PDA

View Full Version : حرفه ای: بنظر شما اگه بخوام تعداد زیادی از کنترلها رو به روش control.add اضافه کنم به سرور فشار میاد؟

dontspeak
یک شنبه 06 شهریور 1390, 02:24 صبح
سلام دوستان
من می خوام توی فرمم بنا به دلایلی مجبورم 200 تا کنترل رو با هم بزارم. حالا بنظر شما اگه بخوام از روش control.add استفاده کنم و این کنترلها رو به فرمم اضافه کنم و بازهم بعد (:لبخند:) با استفاده از findcontrol بخوام به کنترلهام دسترسی داشته باشم و یه شری مقدار از اونا بخونم به سرور چقدر فشار میاره؟ البته با توجه به بازدید بالا.
حالا من این کار رو بکنم بهتره یا اینکه بشینم تا فردا این کنترلها رو به فرمم اضافه کنم؟ (:لبخند:)
چون بهر حال این findcontrol و بقیه کدهایی که متعاقب اون می نویسم یه سری منابع از سرور استفاده می کنه

Saman Hashemi
یک شنبه 06 شهریور 1390, 08:46 صبح
دوست عزيز چقدر كه نميشه حساب كرد به خود سرورتم مربوط ميشه كه چقدر توان داره...!
شما اگه كنترل به فرمت اضافه كني فكر كنم بهتر باشه تا با كد اضافه كني...!

dontspeak
یک شنبه 06 شهریور 1390, 12:47 عصر
سامان جان حرفت درسته که به سرورم بستگی داره. منم فکر میکنم چون اگه دستی وارد کنم محاسبات و درگیری منابع سرور کمتره به سیستم کمتر فشار بیاد ولی خوب این تفائت رو نمی دونم چقدر میشه. گفتم شاید دوستانی که تجربه این چیزو داشته باشند بتونند راهنماییم کنند

Saman Hashemi
یک شنبه 06 شهریور 1390, 14:17 عصر
بهتره كنترل اضافه كني چون در حين اجرا فشار بيشتري به سرور مياره من تا حالا همچين كاري نكردم ولي مقايسه اين دو حالت خيلي سخت نيست...!