PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نمایش تعداد روزهای ماه

hamidcha
جمعه 04 شهریور 1390, 20:39 عصر
با سلام
من از کد زیر برای بدست آوردن تعداد روز های ماه استفاده میکنم ولی مشکل این است که تعداد برای ماه شهریور که باید 31 باشد تعداد 30 نمایش می دهد ممنون می شوم راهنمایی کنید

Dim Pcalender As New System.Globalization.PersianCalendar()
Dim CountDayOfMonth As Integer = Pcalender.GetDaysInMonth(datetise.Year, datetise.Month)

TextBox2.Text = DateTime.Now
TextBox1.Text = Pcalender.GetDaysInMonth(DateTime.Now.Year, DateTime.Now.Month)

mohsen gh
شنبه 05 شهریور 1390, 12:17 عصر
با سلام
من از کد زیر برای بدست آوردن تعداد روز های ماه استفاده میکنم ولی مشکل این است که تعداد برای ماه شهریور که باید 31 باشد تعداد 30 نمایش می دهد ممنون می شوم راهنمایی کنید

Dim CountDayOfMonth As Integer = Pcalender.GetDaysInMonth(datetise.Year, datetise.Month)

سلام دوست من یه سر بزن به اون بالای صفحه تاپیک های مفید این لینکی که گذاشتم کارتو راه میندازه
http://barnamenevis.org/showthread.php?106083-آموزش-مقدماتی-تبدیل-تاریخ-میلادی-به-شمسی-و-بلعکس-و-اعتبار-سنجی-آن

skflower
پنج شنبه 31 شهریور 1390, 10:20 صبح
با سلام

چی شد. مشکل حل شد؟ منم همین مشکلو دارم. این چیزی که دوستمون mohsen gh هم نوشتن هیچ ربطی به سوال شما نداره. من از این روش استفاده می کنم ولی با همین مشکل 31 روزه بودن شهریور ماه مشکل دارم