PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل دیتابیس

madoki
پنج شنبه 03 شهریور 1390, 13:48 عصر
با سلام

من روی ویندوز 7 با ویژوال کار میکنم، روی بعضی از لینکام با این ارور مواجه میشم.

an attemp to attach an auto-named database for file d:\tree4\add_Data\shop.mdf failed.A database with the same name exists,or apecified file cannot be opened,or it is located on unc share.

توی مسیر c/user/comname/app_data/local/microsoft/microsoftsqlserverdata/sqlexpressهمه فایل ها رو پاک کردم ولی درست نشد.در صورتی که همین مشکل روی ویندوز xp به راحتی با این کار حل شد.

اسم پروژه الانم tree6 هست.tree4 پروژه قبلیه که من از روش کپی گرفتم و به tree6 رینیمش کردم.

یک مشکل دیگه که حتی موقع اجرای برنامه روی ویندوز xp هم دارم اینه که هر تغییری رو توی دیتابیس اعمال میکنم چه به صورت مستقیم و چه از طریق اجرای پروژه ،این تغییرات در دیتابیس انجام میشه ولی موقع نمایش در دیتاگریدویو و دیتالیست انجام نمیشه و فقط اطلاعات اولیه که روز اول به دیتابیس دادم رو نمایش میده به این معنی که دیتاگریدویو و دیتالیست های پروژه درست بایند شدن وگرنه اونا رو نباید نمایش میداد.
ممنون میشم کمکم کنید.

hjran abdpor
جمعه 04 شهریور 1390, 00:13 صبح
با سلام.
دوست عزیز خودش داره میگه که این دیتابیس وجود دارد .
برای رفع مشکل شما باید یکی جدید اضافه کنید ( تو همونه پروژه ی که میارید دیتابیس را هم بیارید تا مشکلتون رفع بشه ).

Shamim832
شنبه 05 شهریور 1390, 10:33 صبح
سلا م واسه نمایش اطلاعات جدید درج شده در دیتاگریدویو و دیتالیست باید یه زیر برنامه واسه Updateبنویسی ودیتاگریدویو و دیتالیست رو بایندکنی