PDA

View Full Version : استفاده از zend studio

mehdi4467
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 01:51 صبح
سلام
من برای اولین باره که می خواهم از zend studio که نسخه 8 هست استفاده کنم. وقی نصب کردم و اجرا می کنم یک پیام می دهد که zend server نصب نیست. در صورتیکه ظاهرا در نسخه 8 zend server با zend studio نصب میشه. ضمنا من بر روی سیستم از winlamp استفاده می کنم.

با تشکر

mehdi4467
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 13:18 عصر
سلام
کسی تو این زمینه اطلاعاتی داره؟

mahtab14
پنج شنبه 11 اسفند 1390, 23:28 عصر
سلام
منم Zend Studio 9 نصب کردم دقیقا همچین پیغامی نشون میده که Zend Server پیدا نشد.
حالا یه سوال دارم:
با توجه به اینکه از Wamp Server استفاده میکنم آیا نیازی به Zend Server هم هست؟ یعنی میخوام ببینم کار این دو تا یکیه یا نه؟
روش معمولش چه جوریه؟ مسخره نیست که Zend Studio نصب کنی و از Wamp استفاده کنی؟
پیشاپیش ممنون

masoud_tamizy
جمعه 12 اسفند 1390, 02:46 صبح
سلام
منم Zend Studio 9 نصب کردم دقیقا همچین پیغامی نشون میده که Zend Server پیدا نشد.
حالا یه سوال دارم:
با توجه به اینکه از Wamp Server استفاده میکنم آیا نیازی به Zend Server هم هست؟ یعنی میخوام ببینم کار این دو تا یکیه یا نه؟
روش معمولش چه جوریه؟ مسخره نیست که Zend Studio نصب کنی و از Wamp استفاده کنی؟
پیشاپیش ممنون
خب شما که از نسخه 9 زند استفاده می کنی :لبخندساده: من دانلودش کردم ولی کرکش رو پیدانکردم . اگه دارین لطفا به اشتراک بگذارید یا حداقل برای من هم ارسال کنید .

mahtab14
جمعه 12 اسفند 1390, 12:53 عصر
خب شما که از نسخه 9 زند استفاده می کنی :لبخندساده: من دانلودش کردم ولی کرکش رو پیدانکردم . اگه دارین لطفا به اشتراک بگذارید یا حداقل برای من هم ارسال کنید .
من از آسان دانلود گرفتمش. یه پوشه کرک داره و یه سریال. فایل موجود در پوشه کرک رو که وقتی کپی میکنم تو مسیر نصب برنامه میگه وجود داره :متعجب:
ولی سریالش درست بود.
این لینک صفحه ش: http://www.asandownload.com/archives/utility/programming/download_zend_studio_full (http://www.asandownload.com/archives/utility/programming/download_zend_studio_full/)

الان این نسخه ای که شما دارین Zend SErver هم داره؟
لطفا یه نفر جواب منو بده.

masoud_tamizy
جمعه 12 اسفند 1390, 13:46 عصر
mahtab14 از پاسخ شما فوق العاده متشکرم .
نه زند سرور یه نرم افزار جدایه که همین ورژن 9 ش تقریبا 1 گیگ حجم داره و باید جدا نصبش کرد . اون رو هم از سایت زند می تونید پیدا کنید