PDA

View Full Version : سوال: تنظیم ساعت آنالوگ با ساعت ویندوز

ehsan mashkoori
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 14:05 عصر
سلام.
این یک ساعت انالوگه,چطور می تونم با ساعت windows تنظیمش کنم؟(توسط کد)

saeid4634
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 14:49 عصر
مي توني ساعت سيستمت رو عوض كني :قهقهه: شوخي كردم بابا
اينجوريه
دوست عزيز با اين يك خط كد مي‌توني با ساعت سيستم و يا هر ساعت ديگه اي رو كه بخواي تنظيم كني.

clock1.UtcOffset = System.TimeZone.CurrentTimeZone.GetUtcOffset(new DateTime());

ehsan mashkoori
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 15:09 عصر
این کد شما درسته,اما نمی دونم چرا 1 ساعت عقب تره؟

saeid4634
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 15:12 عصر
دوست عزيز ساعت سيستمتون رو چك كنيد احتمالاً اشكال كار اونجاست.

ehsan mashkoori
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 15:22 عصر
اگه بخوام ساعت سیستم رو در حالت Automatic adjust clock daylight saving time که در واقع ساعت درسته بزارم,1 ساعت با ساعت انالوگ اختلاف میفته

saeid4634
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 15:26 عصر
از اين استفاده كن

clock1.UtcOffset = System.TimeZone.CurrentTimeZone.GetUtcOffset(new DateTime().AddHours(1));

ehsan mashkoori
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 15:47 عصر
این کد عمل نمی کنه,مشکل اینجاست که در ساعت سیستم در change time zone وقتی گزینه Automatic adjust clock for daylight saving time فعاله ساعت انالوگ با ساعت سیستم 1 ساعت اختلاف داره,
ولی وقتی غیر فعال باشه ساعت سیستم 1 ساعت با ساعت رسمی اختلاف داره,باید چه کار کرد؟

ehsan mashkoori
چهارشنبه 02 شهریور 1390, 16:35 عصر
دوستان من کدی می خوام که ساعت انالوگ رو با ساعت سیستم تنظیم کنه.

ehsan mashkoori
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 19:07 عصر
ساعت ویندوز رو می خوام با ساعت انالوگ تنظیم کنم.مشکل اینجاست که در تنظیمات ساعت ویندوز در change time zone وقتی گزینه Automatic adjust clock for daylight saving time فعاله ساعت انالوگ با ساعت سیستم 1 ساعت اختلاف داره,لی وقتی غیر فعال باشه ساعت ویندوز 1 ساعت با ساعت رسمی اختلاف داره ولی با ساعت انالوگ یکی میشه,از کد زیر استفاده می کنم لطفا کمکم کنید.
clock1.UtcOffset = System.TimeZone.CurrentTimeZone.GetUtcOffset(new DateTime());

wolf_majid
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 19:34 عصر
clock1.UtcOffset = System.TimeZone.CurrentTimeZone.GetUtcOffset(DateT ime.Now);