همه جا هست (یعنی‌ تو global path set شده باشه)... شما میتونی‌ یک batch file درست کنی‌ به شرح زیر

php yourfile.php
shutdown -s -t ۰

persiankia
سه شنبه 01 شهریور 1390, 18:45 عصر
با تشکر از لطف شما

hghyami
سه شنبه 01 شهریور 1390, 19:31 عصر
در هر صورت امید ورم که کارت راه بیفته و اگر سوال داشتی بپر