PDA

View Full Version : سوال: نحوه استفاده از Scanner در برنامه ويندوزي

saeid4634
جمعه 04 شهریور 1390, 14:56 عصر
با سلام به دوستان عزيز و اساتيد گرانقدر من دارم يه برنامه اي مينويسم كه احتياج دارم تصاوير رو در برنامه خودم اسكن كنم و البته ميدونم تا حالا در اين رابطه زياد پست داده شده ولي فقط يكيش با اسكنر من در Win Server 2003 كار ميكنه كه من خيلي ازش سر در نياوردم، اگه لطف كنيد منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

اسكنر: Canon lide 100

ميخوام عكس رو با يه دكمه اسكن و تو يه pictureBox نشون بده. اينم لينك همون برنامه است كه با اسكنر من كار ميكنه.

Twain (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=31487&d=1243807184)

saeid4634
جمعه 04 شهریور 1390, 15:50 عصر
دوستان اگه كسي ميتونه كمك كنه لطفاً دريغ نكنه خيلي گيرشم. ممنون

navidkhalilian
جمعه 04 شهریور 1390, 17:37 عصر
سلام دوست عزیز به لینک زیر مراجعه نمایید.
http://bytescout.com/products/developer/scansdk/bytescoutscansdk.html
موفق باشید

saeid4634
شنبه 05 شهریور 1390, 02:51 صبح
با تشكر از شما دوست عزيز اين فايل چون ممكنه يه وقت از كار بيفته (trial) باشه، خواستم اگه كسي از شما دوستان ميتونه برنامه اي رو كه در ابتداي تاپيك پيوند زده بودم توضيح بده ممنون ميشم كه چطور ميشه اون رو در يك PictureBox نمايش داد، با تشكر

navidkhalilian
شنبه 05 شهریور 1390, 07:15 صبح
سلام دوست عزیز.
شما نگران از کار افتادن این کامپوننت نباش. همون لینک بالا رو باز کن ، خود سایت سازنده نوشته:

Free for both personal and commercial use; Royalty-free redistribution along with your product/application;
این کامپوننت رایگانه.
موفق باشید

saeid4634
شنبه 05 شهریور 1390, 07:21 صبح
با تشكر از شما من بعد از استفاده متوجه شدم كه اين كامپوننت در پايين عكس اسكن شده با رنگ قرمز مينويسه كه Demo هست.

navidkhalilian
شنبه 05 شهریور 1390, 08:29 صبح
با تشكر از شما دوست عزيز اين فايل چون ممكنه يه وقت از كار بيفته (trial) باشه، خواستم اگه كسي از شما دوستان ميتونه برنامه اي رو كه در ابتداي تاپيك پيوند زده بودم توضيح بده ممنون ميشم كه چطور ميشه اون رو در يك PictureBox نمايش داد، با تشكر

دوست عزیز کدی که خودت گذاشتی که خیلی واضحه خودش میاد یه فرم فرزند میسازه و تصویر رو توی Background فرم نمایش میده.دیگه توضیح نمی خواد.