PDA

View Full Version : ساخت setup برای برنامه جوری که نیاز نباشه کاربر حتی next بزنه

resident
شنبه 05 شهریور 1390, 09:41 صبح
سلام
وقت بخیر

من یه برنامه دارم که برای اجرای اون نیاز هست 6 نرم افزار دیگه از جمله windows installer و .net framework و sql server 2008 r2 و درایور و سرویس قفل نصب بشه. میخوام اینها رو جوری نصب کنم که نیاز نباشه کاربر حتی next بزنه . خودم بگم در هر مرحله کدام گزینه رو انتخاب کنه. میخوام نصب برای کاربر راحت باشه.
برنامه های installshield و.... این کار رو می کنند؟
بهترین برنامه پیشنهادی شما چیه؟

متشکرم.

resident
یک شنبه 06 شهریور 1390, 17:17 عصر
نمیشه این کار رو کرد یا اینکه اینقدر سوال پیش پا افتاده ایه کسی جواب نمیده؟ حداقل یکی اینو بگه

MohsenB
سه شنبه 22 شهریور 1390, 00:36 صبح
معمولا اینجور نصب ها حالت های خاصی از نصب رو پشتیبانی میکنن . مثلا میتونید بهش کامند ارسال کنید .

برا مثال فرض کنید یه فایل به نام Setup.exe برا نصب "ویندوز اینسالر" دارین .

برا تست این روش وارد محیط داس بشین و تو اون فولدری برین که فایل نصب وجود داره . بعد با دستورایی مثل این سعی کنید نصبش کنید:

setup.exe -q

و یا

setup.exe /q

و یا میتونید از خود برنامه کمک بگیرین ، مثلا بنویسید :

setup.exe /?

البته همه اینا اگه اون فایل ساپورت کنه ممکنه .
اگر هم بونید راهنمایی برای این دستورات پیدا کنید خیلی کارتون راحتتره .

در آخر هم تو برنامه نصبتون این فایلای نصب رو با همین دستورات اجرا کنید .

موفق باشید

MyBestZytr
پنج شنبه 24 شهریور 1390, 13:23 عصر
buy zithromax 500mg without prescription fast shipping zithromax dosage pediatric buy azithromycin no prescription nedeed (http://zitromax-buy.webs.com/) - zithromax buy

Farzadak2010
یک شنبه 24 مهر 1390, 00:24 صبح
سلام
محسن جون ویندوز اینستالر از
Setup.msi /qr
و
setup.msi /quiet
پشتیبانی می کنه
و فرمت فایلها Msi هستش نه Exe

noshin2008
دوشنبه 25 مهر 1390, 21:39 عصر
برای ساخت چنین ستاپ هایی منجمله اینستال شیلد باید کد نویسی بلد باشید ک بتونید این کارهارو بکنید
ولی در اینستال شیلد 2010 و و 2011 این 3 نرم افزار ک ذکر کردید ب صورت کامپوننت قرار داده شده
ک شما میتونید اون رو دانلود و ب اینستال شیلد اضافه کنید