PDA

View Full Version : نوشتن برنامه پرداخت آنلاین تحت ویندوز

jir_jir_jir
جمعه 04 شهریور 1390, 16:19 عصر
سلام دوستان من دارم یه برنامه می نویسم و می خوام اسکریپت پرداخت آنلاین رو تحت ویندوز و به صورت فرم ویندوزی اجرا کنم
اصلا همچین چیزی شدنی هست و اگر هست ممنون می شم دوستان کمک کنن

navidkhalilian
جمعه 04 شهریور 1390, 17:19 عصر
سلام دوست عزیز شما اسکریپت رو روی هاست بزار رو اونو توسط کنترل Webbrowser اجرا کن.خیلی راحته.موفق باشید

jir_jir_jir
جمعه 04 شهریور 1390, 17:22 عصر
ممنون از راهنمایی قبلا این کارو کردم اما می خوام کلیه عملیات روی ویندوز فرم باشه نه وب کنترل عزیزم

atashsavar
جمعه 04 شهریور 1390, 21:52 عصر
سلام
دقیقا نمی دونم حرفم درسته یا نه ولی فکرمی کنم می تونی با استفاده از وب سرویسی که بانک در اختیارت می گذاره این کارو انجام بدی یعنی با add reerence وب سرویس را اضافه کنی و توابعش رو صدا بزنی

joker
شنبه 05 شهریور 1390, 00:11 صبح
اینکه مستقل روی فرم ویندوز باشه فقط به یک شرط میشه که ای پی شما هم استاتیک و ولید باشه برای همیشه
چون سرویس دهنده سمت بانک آی پی شما را هم چک میکنه و فقط روی یک آیپی اجازه تراکنش به ایدی شما میده

navidkhalilian
شنبه 05 شهریور 1390, 00:51 صبح
ممنون از راهنمایی قبلا این کارو کردم اما می خوام کلیه عملیات روی ویندوز فرم باشه نه وب کنترل عزیزم

سلام دوست عزیز.از طریق Windows App این کار انجام نشدنیه.منظورم اینه که شما آخرش به وب وابسته ای و فکر می کنم بهترین راه همون HOST باشه چون ضریب خطای کمتری داره .موفق باشید

linux
شنبه 05 شهریور 1390, 01:08 صبح
برای پرداخت آنلاین مهم نیست از webapp باشد یا winapp فقط هر بانکی روش خاص خودش را دارد برای اینکار شما باید از بانک مورد نظر اطلاعات لازم را دریافت کنید. که اکثرا یک وب سرویس در اختیار شما قرار می دهند. استفاده از این سرویس ها نیازمند بستن قرارداد با بانک مورد نظر هست

navidkhalilian
شنبه 05 شهریور 1390, 01:17 صبح
برای پرداخت آنلاین مهم نیست از webapp باشد یا winapp فقط هر بانکی روش خاص خودش را دارد برای اینکار شما باید از بانک مورد نظر اطلاعات لازم را دریافت کنید. که اکثرا یک وب سرویس در اختیار شما قرار می دهند. استفاده از این سرویس ها نیازمند بستن قرارداد با بانک مورد نظر هست

دوست عزیز میشه توضیح بدید چطور میشه از winapp استفاده کرد؟تشکر

AMIBCT
شنبه 05 شهریور 1390, 14:13 عصر
تمامش که نمی‌شه در ویندوز باشه

حداقل بخش پرداختش باید کاربر بره توی سایت بانک و از مرورگر یا حداقل از شیء مرورگر در برنامه‌ی شما استفاده کنه
قطعا بانک به شما اجازه نمی‌ده که عملیات پرداخت رو خارج از سایت بانک انجام بدید

مگه اینکه بخواهید یه رابط کاربر برای صفحه‌ی پرداخت بانک درست کنید که با توجه به امکان تغییرات و پیچیدگی‌های این کار تقریبا می‌شه گفت که این کار هم غیرممکن است

Xcalivorse
شنبه 05 شهریور 1390, 16:58 عصر
دوستان عزیز اشتباه نکنید. این امکان به برنامه های شخصی داده نمیشه و فقط نرم افزار های بزرگ سازمانهای تجاری و ادارات دولتی میتونند همچین امکانی یعنی پرداخت انلاین از طریق Win app رو داشته باشند. مثل سیستم پرداخت فرودگاه. ازبین جملات بالا جمله زیر کاملا درست بود

اینکه مستقل روی فرم ویندوز باشه فقط به یک شرط میشه که ای پی شما هم استاتیک و ولید باشه برای همیشه
چون سرویس دهنده سمت بانک آی پی شما را هم چک میکنه و فقط روی یک آیپی اجازه تراکنش به ایدی شما میده

navidkhalilian
یک شنبه 06 شهریور 1390, 05:25 صبح
دوستمون linux گفتند که میشه و ما هم بیصبرانه منتظریم که ایشون واسمون یه sample بزارند.

AMIBCT
یک شنبه 06 شهریور 1390, 09:14 صبح
موضوع پیچیده نیست

کافیه به بانک برید و بگید که می‌خواهم بدون مراجعه به سایت بانک پرداخت الکترونیک کنم
تا جواب قطعی رو بگیرید

هرچند پاسخ همین الان هم مشخصه( برای پرداخت الکترونیک لازمه که شما اطلاعات شخصی کاربران رو دریافت کنید - هنوز هم نامفهومه ؟ )
نمی‌دونم چرا بعضی از دوستان علاقه دارن هر موضوعی رو کش بدن

linux
یک شنبه 06 شهریور 1390, 11:33 صبح
دوستمون linux گفتند که میشه و ما هم بیصبرانه منتظریم که ایشون واسمون یه sample بزارند.
این کارها طی یک قرارداد با بانک انجام شدنی هست، اینجور نیست که من الان یک مثال اینجا بگذارم و شما استفاده کنید، بانک های مختلف با توجه به شرایط اشخاص (افراد و سازمانها) قراردادهای مختلفی می بندند و سرویس های مختلفی می دهند و برای هر کدام شرایط خاصی دارند.

navidkhalilian
یک شنبه 06 شهریور 1390, 19:29 عصر
این کارها طی یک قرارداد با بانک انجام شدنی هست، اینجور نیست که من الان یک مثال اینجا بگذارم و شما استفاده کنید، بانک های مختلف با توجه به شرایط اشخاص (افراد و سازمانها) قراردادهای مختلفی می بندند و سرویس های مختلفی می دهند و برای هر کدام شرایط خاصی دارند.
سلام دوست عزیز.من نمی خوام از این برنامه استفاده کنم.فکر کردم شما sample دارید که ما بتونیم با طریقه کد نویسی اون توسط Win app آشنا بشیم. چون من تا حالا ندیدم بدون استفاد از Web سرویس کسی این کار رو انجام داده باشه.به هر حال ممنون

aradrobo
پنج شنبه 15 تیر 1391, 01:51 صبح
ساخت این نرم افزار بسیار سادست . نمونه آن در سایت ما موجود است : www.talia.in