PDA

View Full Version : تداخل ScriptManager های دو صفحه با یکدیگر

mpmsoft
سه شنبه 01 شهریور 1390, 21:39 عصر
من در Master Page یک RadMenu دارم و در یک صفحه دیگر ScriptManager و UpdatePanel مستقل دارم

حالا توسط Jquery.Load صفحه دوم رو در داخل یک Div در MasterPage نمایش می دم
ولی مشکل اینجاست که بعد از این کار RadMenu از کار می افته

دوستان راه کاری دارن که این دو ScriptManager باهم تداخل نداشته باشند

d_derakhshani
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 12:12 عصر
وجود یک ScriptManager در MasterPage کفایت می کنه و تمامی صفحات وقتی در MasterPage لود می شن می تونن از اون استفاده کنن. اما یک مشکل کوچیک هست و اون اینه که وقتی ScriptManager در MasterPage‌قرار می گیره ASP.Net Ajax Client Framework از کار می افته

mpmsoft
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 23:44 عصر
حالا چه باید کرد

Javad.Kashi
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 05:44 صبح
سلام
فقط از RadScriptManager استفاده کنید.و دیگه نیازی به ScriptManager نیست.(البته من این را در جایی خوندم ولی چون الان Telerik در سیستم نصب نیست تست نکردم امیدوارم مفید باشه)

d_derakhshani
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 14:33 عصر
فرقي بين RAdScriptManager و ScriptManager نيست. هر دو ScriptManager هستند و فرق شون در اينه كه به دو شكل متفاوت پياده سازي شدن. يعني شما مي تونيد براي كنترل هاي Telerik بجاي RadScriptManager از ScriptManager معمولي استفاده كنيد و يا بر عكس. در هر صورت مشكلي كه گفتم باقيست. شما ScriptManager‌رو در MasterPage به خاطر RadMenu‌احتياج داريد. من توصيه مي كنم Menu رو اگه مي تونيد خودتون طراحي كنيد و از ScripManager داخل MasterPage خلاص شيد.

Javad.Kashi
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 21:16 عصر
فرقي بين RAdScriptManager و ScriptManager نيست. .......
ولی من یه جا خونده بودم که RadScriptManager در واقع همون ScriptManager هست به اضافه یه امکانات اضافی که برای کامپوننت های تلریک تعبیه شده.

d_derakhshani
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 22:24 عصر
ولی من یه جا خونده بودم که RadScriptManager در واقع همون ScriptManager هست به اضافه یه امکانات اضافی که برای کامپوننت های تلریک تعبیه شده.
اگر ادامه رو بخونيد متوجه مي شيد كه بنده گفتم اين هر دو Script Manager هستند با اين تفاوت كه به دو شكل پياده سازي شده اند و مسلما Rad با امكانات بيشتري است. پس شما متن بنده رو دوباره تكرار كرديد

HamidNch
جمعه 04 شهریور 1390, 00:42 صبح
در مسترپیج خود یه ScriptManager قرار داده و در سایر فرمهای مشتق شده از آن ProxyScriptManger قرار بدین.مشکلتون حل میشه.