PDA

View Full Version : سوال: فیلتر کردن بعضی سایت ها

unicloob
جمعه 04 شهریور 1390, 21:38 عصر
با سلام به دوستان و اساتید گرامی
من یه برنامه قرار ه با سی شارپ بنویسم که به وسیله اون بتونم با ورود کاربر به بعضی از سایت ها به اون پیغام مناسب روبدم با توجه به سایت یا از ورودش جلوگیری بشه یا بهش اخطار داده بشه
امید وارم بتونید کمکم کنید

mg_mahyar
شنبه 05 شهریور 1390, 00:50 صبح
دو راه دارید:
یا دیکشنری از سایتای مورد نظر بسازید و چک کنید اگر کاربر اون رشته رو وارد کرد چیغام بده.
راه دوم به بعضی از کلمات حساس باشه.
راه سوم ip رو ببندید.

unicloob
شنبه 05 شهریور 1390, 19:34 عصر
سایت به وسیله مرور گر های مختلف باز می شه از برنامه سایتی باز نمی شه بیشتر قرار بر اینه که اگر به سایت مشخصی رفت یه پیغام مناسب داده شود حالا باید چه کار کرد

sara_aryanfar
یک شنبه 06 شهریور 1390, 00:36 صبح
خوب فکر کنم همه مرورگرها یه بخشی دارند که سوابق مرورگر اونجا حفظ بشه به نظرم بهتره برنامه با اون بخش کار کنه یعنی اونجا رو چک کنه اگه سایتهای مورد نظر باشن اخطار بده فکر کنم یه نوع محدود کننده برا اینترنت می خوای بنویسی مثل محدود کردن اینترنت برا بچه ها

Esmail Solhkhah
یک شنبه 06 شهریور 1390, 02:50 صبح
سایت به وسیله مرور گر های مختلف باز می شه از برنامه سایتی باز نمی شه بیشتر قرار بر اینه که اگر به سایت مشخصی رفت یه پیغام مناسب داده شود حالا باید چه کار کرد

یه درایور شبکه باید بنویسید

لیست سایتهای مورد نظر رو تو یه فایل یا دیتابیس لوکال ذخیره کنید تا درایور بهش دسترسی داشته باشه و موقعی که ارتباط با اون آدرس بخاد برقرار بشه اجازه نده

البته اینم بگم نوشت درایور به این آسونی هم نیست و باید با ساختار سیستم عاملهای خانواده NT آشنایی داشته باشید و به VC++ یا اسمبلی ویندوز هم برا برنامه نویسی آشنایی داشته باشید و بعد با DDK ویندوز و یکی از این دو تا زبان

درایورش رو بنویسید

میتونید از ابزارهای دیگه ای هم مثل WinDriver از شرکت Jungo هم کار کنید راحت تر از DDK هستش

این لینک

http://www.jungo.com/st/windriver_usb_pci_driver_development_software.html

اگه خواستید با DDK کار کنید و نتونستید پیداش کنید بنده دارم ولی فکر کنم یکم نسخش پایین باشه

این نمونه رو هم ببینید برا شروع کار بد نیست

http://www.codeproject.com/KB/system/driverdev.aspx

موفق باشید.

unicloob
یک شنبه 06 شهریور 1390, 07:49 صبح
خیلی ممنون از توضیحاتتون راه ساده تری یعنی وجود نداره

JaguarXF
یک شنبه 06 شهریور 1390, 07:59 صبح
مگه ایران نیستی؟ خب خود مخابرات که فیلتر کرده دیگه واستون. چیزی نمونده

Felony
یک شنبه 06 شهریور 1390, 08:28 صبح
خیلی ممنون از توضیحاتتون راه ساده تری یعنی وجود نداره
خیر ؛ اگر قرار باشه برنامه درست و حسابی کار کنه تنها راه نوشتن یک Device Driver هست ؛ میتونید از Device Driver های آماده هم استفاده کنید ( مثلا Wireshark ) .

در کل اگر تازه کار هستید سراغش نرید .